czy on cos do mnie czuje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy on cos do mnie czuje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: czy on cos do mnie czuje

witam.Zaczne od tego że jestem w zwiazku od 7 lat ale nie jesteśmy małżeństwem od jakiegoś roku przyjął się do mnie do pracy mlody chlopak(dodam ze jest ode mnie 2 lata młodszy) i od razu mnie zainteresowal, bylismy pare razy na wspólnym piwie ze znajomymi. Latem mielismy zakladowa impreze on tez byl z nami no i zaczęliśmy ze soba rozmawiac i ogolnie od izolowalismy sie od reszty i jakos tak wyszlo ze zaczelismy sie całować.Na drugi dzien napisałam mu ze głupio wyszlo i przeprosilam za swoje zachowanie on tez napisal ze mądrze się nie zachowal pozniej trzeba bylo wracac do pracy powiem wam ze przez tydzień bylo mi ciezko z tym nie moglam mu spojrzec w Oczy ale z czasem jakoś przeszlo.Ostatnio zauwazylam ze czesto mi sie przyglada i lapiemy sie na wspolnym patrzeniu sobie prosto w Oczy. Czy to coś oznacza z jego strony prosze pomóżcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy on cos do mnie czuje

To oznacza, że chciałby więcej. Czysty flirt.

3

Odp: czy on cos do mnie czuje
Ania 10 napisał/a:

witam.Zaczne od tego że jestem w zwiazku od 7 lat ale nie jesteśmy małżeństwem od jakiegoś roku przyjął się do mnie do pracy mlody chlopak(dodam ze jest ode mnie 2 lata młodszy) i od razu mnie zainteresowal, bylismy pare razy na wspólnym piwie ze znajomymi. Latem mielismy zakladowa impreze on tez byl z nami no i zaczęliśmy ze soba rozmawiac i ogolnie od izolowalismy sie od reszty i jakos tak wyszlo ze zaczelismy sie całować.Na drugi dzien napisałam mu ze głupio wyszlo i przeprosilam za swoje zachowanie on tez napisal ze mądrze się nie zachowal pozniej trzeba bylo wracac do pracy powiem wam ze przez tydzień bylo mi ciezko z tym nie moglam mu spojrzec w Oczy ale z czasem jakoś przeszlo.Ostatnio zauwazylam ze czesto mi sie przyglada i lapiemy sie na wspolnym patrzeniu sobie prosto w Oczy. Czy to coś oznacza z jego strony prosze pomóżcie

nie wiem, co to oznacza u niego
ale biorąc pod uwagę, że jesteś siedem lat w związku, to zastanawianie się nad tym, co to oznacza u niego świadczy o tym, że masz lekko nie teges pod sufitówką
albo za mało wyzwań w zyciu i się po prostu nudzisz

a teraz bardziej infantylnie

to oznacza, że nic nie czujesz do swojego faceta, zostaw go czym prędzej, bo wasz związek jest skazany na porażkę, podejdź do małolata z pracy i powiedz zostawiłam faceta, od jutra mieszkam z tobą...
i sprawa załatwiona

Odp: czy on cos do mnie czuje

Jak chcesz rozwalic swoj obecny zwiazek to ... rob tak dalej.

Odp: czy on cos do mnie czuje
Ania 10 napisał/a:

witam.Zaczne od tego że jestem w zwiazku od 7 lat ale nie jesteśmy małżeństwem od jakiegoś roku przyjął się do mnie do pracy mlody chlopak(dodam ze jest ode mnie 2 lata młodszy) i od razu mnie zainteresowal, bylismy pare razy na wspólnym piwie ze znajomymi. Latem mielismy zakladowa impreze on tez byl z nami no i zaczęliśmy ze soba rozmawiac i ogolnie od izolowalismy sie od reszty i jakos tak wyszlo ze zaczelismy sie całować.Na drugi dzien napisałam mu ze głupio wyszlo i przeprosilam za swoje zachowanie on tez napisal ze mądrze się nie zachowal pozniej trzeba bylo wracac do pracy powiem wam ze przez tydzień bylo mi ciezko z tym nie moglam mu spojrzec w Oczy ale z czasem jakoś przeszlo.Ostatnio zauwazylam ze czesto mi sie przyglada i lapiemy sie na wspolnym patrzeniu sobie prosto w Oczy. Czy to coś oznacza z jego strony prosze pomóżcie

Mam ochote takich ludzi jak ty utylizowac.

Jeszcze idiotkowate pytanie na koncu hi hi czy to cos oznacza ?????

Tak oznacza  - zostaw swojego obecnego faceta lepiej dla niego bedzie jak sie rozejdziecie .

6

Odp: czy on cos do mnie czuje

no troszkę pojechaliście autorkę, ale macie rację. Nie marnuj życia obecnemu facetowi, zostaw go i korzystaj z życia, z życia takiego jak lubisz, ale nie rań innych.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy on cos do mnie czuje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024