Kręcone włosy- przetłuszczanie, dbanie o nie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Kręcone włosy- przetłuszczanie, dbanie o nie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kręcone włosy- przetłuszczanie, dbanie o nie

Mam problem z moimi włosami, mam dość długie, kręcone włosy, jednak dość szybko się one przetłuszczają.
Np. myję włosy rano a już pod wieczór są tłuste. Jednak przetłuszczają mi się tylko po bokach, a na przodzie są dobre.
Ktoś mógłby mi także poradzić jak dbać o kręcone włosy? Czy je po myciu rozczesywać czy nie? Jeśli je rozczesuję robi mi się siano, jak nie rozczesuję nie wysychają mi do końca i na bokach są tłuste.
Poradźcie smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Amelia55 (2014-08-26 00:52:41)

Odp: Kręcone włosy- przetłuszczanie, dbanie o nie

Spróbuj szamponów bez SLS i SLES. ja polecam z Green Pharmacy i Elfa Pharm duży wybór na pewno znajdziesz odpowiedi dla swoich włosów. Kupisz w rossmanie ;p
A używasz jakiś kosmetyków typu lakier, pisanka, guma, odżywka itp do układania włosów? Bo one też mogą być przyczyną nadmiernego przetłuszczania się. jeśli włosy przetłuszczają się w pewnych tylko miejscach to znaczy ze tam jest podrażniona skóra głowy np. za dużo po bokach dajesz pianki albo przy myciu włosów źle rozmasowujesz szampon?

Zawsze jest chwila ciszy przed uderzeniem burzy
Świat należy do odważnych, nikt nie pamięta tchórzy

3

Odp: Kręcone włosy- przetłuszczanie, dbanie o nie

Podobno jak się nie myje dłuższy czas, tylko co  2 tygodnie moczy w wodzie, to przestają się przetłuszczać wink Szampon podrażnia skórę głowy wink

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Kręcone włosy- przetłuszczanie, dbanie o nie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018