Nocne Marki - netkafejka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nocne Marki - netkafejka

Strony 1 2 3 49 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 3,161 ]

1

Temat: Nocne Marki - netkafejka

Do pogaduch o wszystkim ze wszystkimi, byle w godzinach nocnych. smile Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz albo nie chcesz spać, a chciał(a)byś o czymś popisać - ten temat jest dla Ciebie.

Zapraszam. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Cześć Vian,
chciałabym tylko napisać, że świetny temat! wink Co prawda pewnie czmychnę do łóżka o północy, bo męczący dzień, ale wpadam życzyć dobrej nocki, ciekawej wink

3

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Tak mnie właśnie wczoraj zainspirowało, że jest tu parę osób przesiadujących regularnie w nocy (w tym ja big_smile ) i by się taki luźny temat przydał.

Dobranoc ^^

4

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Zawsze mnie dziwiło dlaczego do tej pory nie było takiej netkafejki.
Ja właśnie znalazłam jakąś playlistę na YT z polskimi filmami i sobie oglądam : )

I stwierdzam, że strasznie klną w tych filmach  : D No, oprócz pierwszego, ale tamten akurat był o zakonnicy, to może dlatego ;P

5

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Oj nie wyganiaj mnie jeszcze, ponad kwadrans do północy big_smile Ciekawe jaki będzie odzew, ale myślę, że całkiem spory. Zechcesz coś o sobie opowiedzieć? :>

6

Odp: Nocne Marki - netkafejka
Iceni napisał/a:

I stwierdzam, że strasznie klną w tych filmach  : D No, oprócz pierwszego, ale tamten akurat był o zakonnicy, to może dlatego ;P

Pomyślałaś, co by się działo, gdyby w filmie o zakonnicy zagrał Boguś Linda? big_smile

@Magda
Nie wiem, co mam o sobie napisać, ale możemy zrobić akcję "Zadaj pytanie Vian". ^^ Co chcesz wiedzieć?

7

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Cześć Iceni, faktycznie klną całkiem sporo yikes ale mi i tak się podoba big_smile

Vian, może jak masz na imię, w jakim rejonie mieszkasz i ulubione zajęcie ;>

8

Odp: Nocne Marki - netkafejka
Vian napisał/a:

Tak mnie właśnie wczoraj zainspirowało, że jest tu parę osób przesiadujących regularnie w nocy (w tym ja big_smile )

To ja Cię wczoraj widziałam podczas tych inspiracji tongue
Tak ok. 3 chyba - na forum byłą Vian i ja big_smile

Dzisiaj mam ambicję iść spać jak człowiek smile

9

Odp: Nocne Marki - netkafejka

O, widzę ze bedzie temat dla mnie big_smile lubie siedzieć w nocy poza tym teraz karmię piersią i chcąc nie chcąc nie śpię smile

10

Odp: Nocne Marki - netkafejka

No ten ostatni był akurat z Więckiewiczem, a on też sobie, jak zauważyłam, nie żałuje : D

11

Odp: Nocne Marki - netkafejka
vinnga napisał/a:
Vian napisał/a:

Tak mnie właśnie wczoraj zainspirowało, że jest tu parę osób przesiadujących regularnie w nocy (w tym ja big_smile )

To ja Cię wczoraj widziałam podczas tych inspiracji tongue

Ehehehe... big_smile

http://yoursmiles.org/ksmile/yolks/k3154.png

Vian, może jak masz na imię, w jakim rejonie mieszkasz i ulubione zajęcie ;>

Nie napiszę, jak mam na imię, bo jest dość mocno charakterystyczne i każdy znajomy by mnie już na 100% poznał. ;-) Jestem z Warszawy, ulubione zajęcie..? Może czytanie i picie earl gray? Lubię też spacerować boso.

12

Odp: Nocne Marki - netkafejka

OOO VINGA. Wielkie nieba, szukałam Cię w netkafejce dla przyjaciół!! big_smile Masz buziaki, bo tamtych pewnie nie widziałaś :* :* :* :* (mam nadzieję, że nadal ich nie cierpisz big_smile big_smile )

Vian, a zdradzisz chociaż pierwszą literkę? big_smile Moim ulubionym zajęciem jest chyba jedzenie neutral i czytanie, o! Lubiłam też biegać, ale skręciłam kostkę, jakiś czas temu i lipa.

13

Odp: Nocne Marki - netkafejka

: D
Poczułam się przez chwilę jak na pierwszym spotkaniu AA .

