Dobry fryzjer - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Dobry fryzjer

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-10-20 15:05:47)

Temat: Dobry fryzjer

Po czym poznać, że trafiło się we właściwe ręce (czyt. pod właściwe nożyce :-))?
Od lat chodziłam do fryzjerów, którzy akurat byli w okolicy, albo akurat mieli wolny termin, albo byli w miarę tani... do czasu, kiedy trafiłam do salonu, gdzie personel od razu zaczął mi zadawać fachowe pytania: jak do tej pory farbowałam włosy, jakich używam produktów do pielęgnacji... Fryzjerka przeanalizowała też mój typ urody, przeprowadziła ze mną rozmowę i dopiero na tej podstawie zaproponowała kolor, cięcie i stylizację. Czasami warto zainwestować w profesjonalistę z prawdziwego zdarzenia i naprawdę być zadowolonym z efektu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dobry fryzjer

wydaje mi się, że wiele zależy od podejścia fryzjera i jego umiejętności
moja pani fryzjer układa mi fryzury do kształtu twarzy, strzyżenie dobiera odpowiednio do temperamentu (wiadomo, że komuś skromnemu o cichym charakterze nie pasuje cięcie w stylu kogucika),
kiedy poszłam farbować włosy z konkretnym zamiarem, to mi odradziła, bo kolor nie pasował do typu urody - wybrałyśmy wspólnie inny i byłam zadowolona
dobry fryzjer jest wart wydania większej sumy pieniędzy, ale wtedy się nie żałuje, bo efekty są super

3

Odp: Dobry fryzjer

Cieszy mnie, że nie tylko ja uważam, że wydanie tych kilku "groszy" więcej na zadbanie o swój wygląd naprawdę ma sens. Szczerze powiedziawszy, nie zarabiam na tyle dużo, żeby bez oporów wydawać pieniądze na coś "extra", ale przekonałam się, jak bardzo poprawia to nie tylko samopoczucie, ale i wygląd... i to na dłużej. Do tej pory wizyty u fryzjerów kończyły się tym, że już po tygodniu, góra dwóch, chciałam wszystko zmienić. Tym razem myslę, że będę wierna fryzurce i fryzjerce przez dłuzszy czas. A-ha: chciałam Wam podziękować, bo to właśnie na tym forum, ktos właśnie kiedyś polecił mi mojego obecnego fryzjera. To był strzał w 10. Wielkie dzięki!!!

4

Odp: Dobry fryzjer

Auris jak to dobrze przeczytać  że gdzieś jest profesjonalny fryzjer... takiego właśnie szukam !! do tej pory  "podcinałam" włosy gdzie popadło z lepszym bądź gorszym skutkiem.  I odnosiłam wrażenie że obcinają raczej tak jak sami najbardziej lubią nie koniecznie dostosowując fryzurę do rodzaju włosów i twarzy.

Liczę na łut szczęścia, że jesteś z Warszawy i mogłabyś polecić mi swojego fryzjera...

5

Odp: Dobry fryzjer

Jeśli któraś potrzebuje namiarów na dobrego fryzjera z Wrocławia to śmiało mogę kilku polecić:) ja też korzystam z "poczty pantoflowej" i kilka razy dobrze na tym wyszłam:)

6

Odp: Dobry fryzjer

polecam salon broadway we wroclawiu galeria arkady
maja tez punkty w innych galeriach
swietni stylisci,mozna sie najpierw umowic na konsultacje,fachowo doradza
co zrobic
ceny adekwatne do wykonywanych uslog
acha radze sie umawiac

7

Odp: Dobry fryzjer

a ja polecam p. Tomka z Welli w pasażu grunwaldzkim:) albo Piotrka który jest współwłaścicielem salonu przy Nowym Targu:) i też radzę się umawawiać:)

8

Odp: Dobry fryzjer

Ekta, salon, o którym pisałam wcześniej mieści się w Krakowie. Wszystkim polecam Studio EFFECT, a zwłaszcza Panią Anię :-) Trzeba się wcześniej umówić, ale już po pierwszej wizycie zakładają wam kartę klienta, gdzie zapisywana jest cała historia wybieranych kolorów, rodzaju cięcia, zabiegów pielęgnacyjnych itd. Bardzo sensownie i profesjonalnie.

9

Odp: Dobry fryzjer

Ja w końcu znalazłam miejsce, gdzie super można ściąć  włosy, zrobić kolor i fryzjer potrafi doradzić. Nic nie trzeba potem robić z włosami, same się układają i wygląda się świetnie, miejsce mało widoczne przy placu na stawach Pani Bernadka jest tam genialna. Polecam. te. 503 431 633

10

Odp: Dobry fryzjer

Polecam studio HairClinique na skawińskiej jest tam genialny fryzjer p.Szymon doradził mi całkowita zmiane koloru i fryzury na początku sie bałam ale wszystkim sie podoba, fryzura sie układa sama tylko susze smile jest tam równiesz kosmetyczka i stylistka od wizerunku oraz cała klinika dosłownie wszystko. Naprawde polecam warto sie wcześniej umówić bo ciężko z terminami tel. 12 422 50 22 pozdrawiam

