połamane włosy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » połamane włosy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: połamane włosy

Mam taki problem, że moje włosy się połamały. I to z wierzchu tak mniej więcej na wysokości uszu. Mam tam teraz pasmo krótszych włosów średniej grubości. Wygląda to idiotycznie tym bardziej, że mam długie włosy do pasa. Gdyby nie to wyglądałabym jak paź. Mogę zapomnieć o rozpuszczeniu włosów lub jakiejś innej fryzurce bo póki co czeszę się w koczka, dzięki któremu maskuję te włosy, które się połamały. To trwa co najmniej od pół roku. Ile jeszcze mam się tak czesać? Na pewno już jestem rozpoznawana po tym uczesaniu. Nie mam pojęcia co zrobić aby  zamaskować te krótsze włosy albo jak sprawić aby szybciej urosły? Skracanie włosów nie wchodzi w rachubę ponieważ inna długość mi nie pasuje a poza tym to chyba niewiele pomoże. Bo w sumie moje włosy są w dobrej kondycji, są lśniące i miękkie. Zawsze po myciu używam odżywki balsamu do włosów. Ale raz na miesiąc farbuję je na blond( z natury mam ciemny blond). Farba jest łagodna bez amoniaku. Poza tym muszę używać prostownicy bo inaczej wyglądam gorzej niż strach na wróble (ale robię to tylko wtedy jak wychodzę w ważnych sprawach). Nic innego aby je ułożyć nie działa. Nie używam suszarki, zawsze czekam aż włosy same wyschną. Wiem, że głównym problemem jest prostownica. No i farba, ale z farbowania już zrezygnowałam. Ale niestety z prostownicy nie mogę, chyba, że znajdę jakiś mniej szkodliwy zamiennik. Dlatego proszę Was o poradę. Co zrobić żeby włosy mi szybciej odrosły, albo może jest sposób na doprowadzenie ich do ładu bez używania prostownicy, chyba, że są jakieś cudowne preparaty, które sprawią, że prostownica nie będzie szkodzić włosom??? Pomóżcie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: połamane włosy

Odstaw prostownicę, proponuję je ściąć i mocno o nie zadbać.

3

Jeżeli już tak się wykruszyły to nie ma innej możliwości... Trzeba ciąć...

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-08-29 07:54:56)

Tnij, złamanych włosów nie naprawisz. Odstaw zabiegi prostowania, farbowania... Nakładaj odżywki, oleje. Intensywnie pielęgnuj, łykaj suplementy. Efekty powinnaś zaobserwować po kilku miesiącach. Bądź cierpliwa, zniszczone włosy potrzebują czasu.

Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu forum - spam.

4 pory roku: wiosna, lato, lato, wiosna! smile

5

Musisz ściąć smile Już nic nie zrobisz.

6

Mogę Ci polecić fajne kosmetyki - szampon i odżywkę na bazie olejku z konopi indyjskiej, które bardzo fajnie regenerują włosy. Marka nazywa się INDIA Cosmetics, kupisz w necie, na ich stronie. Kosztują groszowe sprawy, a efekt super smile

7

Prostownica niszczy włosy. Zetnij je i zrób sobie przerwę od prostowania.

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-09-23 13:31:10)

włosy muszą ci odrosnąć, niestety, ale musisz dbać też o te "nowe" polecam ci świetną maskę shisheido tsubaki, w białym opakowaniu dostaniesz w niższej cenie w spam, tylko zostawiaj na włosach nawet dłużej niż jest napisane na etykiecie, jakieś pół godz, a szybko powinnaś zobaczyć efekty smile

9

plabla napisał/a:

Mam taki problem, że moje włosy się połamały.... Bo w sumie moje włosy są w dobrej kondycji, są lśniące i miękkie.

To ja się pytam jakim cudem się połamały skoro są w dobrej kondycji???

włosomaniaczka smile

10

Dokładnie, podetnij konkretnie włosy - musza odrosnąć. Stosuj też odżywki lub maski. Na pewno to też pomoże.

11

Od dłuższego czasu mam problem z wypadającymi i połamanymi włosami. Stosowałam wiele preparatów, ale nie przynosiły pożądanego efektu.

Ostatnim moim odkryciem jest- DERMOVITAL firmy Biovitalium. Dzięki niemu zauważyłam poprawę włosów- wzmocniły się i zregenerowały, coraz mniej ich wypada.
Opakowanie wystarcza na miesiąc i już w trakcie kuracji widać pożądane efekty smile
W 100% polecam! wink

12

ja przestałam stosować prostownicę, różne odżywki i maski na włosy. po jakimś dłuższym czasie widać różnicę, ale muszę naprawdę sie starać żeby utrzymać w dobrej kondycji. no i nie farbuję włosów.

13

Mirabelka25 napisał/a:
plabla napisał/a:

Mam taki problem, że moje włosy się połamały.... Bo w sumie moje włosy są w dobrej kondycji, są lśniące i miękkie.

To ja się pytam jakim cudem się połamały skoro są w dobrej kondycji???

