masaż liftingujący twarzy czy odmładza ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » masaż liftingujący twarzy czy odmładza ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: masaż liftingujący twarzy czy odmładza ?

Cześć. Czy słyszał ktoś coś może o masażu twarzy, który ma działanie liftingujące twarz ? Słyszałam o nim bardzo wiele dobrego, między innymi także o tym, że ma działanie odmładzające smile Ja mam dosyć stresującą pracę i to wszystko , te wszystkie stresy, problemy bardzo odbijają się na moim wyglądzie, a przede wszystkim wyglądzie mojej twarzy co też zauważyło wielu znajomych. Wyglądam gorzej, starzej i tak też się czuję sad Nie stać mnie niestety teraz na drogie kremy czy kuracje, dlatego też uchwyciłam się tej nadziei ,że taki masaż liftingujący mógłby mi choć trochę pomóc w zadbaniu o wygląd mojej twarzy. Znacie ten masaż, stosujecie ? Możecie coś poradzić ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Samantha (2008-03-08 11:56:58)

Odp: masaż liftingujący twarzy czy odmładza ?

Masaż i uciskanie odpowiednich punktów twarzy stymuluje przepływ limfy. Jednak całkowite oczyszczenie limfy trwa jakiś czas. Nadmiar płynów i toksyn pod skórą i w organizmie często uwidacznia się na twarzy : nasza cera jest obwisła, szara, zmęczona, pojawiają się wypryski. Masowanie tkanek pod skórą twarzy przyspiesza krążenie limfy i oczyszcza naczynia limfatyczne z toksyn. Węzły chłonne znajdują się nie tylko pod pachami ale także w szyi - kiedy zostaną odblokowane od razu odczuje to twoja cera. Sama możesz sobie zrobić taki masaż liftingujący, który poprawi stan twojej skóry.

Poniżej trzy proste ćwiczenia  :
1)Pocieraj dłońmi na zmianę szyję w kierunku szczęki. Rozmasuj całą szyję dookoła rozpoczynając z jednej strony i stopniowo przechodząc w drugą.

2) Złącz palce dłoni. Kierując palce ku górze , połóż dłonie tak by , krawędź małych palców lekko uciskała twarz obok nosa i ust. Stopniowo zmniejszając nacisk , przyłóż całe dłonie do twarzy i przesuń je do uszu. Utrzymuj nacisk przez chwilę.

3)Zakończ masaż przykrywając oczy całymi dłońmi i pozostawiając je tak przez minutę.

3

Masaż faktycznie jest świetny, sama go stosuję. Polecam Ci masaż 7 ruchów.
- nałóż najpierw pod i na oczy jakiś specyfik,który ułatwi Ci wykonanie masażu np. oliwkę.
-wykonaj 7 kolistych ruchów głaskania czyli potocznie mówiąc "smarowania"wokół oczu obydwiema rękami, zawsze w kierunku kanału łzowego (do środka)
-następnie wykonaj 7 ruchów rozcierających, w tym samym kierunku, wykonuj taką spiralkę, czyli zmierzając ku środku oka środkowym palcem rysuj sobie na skórze małe kułeczka
-ugniatanie 7 ruchów- w czterech miejscach pod okiem i w czterech tuż nad brwią uciskaj palcem środkowym (licząc do 3 przy każdym ucisnięciu)

Masaż zwiększy ukrwienie skóry, pozwoli na lepsze jej odżywienie, ale trzeba go wykonywać codziennie rano i wieczorem - żeby były zauważalne  efekty ! Naje;oej po wieczornym masażyku wklepać na chwilę maseczkę odżywczą - wtedy już w ogóle rewelka !