Vian, jak bardzo jesteś uzależniona od herbatki? ; D

Ja własnie projektuję sukienkę/tunikę dla mojej Młodej i już prawie mam... no, może tak pół pomysłu, ale już sukces jest blisko ;p

14 Ostatnio edytowany przez Vian (2014-08-08 23:05:40)

Odp: Nocne Marki - netkafejka
magda02 napisał/a:

Vian, a zdradzisz chociaż pierwszą literkę? big_smile Moim ulubionym zajęciem jest chyba jedzenie neutral i czytanie, o! Lubiłam też biegać, ale skręciłam kostkę, jakiś czas temu i lipa.

T. ;-)
Biegać za to nienawidzę jak zarazy, nie wiem, czemu. Rower ok, bieganie - nie.

Vian, jak bardzo jesteś uzależniona od herbatki? ; D

A wiesz, że też sie nad tym ostatnio zastanawiałam? big_smile Czy to już uzaleznienie czy jeszcze nie. ^^ Dość mocno mówiąc szczerze.

15 Ostatnio edytowany przez magda02 (2014-08-08 23:08:17)

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Iceni, zrobisz zdjęcie projektu/gotowej sukienki póóniej?! :OOO
Nocne Marki grupą AA, nieźle big_smile

No na "T" faktycznie sporo charakterystycznych imion się znajdzie big_smile Ale myślę, że nie zostałabyś rozpoznana! Ja dla odmiany mam na imię..aaa zgadnij! big_smile big_smile

16

Odp: Nocne Marki - netkafejka
magda02 napisał/a:

Iceni, zrobisz zdjęcie projektu/gotowej sukienki póóniej?! :OOO
Nocne Marki grupą AA, nieźle big_smile

Oczywiście!
Może przy okazji zarażę kogoś manią dziergania?.. ; )

17

Odp: Nocne Marki - netkafejka
magda02 napisał/a:

No na "T" faktycznie sporo charakterystycznych imion się znajdzie big_smile

To nie jest polskie imię. ;-)

Iceni napisał/a:

Może przy okazji zarażę kogoś manią dziergania?.. ; )

Mojego kumpla, myśli, czy by sobie nie wydziergać tatuażu. ;-)

18

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Tatuaże się dziara a nie dzierga! big_smile big_smile

19

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Vian, tak właściwie przykładowo "Tamara" też nie jest polskie, a ostatnio często spotykane nawet big_smile
Iceni, w takim razie będę czekać!

20

Odp: Nocne Marki - netkafejka
Iceni napisał/a:

Tatuaże się dziara a nie dzierga! big_smile big_smile

Encyklopedia wiedzy faktu mówi, że dziergać tez można... ^^

magda napisał/a:

Vian, tak właściwie przykładowo "Tamara" też nie jest polskie

Też nie. big_smile
Moje to raczej anglosaskie imię. smile

21

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Tak, Magdalu, nadal nie znoszę buziaków tongue

Iceni, myślę, że mnie mogłabyś zarazić. Zawsze chciałam się nauczyć i nigdy starań w życie nie wcieliłam smile Tyle, że mi zarazy bardzo szybko przechodzą...

Vian, Ty naprawdę się łudzisz, że jeśli ktokolwiek z Twoich znajomych przeczyta jakiekolwiek Twoje, powiedzmy, 5 postów to się nie połapie, że Ty to Ty? big_smile

22

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Beatko, jak Twoja Żaba? big_smile big_smile
Iceni, mnie właściwie też, często sobie coś przerabiam, ale sama raczej nic nie tworzę sad

23 Ostatnio edytowany przez Vian (2014-08-08 23:27:35)

Odp: Nocne Marki - netkafejka
vinnga napisał/a:

Vian, Ty naprawdę się łudzisz, że jeśli ktokolwiek z Twoich znajomych przeczyta jakiekolwiek Twoje, powiedzmy, 5 postów to się nie połapie, że Ty to Ty? big_smile

Ja się nie łudzę, ja to wiem, już mnie kilka znajomych osób na forach wyhaczyło, a że piszę tu bardzo różne rzeczy, to staram się nie ułatwiać im sprawy. ;-) Tzn masz rację, że tak czy siak może znaleźć, ale trudniej będzie mnie wygoglować po prostu.

Miałam też kiedyś netowego stalkera, to wklepał sobie to co o mnie wiedział w google i powynajdywał moje posty na forach, na jakichś portalach społecznościowych itd. Niby nic wielkiego się nie stało, ale po prostu był megaupierdliwy dłuższy czas.