O tym samym pomyślałam! Skoro się połamały to są w bardzo kiepskim stanie.

włosomaniaczka smile

14

Cześć, przechodziłam przez to samo. Odbudować włosy jest bardzo ciężko, ale już je zniszczyć to bardzo łatwo. Ja już znalazłam odpowiednie szampony, które dodały blasku i zregenerowały moje cebulki. Wcześniej wyglądałam jak strach na wróble tak mi się zniszczyły włosy, ani ich ułożyć ani uczesać. Znalazłam świetne szampony Logony - na łamliwe włosy zniszczone po koloryzacji i nadmiernie przesuszone, odżywki z pszenicy tej marki. Super też sprawdzają się szampony marki Eco Cosmetics- wydajne, a efekt u mnie i mojej mamy przekroczył nasze oczekiwania. Włosy były miękkie i delikatnie pachniały. Godny polecenia jest jeszcze szampon marki Utrekram - aloesowy. Jest bezzapachowy, ale mocno wygładza włosy i dzięki temu upniesz je w dowolny sposób. Polecam

15 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-04-08 14:35:01)

Prostownica to zdecydowanie zło dla włosów...zetnij i odstaw i nie bedzie trzeba prostować włosów;) są zniszczone i prostownica sprawia wrażenie, że Ci je "wygładza"
jeśli nie chcesz ścinać to profesjonalne kosmetyki do włosów są jedynym ratunkiem...niby drogie ale jak już się włosy doprowadzi do takiego złego stanu to trzeba ratować;) na [spam] widziałam kiedyś przyjemne ceny wink

16 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-04-13 14:48:01)

mi się strasznie łamią a ani nie prostuję ani nie suszę ich często...ale fryzjerka mi mówiła, że to przez gumkę do włosów i koki które wiążę sobie byle jak i w ogóle nie dbam o to....więc ja poza nakładaniem masek stwierdziłam, że wymienię gumki na jakieś mało rwące...słyszałam o jakiejś modzie teraz na takie niby wyglądające jak sprężynka i widziałam gdzieś na [spam] jak kupowałam sobie tam maskę na włosy, ale w sumie nie wiem czy to w ogóle jest spoko, czy przereklamowana sprawa? i czy w ogóle trzyma np przy bieganiu?

17

Strasznie strasznie wypadaja mi włosy. Do tego tak sie wykruszyły że stoja mi przy samym czole..... nawet lakier nie pomaga.... musze nosic opaske bo czy w rozpuszczonych czy w zwiazanych włosach wygladam okropnie.... smutas.gif
Robiłam badania - wszystko wyszło ok. Nie mam zadnego niedoboru czy tarczycy itd....
10 miesiecy temu ur synka no i po porodzie sie zaczelo.... a w czasie ciazy nawet przez chwile wlosy mi sie nie poprawiły - jak to czasem kobiety sie zachwalaja jak to im włsoy w ciazy odzyły.
Wiem ze zniszczyłam je uzywajac prostownicy.

18 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-04-13 14:47:09)

kaskooo napisał/a:

mi się strasznie łamią a ani nie prostuję ani nie suszę ich często...ale fryzjerka mi mówiła, że to przez gumkę do włosów i koki które wiążę sobie byle jak i w ogóle nie dbam o to....więc ja poza nakładaniem masek stwierdziłam, że wymienię gumki na jakieś mało rwące...słyszałam o jakiejś modzie teraz na takie niby wyglądające jak sprężynka i widziałam gdzieś na i-styl.pl jak kupowałam sobie tam maskę na włosy, ale w sumie nie wiem czy to w ogóle jest spoko, czy przereklamowana sprawa? i czy w ogóle trzyma np przy bieganiu?

[spam] Mówisz o tych? Nieee, nie spadają przy bieganiu. I zdecydowanie spełniają swoją rolę, dobrze ci fryzjerka doradziła wink

19 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-04-13 14:47:28)

AnkaKuszanka napisał/a:
kaskooo napisał/a:

mi się strasznie łamią a ani nie prostuję ani nie suszę ich często...ale fryzjerka mi mówiła, że to przez gumkę do włosów i koki które wiążę sobie byle jak i w ogóle nie dbam o to....więc ja poza nakładaniem masek stwierdziłam, że wymienię gumki na jakieś mało rwące...słyszałam o jakiejś modzie teraz na takie niby wyglądające jak sprężynka i widziałam gdzieś na i-styl.pl jak kupowałam sobie tam maskę na włosy, ale w sumie nie wiem czy to w ogóle jest spoko, czy przereklamowana sprawa? i czy w ogóle trzyma np przy bieganiu?

[spam] Mówisz o tych? Nieee, nie spadają przy bieganiu. I zdecydowanie spełniają swoją rolę, dobrze ci fryzjerka doradziła wink

Taaak dokładnie o tych! smile No zaryzykowałam i kupiłam sobie te gumeczki bo w sumie jak patrzyłam po stronkach to na tym [spam] jakoś najmilsza cena była. Już się nie mogę doczekać jak wypróbuję przy bieganiu smile

20

na suche włosy fajna jest maseczka z czosnku. Trzeba smarować włosy, a potem wodą spłukać. Następnie umyć szamponem. Nie martwcie sie włosy raczej nie śmierdzą jak się je już umyje szamponem.

21 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-11-07 18:51:27)

Swego czasu próbowałam już chyba wszystkich możliwych szamponów, odżywek i maseczek na suche i zniszczone włosy, ale nic nie pomagało. A dodam, że co 6 miesięcy podcinałam końcówki, nie suszyłam włosów suszarką, dawałam im wyschnąć samym, a prostownicy albo lokówki używałam tylko od święta. W pewnym momencie już myślałam, że będę musiała je ściąć na krótko, bo nic nie pomoże. A jednak, okazało się, że ważniejsze od tego co ładowałam na włosy było to, co ładowałam do buzi tongue Dieta, dieta, dieta i jeszcze raz dieta - to podstawa! Odstawienie dużej ilości słodyczy, chipsów, alkoholu, picie soków owocowych i warzywnych, dużo kasz, nabiału, rybek i owoców morza, do tego jakiś dobry suplement diety i wszystko wróci do normy, na serio! Przynajmniej u mnie tak było, dieta wspomagana jedną tabletki [spam] dziennie i już po 2 tygodniach włosy wyglądały sto razy lepiej niż wcześniej, a przy okazji ubyło 3,5 kg w te 2 tygodnie big_smile

'Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.'

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » połamane włosy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021