Towaroznawstwo, budownictwo czy matematyka finansowa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Towaroznawstwo, budownictwo czy matematyka finansowa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Towaroznawstwo, budownictwo czy matematyka finansowa?

jeśli ktoś studiuje kierunki towaroznawstwo, budownictwo i matematyka finasowa ... Poprosze o pomoc w wyborze , jakie są plusy minusy tych kierunków. I jeszcze jakie studia można kontynować dalej po tych kierunkach ?
Z góry dzięki za odp:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Towaroznawstwo, budownictwo czy matematyka finansowa?

Ja skończyłam budownictwo.
Plusem na pewno było to, że to kierunek bardziej przyciągający facetów niż kobiety wink
Po tym poszłam jeszcze na zarządzanie nieruchomościami i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

Odp: Towaroznawstwo, budownictwo czy matematyka finansowa?
zagubionaaa5 napisał/a:

jeśli ktoś studiuje kierunki towaroznawstwo, budownictwo i matematyka finasowa ... Poprosze o pomoc w wyborze , jakie są plusy minusy tych kierunków. I jeszcze jakie studia można kontynować dalej po tych kierunkach ?
Z góry dzięki za odp:)

Plusów nie ma.Minusy takie, że trzeba się uczyć a potem pracować, bo tekst ''nie ma pracy w moim zawodzie'' będzie zbyt niewiarygodny.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Towaroznawstwo, budownictwo czy matematyka finansowa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018