24

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Ojeny, o internetowych prześladowców niestety łatwo. Ale takich najlepiej ignorować.

Uciekam spać, bo przyzwoita godzina mija big_smile big_smile

25

Odp: Nocne Marki - netkafejka
magda02 napisał/a:

Beatko, jak Twoja Żaba? big_smile big_smile

W wakacje to ja za dużo jej nie widziałam smile Pojutrze wyjeżdżamy, teoretycznie wypoczywać, w góry, więc własne dziecko obejrzę smile

Vian, faktycznie, po rzadkim imieniu łatwo wyguglać. Szczególnie, ze Netkobiety wysoko w wyszukiwarkach się pojawiają smile
Czego taki stalker, który kogoś na oczy nie widział może chcieć od człowieka? yikes

Oświadczam, że dzisiaj wyłamuję się pierwsza smile
Dobranoc smile

Edit:
a jednak nie pierwsza tongue

26

Odp: Nocne Marki - netkafejka
vinnga napisał/a:

Vian, faktycznie, po rzadkim imieniu łatwo wyguglać. Szczególnie, ze Netkobiety wysoko w wyszukiwarkach się pojawiają smile
Czego taki stalker, który kogoś na oczy nie widział może chcieć od człowieka? yikes

Tamten akurat chciał seksu. ;-)
No i właśnie rzecz w tym, że mnie widział, bo po imieniu wygooglował sobie fora na których byłam, potem się okazało, że odkopał jakieś zdjęcia ze zlotów, nagle się okazało, że wie o mnie dziesiątki rzeczy, których nigdy mu nie mówiłam ani mówić nie chciałam. Na szczęście relatywnie szybko się znudził. No ale od tamtej pory staram się uważać.

27 Ostatnio edytowany przez Vian (2014-08-09 01:00:12)

Odp: Nocne Marki - netkafejka

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZRuSS0iiFyo

Dokument o Liberii, dla osób o niezbyt delikatnych nerwach i żołądkach.

28

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Witajcie wink
Nocny marek się melduje. Poszłabym dziś wcześniej, ale zasiedziałam się, pisząc z dwoma znajomymi na GG. A wcześniej byłam na wieczornym spacerku z przyjaciółką. Ja mogę napisać, że jestem Monika, no i na forum wiadomo już długo, więc raczej wiele osób zna mnie z "postów" wink Ja bardzo lubię czytać książki, zwłaszcza thrillery, kryminały, psychologiczne, obyczajowe tzw "życiowe", lubię zwiedzać nowe miejsca,  lubię herbatę - też bardzo smakuje mi earl grey jak Vian tongue

Pozdrawiam i lecę spać, dobranoc smile

29

Odp: Nocne Marki - netkafejka

No to widzę, że tu mogę być częstym gościem i znajdę kogoś do nocnych rozmów smile) Pozdrawiam

30 Ostatnio edytowany przez wifa (2014-08-09 19:51:48)

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Witam
Często nie mam z kim popisać nocą,
wiec chętnie się przyłączę.
Jedno nas już łączy herbata.
Ja przygotowuję z pięciu gatunków herbat liściastych /niełamanych/
+ naturalnie Erl Grey.
Każdy kto mnie odwiedza, pytam jaką pijesz.
Odpowiedz noooooooo twoją.
Jeszcze chce dodać, że punkt 24,00 idę spać,
bo potem mam zagwozdkę.

Co lubię robić to czytać,
chętnie się podzielę opina o przeczytanych książkach.

31

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Nooooooo, ja o 24:00 to mogłabym iść do pracy albo na poranną Mszę - tak mi się na życie ma smile))

32 Ostatnio edytowany przez wifa (2014-08-09 20:21:39)

Odp: Nocne Marki - netkafejka
Xana napisał/a:

Nooooooo, ja o 24:00 to mogłabym iść do pracy albo na poranną Mszę - tak mi się na życie ma smile))

Xano
biorę o 23,oo tabletkę nasenną i zaczyna działać o 24,00.
Dlatego staram się chodzić spać o równej godzinie.
Dzisiaj pełnia, więc może być ciężko.

