Biura podróży warte zaufania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Biura podróży warte zaufania

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 236 ]

1

Temat: Biura podróży warte zaufania

Ilość biur podróży w dalszym ciągu się zwiększa, przez co możemy mieć niemały problem z wyborem tego najlepszego, najbezpieczniejszego, dzięki któremu nasza wymarzona podróż taką właśnie się stanie.

Jakie macie doświadczenia z biurami podróży?
Które sprostały Waszym oczekiwaniom najbardziej, a które okazały się porażką?

Być jak płynąca rzeka...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Biura podróży warte zaufania

Polecam biuro podróży PTTk Rzeszów. Byłam z nimi na 2 wycieczkach (trekking + zwiedzanie) w Rumunii. Tanio, dobre warunki zakwaterowania, pyszne jedzenie, opieka przewodnika górskiego, fajna ekipa. Wielu stałych klientów (twarze powtarzają się na wycieczkach). Z czystym sumieniem polecam, a i skorzystam jak sądzę jeszcze wiele razy.

http://www.pttkrzeszow.pl/

3

Witam
Polecałabym Triadę od wielu lat korzystałam , ale w tym roku mnie zawiedli . w umowie było zagwarantowane 14 noclegów,  urawli 2 tłumacząc się że miałam 14 dób hotelowych i twierdzą że to samo i nie uznali mojej reklamacji. Co sądzicie czy nocleg to to samo co doba hotelowa

4

Basiu, według mnie nocleg a doba hotelowa to zupełnie coś innego i skoro w umowie było 14 noclegów to tyle właśnie powinno być bez żadnego ale...
takie tłumaczenie jest bezsensu, pewnie chcieli się tylko jakoś wytłumaczyć z tej niezgodności...

Sama właśnie obawiam się takich sytuacji, a nawet i bardziej przykrych...
odkładam z chłopakiem co miesiąc pieniążki, żeby za rok starczyło nam na wycieczkę naszych marzeń, więc bardzo zależy mi, żeby taką właśnie się okazała...strasznie mi zależy, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik w jak najlepszej atmosferze smile

Czekam na dalsze opinie...
Ps. Emilia zazdroszczę Ci, że masz już swoje zaufane biuro podróży...ja niestety jestem z Poznania i zdania na temat tutejszych biur podróży są bardzo podzielone, więc sama nie wiem już co mam o nich sądzić smile

Być jak płynąca rzeka...

5

A gdzie Sueno chcecie jechać na wycieczkę Waszych marzeń? Jeśli chodzi o biura podróży, to raczej z nich nie korzystam, bo lubię gdzieś pojechać na własną rękę. Ale mogę polecić biuro podróży dla maluchów http://www.ok-tours.com.pl Organizują bardzo ciekawe obozy i kolonie dla małych szkrabów i młodzieży. Moja siostrzenica była w wakacje w Dąbkach na kolonii tanecznej - wróciła zachwycona, a my mamy wielką pociechę z jej występów - domowe you can dance wink Cieszę się, że znalazła swoją pasję i myślę, ze warto wysłać dziecko właśnie na jakieś tematyczne wakacje. Uważam, że to lepsze niż 2 tygodnie na plaży.

6

Bardzo polecam biuro podróży Selectours i Sun&Fun.Oni jednak specjalizują się głównie w wycieczkach do Egiptu, Tunezji, ale niekoniecznie. Ja byłam zadowolona z ich usług,moi rodzice też.

7

panda napisał/a:

A gdzie Sueno chcecie jechać na wycieczkę Waszych marzeń?

Naszym wspólnym marzeniem jest podróż do Tajlandii lub Filipin, gdzie odpoczynek połączylibyśmy z nurkowaniem w morskim świecie...jednak to marzenie zostawimy na "później" ze względów finansowych...na razie myśleliśmy o Cyprze lub Grecji smile
Zaczynamy się powoli rozglądać za jakimś biurem, ale ciągle jakoś nie trafiamy na to odpowiednie dla nas...

Być jak płynąca rzeka...