4

podobno taki masaż odmładza przy regularnym wykonywaniu go i to wcale nie zart ! No ale trzeba być cierpliwą i konsekwentną, co niestety jest czasem problemem jak się prowadzi intensywny i agresywny dla własnego organizmy styl życia sad Ale ja chyba też spróbuję, nie wiem tylko jak dokładnie go stosować sad

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

5 Ostatnio edytowany przez Pola34 (2009-10-26 21:42:24)

Koleżanka podesłała mi taki oto masaż twarzy smile Chyba zacznę go regularnie robić. Panna ma nawet ładną cerę smile Ktoś się dołączy ? To porównamy efekty po dwóch tygodniach i powiemy czy warto smile

Facial Massage
http://www.youtube.com/watch?v=8h022_ZDnv0

6

Ja jeszcze dopowiem, że masaż twarzy likwiduje napięcie  zgromadzone w twarzy, bóle głowy, jak i sztywność karku. Poza tym powoduje zaróżowienie skóry i pobudzenie krążenia. Ma to rewelacyjne skutki lepszego dotlenienia skóry gdyż zwiększa to dopływ krwi tętniczej w masowanym obszarze.  Natomiast poprawa krążenia krwi i limfy ujędrnia skórę twarzy.

Masaż twarzy działa  także jako delikatny peeling ponieważ zawsze lekko złuszcza warstwę rogową naskórka ułatwiając skórze oddychanie i szybsze wchłanianie kosmetyków.

Drażnienie masażem górnych warstw skóry pobudza ją do odnowy. Regularnie wykonywany masaż twarzy podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, wygładzając zmarszczki i przeciwdziałając tworzeniu się nowych.

7

Stosowałam skuszona waszymi zapewnieniami i warto smile  Co prawda dałam radę tylko dwa tygodnie ale na prawdę działa cuda !!!
Doczytałam gdzieś zresztą, że za jędrność twarzy i wyrazistość jej rysów odpowiada około pięćdziesięciu mięśni, które tak jak wszystkie mięśnie naszego organizmu można wzmocnić i usprawnić odpowiednimi ćwiczeniami. Efektem  codziennej gimnastyki będzie poprawa napięcia i ukrwienia skóry, a także realne oddalenie od naszej twarzy wizji skalpela chirurgicznego w przyszłości.  U mnie rzeczywiście poprawa jest widoczna więc polecam ten masaż ! smile Lepsze to niż drogie kremy, ale fakt wymaga ogromnego samozaparcia - ja ćwiczyłam rano i wieczorem smile

8

ODPOWIEDNIO WYKONANY  masaż liftingujący twarzy może zdziałać cuda!! Sama wykonuje takie masaże swoim klientkom i już nie raz widziałam jak twarz młodnieje i pięknieje w oczach smile
Liftingującym masażem twarzy są specjalne "rękoczyny"  wszystkich warstw twarzy -  od pozbawionej elastyczności i sprężystości skóry -  po wiotczejące z upływem czasu mięśnie. Przywracająca młody i świeży wygląd, jakiego nie dałby najlepszy krem !!
W znacznym stopniu pobudza komórki do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, których braki skutkują w tworzeniu i utrwalaniu zmarszczek. Zdecydowanie poprawia ukrwienie, a przez to odżywienie i dotlenienie? Poprawia również  stan tkanki łącznej.
Poprawia owal i kształtuje rysy twarzy, wzmacniając i modelując mięśnie,  które coraz bardziej zdradzają wiek. Wygładza utrwalone zmarszczki mimiczne.

Także można powiedzieć, że ten masaż to młodość bez skalpela!! smile

Osobiście serdecznie polecam!! smile smile

9

Odkop, odkop.

Wykonuje któraś z Was taki masaż? Jakie efekty? Mam konkretnie na myśli ten autorstwa pani Tanaki, można znaleźć na yt - trwa 10 min.
Sama robię od trzech dni i jak na razie mogę tylko powiedzieć, że jest bardzo przyjemny. Wiadomo, że na większe efekty trzeba poczekać dłużej. smile

10

Ostatnio gdzieś mi mignął taki kurs u kosmetyczki i własnie sie zastanawiam czy sie nie skusić smile

11

lifting twarzy za pomocą ultradzwięków o małej czestotliwości, podobno są świetne. Relaksaca  i odmładzanie smile  a jakie kremy to tego masazu polecacie ?

12

Mi osobiście to wydaje się, że taki masaż może pomóc gdyż pobudza komórki i skóra może stać się bardziej elastyczna. Ale zdecydowanie wspomogłabym go jakimś specyfikiem. Są na rynku kremu, które prócz redukcji zmarszczek i ujędrniania skóry bardzo fajnie w ciągu dnia ją nawilżają.

13

Nie próbowałam, ale jestem ciekawa efektów.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » masaż liftingujący twarzy czy odmładza ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018