11

Odp: Dobry fryzjer

witam. serdecznie moge polecić Pania Renatke z salonu fryzjerskiego stylm&m  . uratowala mi włosy  i sprawiła ze nie kreci mi sie łza w oku kiedy rano wstaje z łozka ..    ma tysiac swietnych pomysłów (REALNYCH) .sympatyczna osoba wiedzaca co robi i widac ze to jej pasja a nie tylko praca .  myśle ze warto spróbowac :) cennik i panujaca atmosfere w salonie oceniam MMEEGA POZYTYWNIE!!!!  polecam i pozdrawiam

12

Odp: Dobry fryzjer

ja zanim się wybiorę do nowego, nieznanego mnie fryzjera to wcześniej pytam znajomych, albo czytam co o nim się mówi, czy pisze. Nie wiem, czy poszłabym tak wiecie z ulicy. Bo mi się np. szyld podoba. Można się na tym nieźle przejechać, ale opinie innych są jak najbardziej dla mnie wyznacznikiem jeśli chodzi o wybór fryzjera.

13

Odp: Dobry fryzjer

Jeśli przeprowadziła wywiad itp i byłaś zadowolona z efektów to trzymaj się tej fryzjerki do puki będziesz mogła.

Rzadko się trafia na profesjonalnych znających się na tym co robią z pasja wink

14

Odp: Dobry fryzjer

Życzę wszystkim żeby trafili na takiego fryzjera, z którego usług korzystam chyba od 5 lat. Mogę iść do niego ślepa (kiedyś tak poszłam, bo miałam zapalenie spojówek, byłam bez okularów, co równa się ślepocie) i wyjdę zadowolona. Nawet nie muszę nic mówić a on wie co robić. Niestety swoje kosztuje, ale warto. Gdyby ktoś szukał fryzjera w okolicach Bytomia, to chętnie polecę mojego big_smile

15

Odp: Dobry fryzjer

ja korzystam z usług Fortunaty w Koszalinie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam, jeśli ktoś w tych okolicach poszukuje dobrego fryzjera to śmiało polecam. Zawsze fanie zrobione fryzurki a ceny myślę, że też całkiem przystępne wink

16

Odp: Dobry fryzjer

A może ktoś może polecić takiego fryzjera w Gdańsku??

17

Odp: Dobry fryzjer

W Krakowie moim ulubionym jest Black Pearl, jeden z lepszych w tym miescie, do tego ceny całkiem ok.

18

Odp: Dobry fryzjer

Ja w Krakowie chodzę do [niedozwolony link] bo wiem, że będę dobrze obsłużona. Cała ekipa bardzo miła, zadbana i jescze to ludzie z pasją. Autentycznie widać, że fryzjerstwo i wizaż sprawiają im naprawdę wiele radości. Umieją też słuchać, ale także doradzić. Dostosowują usługi do owalu twarzy oraz osobowości człowieka. Naprawdę super ekipa.

19

Odp: Dobry fryzjer

Jak szukacie fryzjerów w konkretnych miastach to wpiszcie swoją lokalizację w jakąs wyszukiwarkę firm typu pkt.pl i rozejrzyjcie się w tych wynikach wyszukiwania. Ja tak robię, przy okazji sprawdzę jakie recenzje, obejrze stronę i mniej więcej się zorientuję jakie to miejsce. Trafić na fryzjera z prawdziwego zdarzenia łatwo nie jest, ale ja takiego w swojej okolicy znalazłam:))

20

Odp: Dobry fryzjer

Tak ciężko jest trafić na odpowiedniego fryzjera. Chyba lepiej zainwestować i pość tam, gdzie wiemy, że dobrze się Nami zajmą. Nie ma nic gorszego niż ogromnie zainwestowane pieniążki i brak profesjonalizmu fryzjera. Juz nie raz spotkałam sie z tym, że fryzjer robił co chciał na mojej głowie beż zadnego umiejętnosci..

21

Odp: Dobry fryzjer

Moim zdaniem dobry fryzjer to taki, ktory umie sluchac i nie przekonuje cie na sile do niczego - bo co z tego ze zrobi mi supermodna fryzjure jesli ja sama sie bede w niej zle czula? Kluczem jest ustalic wszystko, dostosowac sie do potrzeb klienta i umiec go "wyczuc". Ja mam swojego ulubionego styliste w Wawie w salonie Shake Your Head i nie wyobrazam sobie chodzic gdzie indziej smile

22 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-28 11:38:11)

Odp: Dobry fryzjer

Jak dla mnie dobry fryzjer to taki, który ma własny pomysł, ale słucha życzeń klienta i próbuje znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. Najgorsi są tacy, którzy mają ściąć końcówki, a obcinają 5 cm. Niedawno byłam w salonie p. spam i muszę przyznać, że miał najbardziej profesjonalne podejście, jakie do tej pory widziałam. Jego ofertę można znaleźć na stronie nieregulaminowy link. Na początku zadaje mnóstwo pytań odnośnie pielęgnacji włosów i tego, czego oczekujemy, ale nie jest to bezcelowe, bo potrafi dzięki temu dobrać fryzurę, która jest wygodna i idealnie dopasowana do oczekiwań.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Dobry fryzjer

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024