Szukam bratniej duszy/kobiet/facetów Sosonowiec - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam bratniej duszy/kobiet/facetów Sosonowiec

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez dagus (2014-07-31 08:41:30)

Temat: Szukam bratniej duszy/kobiet/facetów Sosonowiec

Witam.

Mam 27 lat, jestem strzelcem. Szukam bratnich dusz/duszy. Płeć nie gra roli. Jestem z Sosnowca.
Niedawno uwolniłam się z toksycznego związku który trwał 9 lat. Byłam w nim poniewierana(nie bita ale wyzywana, zdradzana, poniżana). Jestem przybita. Nie wiem czy dam rade komuś jeszcze zaufać, pokochać. Nie mam znajomych, jestem sama.
Chciałabym znaleźć jakichś znajomych by mieć z kim spędzić czas, a moim marzeniem jest znaleźć dobrego faceta który szanuje kobiety i wie co to wierność i oddanie.

O sobie mogę napisać, że lubię czytać książki fantasy/fantastykę, oglądam filmy o podobnej tematyce, lubię też horrory i różne seriale(The walking dead, Pamiętniki wampirów, Breaking Bad itp). Bardzo lubię grać w gry komputerowe, również przez internet z kimś. Mam psa i często wychodzę z nim na spacery. Jestem z natury romantyczką. Tyle w skrócie o mnie.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :
Odp: Szukam bratniej duszy/kobiet/facetów Sosonowiec
dagus napisał/a:

Witam.

Mam 27 lat, jestem strzelcem. Szukam bratnich dusz/duszy. Płeć nie gra roli. Jestem z Sosnowca.
Niedawno uwolniłam się z toksycznego związku który trwał 9 lat. Byłam w nim poniewierana(nie bita ale wyzywana, zdradzana, poniżana). Jestem przybita. Nie wiem czy dam rade komuś jeszcze zaufać, pokochać. Nie mam znajomych, jestem sama.
Chciałabym znaleźć jakichś znajomych by mieć z kim spędzić czas, a moim marzeniem jest znaleźć dobrego faceta który szanuje kobiety i wie co to wierność i oddanie.

O sobie mogę napisać, że lubię czytać książki fantasy/fantastykę, oglądam filmy o podobnej tematyce, lubię też horrory i różne seriale(The walking dead, Pamiętniki wampirów, Breaking Bad itp). Bardzo lubię grać w gry komputerowe, również przez internet z kimś. Mam psa i często wychodzę z nim na spacery. Jestem z natury romantyczką. Tyle w skrócie o mnie.

Pozdrawiam

Mam 56 lat jestem w związku, ale jestem wyalienowany. Chętnie porozmawiał bym z kimś. Też gram na internecie w: 358, kierki, szachy. mój login to diabel555. Pozdrawiam.

3

Witaj dagus:)
Jestesmy w bardzo podobnej sytuacji, tylko ja zakonczylam swoj toksyczny zwiazek mniej wiecej pol roku temu. Nawet wiek podobny i miasto to samo. Nie siedze czesto tu na forum, w sumie bardzo rzadko tu wchodze, ale widzac Twoj post postanowilam napisac. Moze moglybysmy sie kiedys spotkac i porozmawiac sobie? Co Ty na to?

4

Witam big_smile
Ale aż dziwne że jakaś kobieta szuka takiego faceta bo tka się składa ze znam z 10 którzy są wciąż sami... własnie z tych powodów ;D
A ja natomaiast mam 28 lat z Wrocławia już 2,5 roku singiel znak zodiaku Bliźnięta.
Kocham czytać ksiązki i grac w gry komputerowe. Cenię sobie wiernosć i uczciwośc której w dzisiejszych czasach zwyczajnie brakuje.
Pozdrawiam was Dziewczyny ;D

"Chaos nie jest czeluścią, to drabina, wielu wspinających się spada by już nigdy się nie podnieść nie przeżywają upadku. Niektórzy dostają szansę ale nie chcą się wspinać, bo wierzą w królestwo, bogów, miłość... w iluzję. Prawdziwa jest tylko drabina, a My musimy się wspinać..."
Petyr "Littlefinger" Baelish Pieśń Lodu i Ognia

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam bratniej duszy/kobiet/facetów Sosonowiec

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018