Ciężko  mi jeszcze się połapać z nickami,
ale sprawdziłam kafejkę założyła Vien.http://s17.rimg.info/33877cb017bcabe2938465c511aa389e.gif

33 Ostatnio edytowany przez wifa (2014-08-09 20:25:36)

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Dziewczyny
przypominam, aby kafejka istniała muszą być wpisy,
bo inaczej umrze.
http://s17.rimg.info/2599a9ce4d751c4a3701739c18f04656.gif

34

Odp: Nocne Marki - netkafejka

sa dni, ze spie juz od 20 a sa takie, ze po 1 w nocy nie moge.... mam. Wy z bezsennosci tutaj o nocej porze czy z wyboru? wink

35 Ostatnio edytowany przez wifa (2014-08-09 20:37:01)

Odp: Nocne Marki - netkafejka
sophie2 napisał/a:

sa dni, ze spie juz od 20 a sa takie, ze po 1 w nocy nie moge.... mam. Wy z bezsennosci tutaj o nocej porze czy z wyboru? wink

Witaj Sophie.http://s16.rimg.info/05cbc9ab88565aa5ad220d0a4b976452.gif
Ja cierpię od lat na bezsenność, ale biorę tabletki.
Dlatego napisałam, że funkcjonuję do 24,00.

36

Odp: Nocne Marki - netkafejka

bralam kiedys melatonine i pomagala a teraz znowu chyba mi jej brakuje wink
zima najczesciej spie okolo 17 do 20 i pozniej funkcjonuje

37

Odp: Nocne Marki - netkafejka
sophie2 napisał/a:

bralam kiedys melatonine i pomagala a teraz znowu chyba mi jej brakuje wink
zima najczesciej spie okolo 17 do 20 i pozniej funkcjonuje

Melatonina jest dobra, jak ktoś ma przejściowe problemy ze spaniem.
Niestety u mnie to bezsenność przewlekła.

38

Odp: Nocne Marki - netkafejka
wifa napisał/a:
sophie2 napisał/a:

bralam kiedys melatonine i pomagala a teraz znowu chyba mi jej brakuje wink
zima najczesciej spie okolo 17 do 20 i pozniej funkcjonuje

Melatonina jest dobra, jak ktoś ma przejściowe problemy ze spaniem.
Niestety u mnie to bezsenność przewlekła.

no niestety. wspolczuje Ci, to musi byc meczace, nawet jak przez pewien czas tak mialam to zle sie z tym czulam a co dopiero ciagle nie móc spac

39 Ostatnio edytowany przez wifa (2014-08-09 21:03:32)

Odp: Nocne Marki - netkafejka
sophie2 napisał/a:

to musi być męczące, nawet jak przez pewien czas tak miałam to źle się z tym czułam a co dopiero ciągle nie móc spać

Sophie
przez lata się przyzwyczaiłam.:)

Dopiero doczytałam,
że kafejka jest czynna od 22,oo do 7,00.
http://s20.rimg.info/2d6a3dbfdc469efca2d58dca56f69ba7.gif
Dla mnie trochę późno, ale dam radę.:P

40

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Nie no, te godziny to tak orientacyjnie napisałam, to nie jest tak, że wcześniej nie można nic pisać, bo będą bęcki. ;-)

Cześć dziewczyny!

41

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Ja na chwile wink ale czesto o tej godz siedze na forum. Mam cisze i spokój i przede wszystkim brak snu wink

42

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Zgłaszam i ja swój akces do Nocnych Marków smile
Choć dziś pewno zbyt długo nie zabawię, bo właśnie wróciliśmy ze spływu i lekko padam.

43

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Luc, napisz coś o tym spływie smile

44

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Spływ był kajakowy. Od 10 lat w taki sposób spędzamy część urlopu, kiedyś z dziećmi, teraz - gdy dzieci mają swoje towarzystwo - płyniemy sami we dwójkę.
W tym roku spływaliśmy Brdą. Rzeka urokliwa. Czasem wąska, gdzieniegdzie się rozlewa, przepływa przez jeziora.
Najpiękniejszy był odcinek górny:
http://s3.postimg.org/7xl6gwmxf/P1010004.jpg
upload img


a następnie odcinek przez rezerwat. Ten odcinek był najbardziej uciążliwy, bo w rezerwacie nie usuwa się drzew, które wpadają do rzeki. Jednocześnie tak właśnie lubię: przepychać się kajakiem przez zwalone drzewa lub omijać je slalomem:
http://s1.postimg.org/ye3vu74cf/P1010008.jpg
free photo hosting

45

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Przepiękne zdjęcia ze spływu smile Urocza ta rzeka widać od razu! c

46

Odp: Nocne Marki - netkafejka

No, no , no... Śliczne zdjęcia z tego spływu. A rzeka mi bliska:).
A co do snu.   Jak przejdzie mi kryzys to koniec. Ja biorę 1/3 Stilnoxu i śpię. Jak nie idę do pracy to ok. Śpię do 10:00 i luzik.Ale jak na drugi dzień mam wstać to furii dostaje. Druga w nocy a tu nic... No i wpadam do neta, no bo coś robić trzeba:))

47

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Ciekawi minie jak taki spływ wygląda od strony organizacyjnej.
Jaki dystans się przepływa w ciągu dnia, co z noclegami i jak się wraca z takimi kajakami do punktu wyjścia?...

