Jakas wydzielina z pochwy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jakas wydzielina z pochwy...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Jakas wydzielina z pochwy...

Witam mam pytanie, co moze oznaczac biala wydzielina z pochwy na majtkach? Zauwazylem ta wydzieline na majtkach swojej partnerki, byly w praniu rzucone. Zapytalem sie jej co to jest ona mi odpowiedziala ze nic, takze mam pytanie do was co to moze byc dodam ze sie nie kochamy dlugo. Czy moze ona mnie zdradza gdy sie pojawiila taka wydzielina ? Pomozcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakas wydzielina z pochwy...
pawelos napisał/a:

Witam mam pytanie, co moze oznaczac biala wydzielina z pochwy na majtkach? Zauwazylem ta wydzieline na majtkach swojej partnerki, byly w praniu rzucone. Zapytalem sie jej co to jest ona mi odpowiedziala ze nic, takze mam pytanie do was co to moze byc dodam ze sie nie kochamy dlugo. Czy moze ona mnie zdradza gdy sie pojawiila taka wydzielina ? Pomozcie.

To zacznij się z nią kochać...
Śluz nie jest oznaką zdrady... na pewno... o to możesz być spokojny big_smile

3

Tyle dobrego, no ona nniechce

4

pawelos napisał/a:

Tyle dobrego, no ona nniechce

Jeśli już jesteśmy przy temacie zdrady to pogadaj z nią tak szczerze...Często niechęć do sexu z partnerem jest skutkiem tego, że może być coś z innym... albo może ma jakiś problem...

Ale Śluz na 100% nie jest związany ze zdradą smile

5

pawelos napisał/a:

Poczytaj w internecie o fizjologii i kobiecych wydzielinach.
Biały śluz może oznaczać m.in. owulację.
Ile macie lat? Może ona nie jest gotowa na seks.

6

Cynicznahipo napisał/a:
pawelos napisał/a:

Poczytaj w internecie o fizjologii i kobiecych wydzielinach.
Biały śluz może oznaczać m.in. owulację.
Ile macie lat? Może ona nie jest gotowa na seks.

Czytałem ale nie jestem pewny niczego to co będę pisał Wiele jest rzeczy na ten temat...

7 Ostatnio edytowany przez Linka007 (2014-10-12 14:30:14)

Wydzielina taka pokazuje cykl kobiety w trakcie miesiąca, dni płodne kobiety czyli cały ten okres owulacji lub może być oznaką grzybicy pochwy, gdy występują inne objawy takie jak swędzenie, pieczenie. Gdy bardzo Cię nie pokoi jej wydzielina, to kup jej wkładki.

8

Linka007 napisał/a:

Wydzielina taka pokazuje cykl kobiety w trakcie miesiąca, dni płodne kobiety czyli cały ten okres owulacji lub może być oznaką grzybicy pochwy, gdy występują inne objawy takie jak swędzenie, pieczenie. Gdy bardzo Cię nie pokoi jej wydzielina, to kup jej wkładki.

Grzybica pochwy może przebiegać również bezobjawowo, bądź z wydzieliną, a bez swędzenia i pieczenia.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jakas wydzielina z pochwy...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024