tabletki Daylette - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: tabletki Daylette

Witam. Mam pytanie w związku z tabletkami antykoncepcyjnymi. Biorę te tabletki już drugi rok. Zdarzyło mi się (pierwszy raz),że skończyło mi się opakowanie, a nowe kupiłam dopiero dzisiaj  bo po prostu wcześniej nie mogłam. Jestem 3 tabletki do tyłu. W ulotce jest napisane, że jeśli pominie się więcej niż jedną tabletkę należy skontaktować się z lekarzem. Ja nie mam takiej możliwości, ponieważ mój ginekolog jest na zwolnieniu. Zastanawiam się czy uzupełnić po prostu te 3 tabletki na raz ( choć w ulotce mowa jest o przyjęciu najwięcej dwóch na raz) czy (to też doczytałam w ulotce) jeśli jestem teraz między 2 a 5 dniem cyklu (dokładniej 3 dzień ) to czy nie mogę po prostu zacząć blistra od nowa i wziąć jedną tabletkę. Jest napisane, że można zacząć brać tabletki między 2 a 5 dniem cyklu, lecz informację tę znalazłam pod rozdziałem gdy w poprzednim miesiącu nie były brane żadne środki antykoncepcyjne. Czy może któraś z Was miała podobną sytuację ? Nie wiem co robić...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki Daylette

Witaj smile
Również używam tych tabletek antykoncepcyjnych. Nie miałam nigdy takiej sytuacji, ponieważ starałam się zawsze kupować tabletki na czas. Jeśli teraz miesiączkujesz, to lepiej będzie jeśli zaczniesz nowy blister po krwawieniu. Nie uważam, żeby to miało znaczny wpływ na sferę hormonalną. Jedynie co, to mogą się pojawiać krwawienia jednodniowe w połowie brania tabletek, co jest mało prawdopodobne, ale takiej sytuacji nie możesz wykluczyć (nie zagraża to zdrowiu). Cykl będzie trochę zaburzony, ale tak jak napisałam, odczekaj parę dni i zacznij brać po miesiączce.
Pozdrawiam wink

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021