8

Według mnie esky.pl, znane wcześniej bardziej jako broker biletów lotniczych, teraz można złożyć sobie u nich całą wycieczkę- wybrać linie lotnicze, oddzielnie hotel. Ceny według mnie bardzo zachęcające, no i wszystko można załatwić przez call center nie wychodząc z domu.

9

begar napisał/a:

Według mnie esky.pl, znane wcześniej bardziej jako broker biletów lotniczych, teraz można złożyć sobie u nich całą wycieczkę- wybrać linie lotnicze, oddzielnie hotel. Ceny według mnie bardzo zachęcające, no i wszystko można załatwić przez call center nie wychodząc z domu.

No własnie , słyszałam o tym biurze podrózy i tutaj podobno kolejnym ułatwieniem i udogodnieniem jest wprowadzenie mozliwosci rezerwacji biletów przez Call Center.

10

begar napisał/a:

Kiedys rezerwowałam u nich bilety- faktycznie sa ok. A jeśli chodzi o rezerwowanie oddzielnie lotu i hotelu, to w USA wiekszość biur tak działa, moim zdaniem dobre rozwiązanie.

11

Do tej pory korzystałam wyłącznie ze Scan Holiday ibyłam zadowolona. Co było w folderze było i w realu. Poza tym nie jestem specjalnie wybredna i skora do narzekań.

Tam dom Twój, gdzie kot Twój.

Wiek średni poznajemy po tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniają się miejscami...

12

Dziewczyny ja jestem pracownikiem największego biura agencyjnego w Polsce i powiem wam z mojego doświadczenia sprawa wyboru biura wcale nie musi byc najwazniejsza. Niestety nawet najwięski Touroperatzorzy w Polsce miewaja wpadki, naczęściej jest tak że im więcej klientów taki TO wysyła na wakacje tym więcej zalicza wpadek.
uważam że najważniejsze jest to aby znależć sobie dobrego doradce, sprawdzonego , czy tez poleconego, który zna się na rzeczy wszystko dokładnie sprawdzi zanim wysle klienta w świat i którego celem nie będzie tylko prowizja która zostanie w jego kieszeni. jak na takiego traficie i zaufacie mu to wakacje będa udane. Polecam duże portale internetowe, czasem można najpierw takiego konultanta sprawdzić, czy wie o czym mówi zanim się mu zaufa. zorientujcie się w swoich miastach jakie są najlepsze punkty 9 biur aagencyjne0 takie wieści się zcęsto rozchodzą i tam uderzajcie. Odradzam maleńskie biura, gdzie za biurkiem siedzi dziewczyna która własnie skończyła turystuke bo w niczym nie pomoże , anie przed wylotem, ani po powrocie w razie jakichkolwiek problemów!!!

13

Betil - a skąd jesteś?
Znasz może w P-niu jakieś zaufane biura? koleżanka poleciła mi Triade, ale sama nie wiem...a już pomału muszę uderzać, żeby latem ze spokojem wyjechać na upragnione wakacje wink

Być jak płynąca rzeka...

14

Podobno teraz to Itaka wysunęła się na pozycje lidera w branży turystycznej i trzeba przyznać że ta ich nowa oferta jest dosyć atrakcyjna

15

sueno6 napisał/a:

Betil - a skąd jesteś?
Znasz może w P-niu jakieś zaufane biura? koleżanka poleciła mi Triade, ale sama nie wiem...a już pomału muszę uderzać, żeby latem ze spokojem wyjechać na upragnione wakacje wink

ja jestem ze ślaska, moja firma ma tez oddział w poznaniu, ale nie chcę robic reklamy itp. z reszta pracowników tez tak bardzo dokładnie z poznania nie znam więc nie wiem kogo mogłabym Ci naprawde polecic.

Jesli chcesz doradze Ci coś konkretnego, postaram się zaspokoic wszystkie oczekiwania smile w miare mozliwości smile

Mozesz misac na maila beatalab@poczta.fm - a na Twojego prywatnego maila podam ci tez w jakiej firmie pracuję smile

Npisz mi gdzie chciałabyś wyjechać, czy wyjeżdżasz z rodzina czy też z paczką znajomych, ile chciałabyc wydać, jakie sa Twoje wymagania co do hotelu?