48

Odp: Nocne Marki - netkafejka

O! Ja też chętnie poczytam jak to wygląda organizacyjnie:)

49

Odp: Nocne Marki - netkafejka

wifa, a przed czasem brania tabletki nie sypiałaś prawie wcale cała noc, skoro bezsenność przewlekła pewnie?
Ja ogólnie zawsze późno zasypiałam, tak mam, ale wiadomo, jak gdzieś wcześniej jechać czy coś, to staram się wcześniej położyć - co dla mnie oznacza północ, a jak nie muszę, to np ok 2 w nocy a bywało i później, jakoś tak mam hehe.

50

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Ja sypiam absolutnie bez problemu tylko moja doba powinna trwać jakies 26h.
W weekend zarywam noce jak tylko mi sie uda - ogladam filmy, czytam lub co tam akurat przyjdzie mi do glowy, odsypiam do poludnia. W tygodniu też zarywam nocki tyle ze odsypiam kolo srody.

Jestem tak niesystematyczna, że nawet spac nie potrafie chodzic o jednej porze ;P

51 Ostatnio edytowany przez luc (2014-08-09 23:32:54)

Odp: Nocne Marki - netkafejka
Iceni napisał/a:

Ciekawi minie jak taki spływ wygląda od strony organizacyjnej.
Jaki dystans się przepływa w ciągu dnia, co z noclegami i jak się wraca z takimi kajakami do punktu wyjścia?...

To zależy.
Niektórzy korzystają ze spływów zorganizowanych. Organizator dowozi ich na miejsce spływu, wozi za nimi (samochodem) rzeczy, organizuje noclegi etc.
Ja nie lubię zorganizowanej formy wypoczynku (wystarczy, że w pracy muszę być zorganizowana smile).
Wypożyczamy kajak, ktoś z wypożyczalni zawozi nas z kajakiem na miejsce rozpoczęcia spływu i umawiamy się gdzie ma nas odebrać po zakończeniu spływu (i odwieźć w miejsce gdzie zostawiamy samochód - najczęściej na parking wypożyczalni).
Potem płyniemy jak chcemy. Bywa, że zrobimy dziennie 10 km, bywało też 30 km. Zależy jak nam się chce, jaka jest pogoda. Jak nam się spodoba okolica, to się zatrzymujemy. Wozimy ze sobą wszystko w kajaku: namiot, śpiwory, karimatę (dla mnie materac wink), ubrania, kuchnię (czajnik, garnek, kubki, butlę etc.). Najchętniej nocujemy "na dziko", np. tak:
http://s15.postimg.org/4dpccnzkb/P1010020.jpg
upload pics

ale nie wszędzie można. Wtedy, albo na ogólnie dostępnym biwaku, lub "u chłopa" na polu, łące.

52

Odp: Nocne Marki - netkafejka
luc napisał/a:

. Wozimy ze sobą wszystko w kajaku: namiot, śpiwory, karimatę (dla mnie materac wink), ubrania, kuchnię (czajnik, garnek, kubki, butlę etc.). Najchętniej nocujemy "na dziko", np. tak:

Ja myślałam, że to kajak a nie karawela! big_smile

53

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Cześć Nieśpiący! ;-) Przebudzilam się przed TVP2 i oglądam Woodstok z Bednarkiem, i tak na chwilę tu zaglądam.Pewnie zbyt szybko nie zasnę,bo już zdrzemnęłam się i będę "nietomna" w ciągu dnia.Człowiek stary i...,ech te nawyki oglądania TV wieczorem,zamiast połozyć się grzecznie spać do łóżeczka to zachciało się  siedzenia na wygodnej kanapce i tak oczy same się zamknęły. Ale też tłumaczę to sobie swoim wiekiem, hormonami-chyba menopauza się zacznie niedługo ? ;-/
Ze spokojnym snem mam problemy od dawna (;-) -zycie),także gdy przebudzę się w ciągu nocy to potem już długo nie mogę zasnac.Nie biorę żadnych proszków,bo ich nie posiadam.Całe szczeście że to niedziela i może uda mi się trochę odespać ;-)

54 Ostatnio edytowany przez Iceni (2014-08-10 00:03:24)

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Proponuję kupić sobie rower i codziennie 10km po poludniu albo i wieczorem big_smile nie ma to jak swieże powietrze i odrobina wysilku na sen wink

55

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Cześć Iwona.
Ja nie oglądam telewizji, bo jej nie mam.

