do tych co pozostali ze "zdradzaczem", jak sobie radzicie w sytuacjach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » do tych co pozostali ze "zdradzaczem", jak sobie radzicie w sytuacjach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: do tych co pozostali ze "zdradzaczem", jak sobie radzicie w sytuacjach

kiedy cię  dopada dół, a  np twój partner siedzi, milczący, zamyślony z wzrokiem utkwionym Bóg wie gdzie, zastanawiasz się, czy myśli o niej/nim...
albo w sytuacji intymnej, masz wątpliwości, czy jest już z tobą, czy jeszcze z nią/nim...

oczywiście wiem, że zaufanie i te sprawy, ale nie mówcie, że nie dopadały was takie chmurzaste myśli

jak sobie wtedy radzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: do tych co pozostali ze "zdradzaczem", jak sobie radzicie w sytuacjach

nie martw się ja mam te same myśli co ty smile  ja swojego chłopaka sprawdziłam tak że spytałam  o jego byłych i paczył na mnie  to znaczy ze o nich nie mysli a jakby paczyl w dal to znaczy ze jeszcze cos do nich czuje moim zdaniem jest tak . ale z nim dzisiaj zerwałam kłamał mnie ze nie gada z nikim przez telefon a gadal jestem ciekawa z kim.  Nie tylko ty masz takie mysli.My sie zamartwiamy  oni na to leja nie wiadomo o czym mysla tez bym chciala wiedziec o czym moj ex myslal.jak masz jakies watpliwosci co do chlopaka radze ci go posprawdzac a nie zadreczac sie tymi myslami.  np sprawdzic jego telefon baa gorzej jak nie da sprawdzic..

3

Odp: do tych co pozostali ze "zdradzaczem", jak sobie radzicie w sytuacjach

No wlasnie! Zaufanie, zaufanie, jeszcze raz zaufanie!! Sama osobiście byłam(to ciężka i długa historia) z facetem z którym niedługo będę miała dziecko, FACETEM TOKSYCZNYM, który traktował i nadal traktuje jak.... Ale wracając do tematu...  ja osobiście zazwyczaj gdy wyczuwałam zdradę, zawsze tak było!! Stawał się wtedy zupełnie innym człowiekiem, brak czasu, chowanie telefonu, nie odzywanie się, kłótnie o detale, obojętność względem mnie. Fakt, musiałam wiele rzeczy zrobić wbrew sobie (jak np. wejście do niego na fb, bądź sprawdzanie jego telefonu - co było nagminne) bo po prostu mu nie ufałam!!! Ale dzięki temu dowiedziałam się wielu spraw - po pierwsze, pisał z innymi, a nawet spotykał się, po drugie - non stop wchodził na profil swojej byłej dziewczyny!!! No właśnie jeśli chodzi o tą byłą... to tak jak piszesz ABRIKADE -  siedział często zamyślony, ze łzami w oczach. No i teraz juz wiem, ze kiedy tak właśnie robił - myślał o czymś intensywnie, przy smutnych piosenkach miał łzy w oczach, bądź od razu je przełączał, to wtedy myślał o swojej byłej, ech, przykra sprawa.
Reasumując według mnie długo taki związek nie przetrwa, co gorsze - jak dla mnie jest to męczarnia!!! Najgorsze co może być to BRAK ZAUFANIA w związku !!! Tak jak teraz JA JESTEM W CIĄŻY,  a on gdzieś baluje, ma mnie totalnie gdzieś, a ja siedzę, zadręczam się myślami co i gdzie on robi i co gorsza - gdybym miała możliwość SPRAWDZIŁABYM GO hmm  TO MĘCZY, UWIERZ. Na Twoim miejscu po prostu bym pogadała ze swoim facetem, jeśli będzie wymijającą odpowiadał - może być coś na rzeczy (WEDLUG MNIE!)Też druga sprawa - czy kiedykolwiek Cię zawiódł, czy masz podstawy do tego aby go o cokolwiek podejrzewać??? Pozdrawiam

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » do tych co pozostali ze "zdradzaczem", jak sobie radzicie w sytuacjach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024