Przeslę Ci wtedy konkretne oferty, sprawdzone i dobre

Co do Triady - jest OK, ale tez nie należy polegac tak na 100 % na tym co jest w opisach w katalogach, czasem to jest złudne smile ale maja tez kilka dobrych rzeczy.

pozdrawiam i czekam na maial smile

16

Ja korzystałam z oferty Sun&Fun i byłam w pełni zadowolona. Nie było żadnych problemów. Niestety, niewiele Ci to pomoże, bo Sun&Fun sprzedaje wycieczki do krajów arabskich.
Jedyna moja rada - cokolwiek wybierzesz sprawdź najpierw opinie nt. hotelu w internecie. Warto skorzystać z doświadczenia kogoś, kto już był w danym miejscu smile

17

zależy do jakiego holtelu sie trafi i na jakiego przewodnika, bo moze byc róznie smile
pojedziesz z super ekstra biura bo wszysy beda radzic, a Twoim przewodnikiem bedzie jakas pierdola...
takie moje wlasne skromne zdanie

18

polecam Orbis Travel, mają w ofercie dobre hotele, niskie ceny, mnóstwo atrakcji dla dzieci, nawet klub małego podróżnika z polską opiekunką, w tej chwili nawet jest promocja -40%, wiec wakacje kupiliśmy o wiele taniej niż myśleliśmy, ze będzie nas to kosztowało smile

19

U mnie w rodzinie wszyscy podróżują od wielu lat właśnie z Orbis Travel. Ja nigdy nie byłam na takiej zagranicznej wycieczce a nie ukrywam, że to moje jedno z największych marzeń. Wiem, że siostra była ze swoimi dziećmi w Turcji w hotelu gdzie mieli zapewnioną dla dzieci polską opiekunkę i wiele innych atrakcji. taka pomoc w dzieciach myślę że jest fajna. zawsze można bardziej wypocząć.

20

to fajnie, ze są zadowoleni, ja pewnie też będę smile marzyłam o tych wakacjach, a skoro jeszcze pojawiła się ta promocja to nie mogłam nie skorzystać smile
natomiast jeśli chodzi o tą opiekunkę to uważam, ze to świetna sprawa, bo jednak i rodzice i dzieci mają nieco inne oczekiwania co do wakacji wink

21

A gdzie się dokładnie wybieracie? na ile i za ile?

22

W planie mieliśmy którąś z greckich wysp, bo w tej samej cenie i podobne hotele, oczywiście koliber jest i na Krecie i na Rodos, ale teraz już sama nie wiem, bo dziś pojawił się hit na kwiecień, czyli Turcja, all inclusive, hotel nad samym morzem za 1299 zł od osoby i to już całkowity koszt! http://www.orbistravel.pl/?ls=NK

23

ja najwięcej świata zwiedziłam z biurem ok-tours, co roku jeżdżę z nimi na obozy, a młodsza siostra na kolonie do Dąbek..w tym roku wybieram się do Turcji, miejsce już zarezerwowane..ogólnie bardzo lubię ten sposób spędzania wakacji, można sporo zwiedzić i poznać dużo nowych ludzi, także do póki nie skończę 25 lat mam zamiar korzystać z tego typu wyjazdów smile

24

A jak jest u nich z ubezpieczeniem podróży zagranicznych? Też korzystają z Wojażera w PZU?

25

Ja polecam biuro Thomas Cook. Raczej znane w Wielkiej Brytanii ale w Polsce tez zaczynają się pojawiać. Polecam smile

26 Ostatnio edytowany przez Marble (2010-11-18 20:59:47)

Jeśli chodzi o wycieczki autokarowe to polecam poznański funclub (mają filie w kilku miastach w Polsce) - na wyjazdy zorganizowane jeżdżę wprawdzie tylko zimą (narty Austria/Włochy/Francja), ale byłam z tym biurem kilka razy i nigdy nie było jakiś nieprzyjemnych niespodzianek.

