jak wygładzić bruzdy na twarzy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak wygładzić bruzdy na twarzy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: jak wygładzić bruzdy na twarzy

Zauważyłam od pewnego czasu ,że robią mi się bruzdy pionowe na twarzy. Czy można te bruzdy jakoś nieoperacyjnie i bez wstrzykiwania jakichś rzeczy wygładzić ? Nie są jeszcze głębokie, no ale są i pewnie będzie tylko gorzej sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak wygładzić bruzdy na twarzy

Jest taka teoria ,że bruzdy na twarzy obojętnie czy pionowe czy poziome są efektem błędów żywieniowych. Bruzdy poziome powstają od nadużywania w dzieciństwie cukru, żywności konserwowej i barwionej chemicznie, tłuszczów roślinnych oraz oczyszczanych zbóż - a więc pokarmów mających energię jin. Bruzdy pionowe powstają wtedy kiedy nadużywamy produktów pochodzenia zwierzęcego oraz soli, alkoholu itd.
Pierwsza rzecz to dieta :

dla bruzd poziomych : jeść dużo seleru, marchwi, oliwy z oliwek, brzoskwiń, moreli orzechów, używac chili, bazylii, tymianku i imbiru.

dla bruzd pionowych :jeść kalarepę, ogórki, twaróg  i jogurt, użyawać przypraw nieostrych czyli wanilii, cynamonu, kardamonu, szafranu.

Raz w tygodniu pić napój z żeń - szenia, osłodzony miodem oraz zażywać dwie łyżeczki wiesiołka. Codziennie spać minimum 7 godzin, 2-3 razy w tygodniu wybrać się do lasu iglastego /albo/ lub uprawiać w domu paprotkę oraz drzewko szczęścia bo bioenergia tych roślin pomaga wygładzić skórę. Dobrze też nosić przy sobie prawdziwy szafir (nie syntetyczny) gdyż pomaga on zachować młodość.

3

Mozna jesc wogole duzo rzeczy ale nie wiem czy to cos da.. bardzo dobrze na takie rzeczy dziala zabieg z kwasem haliuronowym, no tylko ze tez trzeba go zrobic w jakies sensownej klinice typu wroclawski Keramed a nie w byle jakim miejscu

4

Po prostu idź do kosmetyczki. Zabieg mikrodermabrazi powinien pomóc. Jest przyjemny i bezbolesny. Polecenia są godne również zabiegi z kwasami owocowymi.

5

Na bruzdy stosuje się właśnie wypełnienie kwasem hialuronowym. Daje dobre efekty. Zabieg trwa ok. 20 minut i gotowe. Nie ma żadnej rekonwalescencji, bo to zabiegi nieinwazyjne. Ja w ten sposób chcę skorygować kąciki ust smile

6

Na takie bruzdy na pewno najlepszy kwas hialuronowy. Ale czy na pewno trzeba je wypełnić to musi zadecydować  lekarz. Mnie się wydawało, że moim problemem są bruzdy a okazało się, że trzeba trochę powiększyć policzki. Po tym bruzdy sie wyprostowały. Lekarz, który Ci to robi musi mieć talent, doświadczenie i tyle!

7

O! Ciekawe. Ja liczę na to, że przy poprawianiu kącików i usta wydadzą się większe. Znajoma tak robił i faktycznie cała buzia zaczęła wyglądać pogodniej. A jakim preparatem miałaś robione? Zadowolona jesteś z efektu?

8

warto pojsc na darmowe konsultacje, wiem ze taka darmowa porade daje dr Markowicz z Wroclawia (keramed)

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak wygładzić bruzdy na twarzy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018