Anielskie znaki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Anielskie znaki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Anielskie znaki?

Witajcie. Mam nietypową sprawę....otóż... poznałam chłopaka, którego pokochałam od pierwszego wejrzenia. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam... na dodatek stał się moim pierwszym mężczyzną, co dodatkowo spowodowało, że nie mogę o nim zapomnieć....niestety...rozstaliśmy się...płakałam, cierpiałam, prosiłam Boga by wrócił...prosiłam o znak, odmawiałam różaniec..., pewnego dnia usiadłam i coś spowodowało,że dotarło do mnie iż...poznałam go 15 dnia miesiąca i rozstałam się z nim też 15 dnia innego miesiąca...po rozstaniu również 15 dnia miesiąca kontaktował się ze mną, czy robił coś, co budziło we mnie emocje...nadal za nim tęsknie i bardzo go kocham...postanowiłam sprawdzić co oznacza 15 i oto co znalazłam: "Hebrajczycy, śpiewając 15 psalmów, wstępowali po 15 stopniach schodów, wiodących do Świątyni Salomona, podobnie jak 15 cnót prowadzi do Nieba.

5 tajemnic radosnych, 5 tajemnic bolesnych i 5 tajemnic chwalebnych wycisnęło swe piętno na życiu Marii, której wniebowzięcie obchodzone jest 15 sierpnia. Jej różaniec składa się z 15 dużych paciorków i 15 dziesiątek małych." , dodać należy,że poznałam Go 15 sierpnia właśnie w Święto wniebowzięcia... :-) , po rozstaniu w świeta Wielkanocne , będąc w Kościele zaczepiła moją mamę kobieta, która wręczyła jej różaniec z Medzugorie, tam objawiała się i objawia do dzisiaj Matka Boża...pokochałam ten różaniec i coś powoduje,że codziennie go odmawiam...myślicie,że to znak?,że mam się modlić o powrót ukochanego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Anielskie znaki?

Ty tak na poważnie?

'I am thinking of you
in my sleepless solitude tonight'

Na Twoim miejscu pomodliłabym się do Ducha Świętego o jasność umysłu, żeby otworzył Twoje serce na mądrość. Poprosiłabym może nie tyle o powrót ukochanego a o to by Bóg dał Ci to co uważa za najlepsze dla Ciebie smile

4

Pardon, co Twój temat ma wspólnego z psychologią?

5

canufeelit napisał/a:

Ty tak na poważnie?

hahaha big_smile
dziewczyna sie wkręciła a wy ja tak gasicie, moze coś w tym jest w tych jej 15nastach big_smile

6

Jeśli w to wierzy, to tak jest smile

7

Ciekawe połączenie numerologii, Biblii oraz objawień - a do tego zwykłej ludzkiej naiwności.

Mów mi Filip smile

8

Radzilabym nie interesowač się až tak bardzo okultyzmem,choč w twym przypadku zanosi rowniez na zabobony i przesądy..

9

nath91 napisał/a:

... po rozstaniu w świeta Wielkanocne , będąc w Kościele zaczepiła moją mamę kobieta, która wręczyła jej różaniec z Medzugorie, tam objawiała się i objawia do dzisiaj Matka Boża...pokochałam ten różaniec i coś powoduje,że codziennie go odmawiam...myślicie,że to znak?,że mam się modlić o powrót ukochanego?

Jak można wierzyć w taką tandetę? KK dzięki Bogu w dalszym ciągu nie uznaje tej błazenady z Medjugorie za objawienie.
To szatan jest ojcem kłamstwa i to właśnie szatan wmawia Tobie kłamliwie, że odmawianie różańca reklamującego szatańskie pseudo-objawienia z Medjugorie, to znak anielski.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Anielskie znaki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018