Iceni napisał/a:
luc napisał/a:

. Wozimy ze sobą wszystko w kajaku: namiot, śpiwory, karimatę (dla mnie materac wink), ubrania, kuchnię (czajnik, garnek, kubki, butlę etc.). Najchętniej nocujemy "na dziko", np. tak:

Ja myślałam, że to kajak a nie karawela! big_smile

Kajak, kajak smile
Ma dwa luki bagażowe, a już do takiej wprawy doszliśmy, że nam jeszcze miejsce zostaje.
Tylko namiot i karimata są poza lukami - wepchane w dziób kajaka:
http://s30.postimg.org/wg885b58h/P1010014.jpg
20mb image hosting

56

Odp: Nocne Marki - netkafejka
Iceni napisał/a:

Proponuję kupić sobie rower i codziennie 10km po poludniu albo i wieczorem big_smile nie ma to jak swieże powietrze i odrobina wysilku na sen wink

Rowerek już od dawna jest i nawet codziennie nim jeżdżę,a od czasu do czasu to więcej niż 10 km;-)

57

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Czesc dziewczyny big_smile

58

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Cześć Nino smile

59

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Cześć, Nina. ^^

Fajne zdjęcia, fajny spływ. Sama się ostatnio zastanawiałam nad czymś takim, ale w końcu stwierdziłam, tu mnie boli, tu mi strzyka, tam mi pika, lepiej, żeby mi się to robiło wśród cywilizacji niż w leśnej głuszy.

60 Ostatnio edytowany przez NinaLafairy (2014-08-10 00:33:10)

Odp: Nocne Marki - netkafejka

luc odcinek gorny rzeki to cos pieknego big_smile Jaki swietny sposob spedzania czasu.
Musze koniecznie pewnego dnia sprobowac.

Ja osttanio zauwazylam, ze bardzo ciezko mi przychodzi mowienie po Polsku hmm

61

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Ja właśnie szukam pomysłu na kreatywne spędzenie nocy bez budzenia całego domu. Hm...

62

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Vian mozesz pisac ze mna big_smile

63 Ostatnio edytowany przez Vian (2014-08-10 00:35:35)

Odp: Nocne Marki - netkafejka
NinaLafairy napisał/a:

Ja osttanio zauwazylam, ze bardzo ciezko mi przychodzi mowienie po Polsku hmm

Ja ostatnio przez skype zagadałam obcego Amerykanina tylko po to, żeby sobie pogadać po angielsku, bo odkryłam, że myślę po angielsku i mówienie po angielsku jakoś mi naturalniej przychodzi niż po polsku. ^^' Ale to etap tylko taki, po paru dniach mi przeszło.

A nie pójdziesz spać za 15 min? :>
Każdy z kim zaczynam pisać po 15-20 min mi pisze, że idzie spać. Akurat dziś. hmm

64

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Duzo latwiej mi sie mowi po angielsku, a juz napewno gra po angielsku.

Ja spac pojde pewnie o 5:00 mojego czasu big_smile jeszcze jutro mam wolny czas wiec moge spac do 14:00 big_smile

65

Odp: Nocne Marki - netkafejka

Ja próbowałam malować. Nie malowałam prawie 10 lat, ale ostatnio mam słabszy psychicznie okres i sobie wymyśliłam terapię przez malowanie, malowałam i rysowałam jakieś strachy, demony, potem paliłam i faktycznie działało. No i w pewnym momencie stwierdziłam - ej, jakoś mi to lekko idzie, może wrócę do malowania na poważniej. No i dziś mi się zebrało, pozapalałam światła, zaczęłam się kręcić po pokoju i... przyszli domownicy i kazali mi się uspokoić, bo ich tym obudziłam. ^^' Zero zrozumienia dla sztuki.

Ja po angielsku w miarę płynnie mówię, słabiej czytam, a jeszcze słabiej piszę. big_smile

Posty [ 1 do 65 z 3,161 ]

Strony 1 2 3 49 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nocne Marki - netkafejka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024