Palenie papierosów, a jędrność piersi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Palenie papierosów, a jędrność piersi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Palenie papierosów, a jędrność piersi

Mam 24 lata. Zawsze miałam małe, ale jędrne i krągle piersi. Niestety 2 miesiące temu cos strzeliło mi do głowy, i przez ten czas palilam bardzo dużo (na szczęście już przestałam). Mimo to wkrecilam sobie, ze piersi jakby mi opadły (i niestety ktoś mi to potwierdził). Minimalnie, ale jednak, i zaczelam mieć kompleksy sad Po pierwsze, czy to moze być spowodowane właśnie tytoniem, a po drugie czy mogę to cofnąć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Palenie papierosów, a jędrność piersi

Nie jest to spowodowane paleniem, a raczej utratą wagi zwiazaną z nadmiernym paleniem.
Tak się składa, że u kobiet, które nie urodziły dziecka piersi składają się w większości z tkanki tłuszczowej, to taki swoisty magazyn kalorii u kobiety i przy jakimkolwiek spadku wagi reagują jako pierwsze.

Czyli jeżeli chcesz odzyskać ładny kształt piersi to zacznij się zdrowo odżywiać

3

Sugerujesz, ze te zmiany sa odwracalne? Widzisz, kiedys martwiłam się, ze jestem płaska, ale potem stwierdziłam, ze mam całkiem spoko piersi. Nie trwało to długo...

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2014-10-06 12:37:35)

Tak, może być "taka twoja uroda" że piersi reagują na jakikolwiek spadek wagi - chudniesz - chudną przede wszystkim piersi, tyjesz - piersi skaczą w górę jako pierwsze.

Przede wszystkim zainwestuj w dobry stanik, obcisły pod biustem, ma byc tak obcisły jak to tylko możliwe przy zachowaniu komfortu - jeżeli np pod biustem masz 78 kupuj staniki w rozmiarze 70, jeżeli masz mniej pod biustem niz 75 cm kupuj w rozmiarze 65 itd.

To obwód stanika utrzymuje ciężar piersi, nie ramiączka i to obcisly obwód powoduje, że piersi nie klapią.

W dobrze dobranym staniku powinnaś bez problemu przespac calą noc - rano powinien byc na miejscu, a ty nie powinnas czuc zadnego dyskomfortu z tego powodu, że spałaś w staniku. Co więcej, jeżeli widzisz, że twoje piersi mają tendencję do nie trzymania kształtu to POWINNAŚ sypiać od czasu do czasu w staniku. (Bez fiszbinów, najlepiej kupic specjalny do spania - obcisły, dopasowany, ale nie ciasny - żaden tam elastyczny top; tylko stanik bezfiszbinowy tylu full cup z prawdziwego zdarzenia)

Żaden masaż ani krem nie trzyma tak kształtu piersi jak spanie w staniku smile

5

No właśnie dobrze dobrane staniki noszę już od kilku lat, wiec to nie jest kwestia tego, co dodatkowo mnie martwi. Nie chcę zacząć mieć kompleksów akurat z tego powodu .
;<

6

Możesz spróbować ćwiczeń na poprawę jędrności piersi.

7

Już zaczęłam smile kupiłam tez jakieś smarowidlo. A tabletki moze?

8

Harper'sBazaar napisał/a:

Już zaczęłam smile kupiłam tez jakieś smarowidlo. A tabletki moze?

a jaki kosmetyk kupilas?  ja jakis krem z sexi look, hialorunowa wolumeria

9

Zadbaj o siebie - o jedzenie, aktywność fizyczną, pielęgnację. Jeśli chodzi o pielęgnację warto zainwestować w lepszy krem, np. frashe, a nie tabletki z hormonami, które tylko zaburzą Ci gospodarkę hormonalną.

10

A ja polecam zrobienie operacji plastycznej piersi. To naprawde najlepszy spośób na pozbycie się jakichkolwiek kompleksów. Na Słowacji mają dobrą Klinikę, w której sama robiłam piersi po ciązy, koszt ok. 10 tys więc tansze niz w pl. Zostawiam namiar w stopce

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

11

Palenie osłabia kolagen w naszej skórze, wiec nie dziw się, że co nieco ci opadło tongue

12 Ostatnio edytowany przez domi407 (2019-01-07 09:39:37)

Retsuko napisał/a:

Palenie osłabia kolagen w naszej skórze, wiec nie dziw się, że co nieco ci opadło tongue

To na pewno, ale nie wydaje mi się, żeby przez 2 miesiące i w młodym wieku już się zrobiły takie widoczne efekty tongue Co nie zmienia faktu, że nie warto palić. A na ujędrnienie możesz spróbować ćwiczeń na klatkę piersiową np. pompki już powinny coś pomóc.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Palenie papierosów, a jędrność piersi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018