Dermabrazja-skuteczna czy nie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Dermabrazja-skuteczna czy nie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-10-17 15:24:43)

Temat: Dermabrazja-skuteczna czy nie?

Poddałam się zabiegowi dermabrazji-bo mam problemy ze skórą. Może któraś z Was kobietki też miała taki mały zabieg? Zadowolone byłyście z efektu? Jakie koszty z tym związane poniosłyście?

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

2

Odp: Dermabrazja-skuteczna czy nie?

A Ty jesteś zadowolona po zabiegu, Liwia?

3

Mnie kosmetyczka odradzila ten zabieg,w zamian stosuje peeling kawitacyjny,z ktorego jestem zadowolona

4

Jestem zadowolona z zabiegu. Twarz była gładka i jakby "odżyła". Taki efekt utrzymywał się około 3 dni. Ale podobno musiałabym poddać się 3 zabiegom, żeby wygląd skóry był lepszy na dłużej. Na przyszły tydzień przypadałby kolejny zabieg, ale w piątek jadę do dermatologa-zobaczymy co on powie.

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

5

Wszystkie tego typu zabiegi, jeśli są wykonywane jednorazowo są mało skuteczne, czy też krótko widać efekty. I to prawda, że musiałabyś skorzystać z niego kilka razy. To złuszczanie naskórka, więc wiadomo, że na raz nie można pozbyć się go za dużo, bo można zaszkodzić. Dlatego dobrze byłoby zabieg powtórzyć.
A pytam, bo studiuję wellness i SPA, więc 'dokształcam' się informacjami z pierwszej ręki wink
Daj znać co powie dermatolog i czy będziesz dalej korzystać z tego zabiegu.

6

Zaliczyłam wizytę u dermatologa. Okazuje się, że mikrodermabrazja jest w porządku. Mam powtarzać te zabiegi, ale żeby nie były łagodne tylko dość ostro "potraktować" twarz. Do tego jakaś kuracja złuszczająca naskórek i mam skórę traktować jak wrażliwą i atopową, a mam problem z przebarwieniami i od czasu do czasu z trądzikiem.

7

Mikrobermabrazja jest fajnym zabiegiem - ale duzo bardziej wole peeling kawitacyjny ;-) mam wrazenie ze efekt 'swiezosci' i gladkosc skory utrzymuje sie dluzej smile przy czym jest mniej inwazyjny. zle wykonyny zabieg mikrodermabrazji uszkadza skore.

8

dokładnie... Musi być dobrze wykonany! ale moja kosmetyczka mówi, że powinno się zrobić 6-10zabiegów.

siła jest kobietą...

9

Mi przyjaciółka (kosmetyczka i wizażystka) też odradziła. Powiedziała, że jeżeli nie ma się żadnych blizn potrądzikowych, to lepiej potraktować twarz kwasami owocowymi. Dermabrazja jest bardzo, ale to bardzo inwazyjna i jeżeli nie ma takiej potrzeby, to nie należy męczyć tak skóry.

10

Ja miałam kiedyś dwa razy nakładane kwasy TCA na twarz i byłam zadowolona z efektów. Po kilku latach od tych zabiegów dzięki temu nie mam nadal zmarszczek widocznych ale postanowiłam że zrobię sobie sama te same zabiegi więc zakupiłam sobie taki kwas TCA 20% na allegro i stosuje go raz na jakiś czas, a efekty są widoczne po kilku zabiegach bo nakładam sobie ten kwas cieniutką warstwę żeby sobie nie zaszkodzić !! Polecam tym co mają odwagę !!!:)

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Dermabrazja-skuteczna czy nie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018