Witaminy, suplementy, a tabletki antykoncepcyjne Yasminelle - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Witaminy, suplementy, a tabletki antykoncepcyjne Yasminelle

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Witaminy, suplementy, a tabletki antykoncepcyjne Yasminelle

Witam!
Od niedawna zażywam tabletki antykoncepcyjne Yasminelle. Ze stresu u lekarza ginekologa zapomniałam się zapytać, czy biorąc takie tabletki mogę stosować witaminy (mam problemy ze stawami, więc brałam witaminę D i kolagen), suplementy diety itp.? W ulotce nie ma konkretnie opisanego takiego przypadku. Czy ktoś z Was kobietki wie coś na ten temat? Może któraś z Was pytała się ginekologa?
Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witaminy, suplementy, a tabletki antykoncepcyjne Yasminelle

Hej Dziewczyny! Przepraszam że tak pisze ale potrzebuje pomocy.. ;<
Dzisiaj dostałam okres (wczoraj wieczorem wzięłam 3tabletke plebeco). Moje pytanie brzmi, czy musze wziąć tą 4 tabletke dzisiaj czy  zacząć już nowe opakowanie ?


P.S Mam tabletki przy ktorych nie robi się przerwy po miedzy opakowaniami.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Witaminy, suplementy, a tabletki antykoncepcyjne Yasminelle

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024