27

no jeśli chodzi o to biuro podróży - FunClub -  to ja na nartach z nimi nie byłam, ale byłam na urlopie wink bylismy z mężem w Chorwacji - pokoje w hotelu Makarskiej fajne, komfortowe, z aneksem (przydał się;) wypoczęliśmy tyle co nie miara! od czasu do czasu też urządzalismy sobie wycieczki fakultatywne, i jedzenie do wyboru!! i smaczne ;D a to słońce... ach... nie to co w Polsce...

28

ja zawsze korzystam z posrednika easy.pl
Są bardzo pomocni, konkretni a ja nie musze wychodzic z domu:) wszystko przez internet.

a jezeli chodzi o konkretne biura czesto wypada u mnie Itaka-pochwalam.
Ale najczesciej jezdze sama na wlasny rachunek.

29

MarzenkaJagoda napisał/a:

a jezeli chodzi o konkretne biura czesto wypada u mnie Itaka-pochwalam.
.

gdzie byłaś ostatnio z Itaką?
mają super oferty na wczasy 2011, ponoć w styczniu sprzedaż gigantyczna i nie wiem jaki kierunek obrać.

30

Kiedyś jeździłam z Triadą, ale to były głównie wycieczki autokarowe. Odkąd zaczęłam znów odwiedzać Grecję, korzystam tylko z usług biura Scan Holiday, które niestety od tego roku zmieniło nazwę na TUI Family.

31

Jeżeli chodzi o podróż, to ja polecam serdecznie takie biuro jak Czas Wakacji. Łatwo znaleźć ich w sieci, bo w ostatnim czasie to bardzo popularne biuro podróży.

32

Mogę polecić biuro podróży FunClub, byłam z nimi w Grecji na Wyspie Thassos, podróż naprawdę luksusowym autokarem minęła szybko, przeprawa promem na wyspę też była fajna :-) z hotelu mieliśmy piękny widok na morze

33

Ja korzystalam do tej pory tylko ze Scan Holiday i z Funclubu. Oba moge polecic z czystym sercem, chociaz Scan zdecydowanie droższy...

34

Ja tez jestem zwolenniczka wyjazdow na wlasna reke. W zeszłym roku byłam na Cyprze a caly wyjazd zorganizowalam sobie sama na stronce cp-online.pl Osobno zamowilam bilety, zarezerowalam wspanialy hotel i samochod, zeby pozwiedzac okolice. Na miejscu okazalo sie, ze gdybym orgnizowala to wszystko tam wyszloby 2 razy drozej. Urlop jak najbardziej udany, o nic nie musialam sie martwic, a to jest chyba najwazniejsze smile

35 Ostatnio edytowany przez Kabu (2011-05-13 20:42:26)

Czytając forum nie mogłam się oprzeć i nie podzielić świetnymi wrażeniami z Bułgarii. Ale to były czasy początków studiów. Mimo wszystko polecam wyjazd dla młodzieży Z BUT (biuro usług turystycznych) do Bułgarii i tamtejsze Party ZONE!

36

Moja siostra z rodziną w tym roku znaleźli fajną ofertę w biurze Itaka. sporo mieli promocji, zniżek z okazji urodzin. Mają dośc chyba niepewnej pogody nad naszym morzem big_smile

mnie się marzy Bułgaria.. ale nie w tym roku chyba raczej sad

37

Ja jestem zwolenniczką wyjazdów w egzotyczne miejsca na własną rękę... tylko pod warunkiem, że w danym miejscu wcześniej byłam. A ponieważ uwielbiam zwiedzać nowe miejsca, jak najwięcej o nich dowiadywać się, od dłuższego czasu korzystam z usług biura Logos Tour. Ceny wycieczek nie są może najniższe, ale dokładnie wiem, za co płacę i korzystam ze wszystkiego, zgodnie z harmonogramem wyjazdu. Mam też pewność, że hotele będą na dobrym poziomie i będą zapewnione dobre warunki podróży, co jest bardzo ważne przy objazdowych wycieczkach. Mi akurat taka opcja aktywnego zwiedzania bardzo odpowiada.

38

Dorota, to nie bardzo rozumiem. Albo na własną rękę, albo z drogim biurem wychwalnym na forach ;/

Posty [ 1 do 38 z 236 ]

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Biura podróży warte zaufania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018