Przebarwienia na twarzy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Przebarwienia na twarzy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Przebarwienia na twarzy

Witajcie, postanowiłam poruszyć ten temat, ponieważ nie jestem przekonana czy warto robić sobie kurację na przebarwienia skórne, głównie na policzkach. Jakiś czas temu pojawiły się na mojej twarzy zmiany trądzikowe, ale dość szybko minęły, pozostały tylko te przebarwienia. Nieładnie to wygląda i z tego co się orientowałam najlepszy będzie na to kwas azelainowy. Czy któraś z was stosowała kremy z tym kwasem? Jakie są efekty? Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przebarwienia na twarzy

Ja na przebarwienia smaruję się acne dermem. Po lecie zostało mi sporo plamek, tydzień temu zaczęłam smarowanie, wiem, że sam proces trochę trwa ale wydaje mi się że już jest trochę lepiej.

3

Odp: Przebarwienia na twarzy
ladyyy napisał/a:

Ja na przebarwienia smaruję się acne dermem. Po lecie zostało mi sporo plamek, tydzień temu zaczęłam smarowanie, wiem, że sam proces trochę trwa ale wydaje mi się że już jest trochę lepiej.

Dzięki, w takim razie wybiorę się do apteki i zakupie acne-derm, zobaczymy czy i na mnie podziała. A czy ta kuracja jest bardzo uciążliwa? Smarujesz się raz czy dwa razy dziennie?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Przebarwienia na twarzy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021