Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje?

Witam.. Mam pewien problem z facetem.

Poznaliśmy się przez internet / czat. On ma 27 lat, ja natomiast 25 lat.Niestety dzieli Nas bardzo duża i odległa odległość,ale jakoś to mnie nie przeraża.
Piszemy ze sobą od ponad roku, w RL.. jestem po rozstaniu facetem a raczej ponad rok sama, nie powiem.. szukam faceta ale nie na siłę, bo jednak samotność czasami mi już doskwiera,on również jest samotny - po nieudanym związku (kilkumiesięcznym). Pisząc z nim czuję że żyję, ktoś kto jednym głupim tekstem mnie rozśmiesza do łez.Uwielbiam z nim rozmawiać.. Poczułam coś do tej osoby, ciągle o tej osobie myślę.. Niestety on jest w Belgii i za połączenie trochę by mnie wyniosło, a więc ostatnio nie odzywałam się do niego, z braku czasu.. zaskoczył mnie tym że nagrał mi się po przez pewną aplikację abym mogła usłyszeć miłe słowa z jego strony tongue Nakręcił mnie ostatnio na spotkanie z nim, akurat za miesiąc - wraca na jakiś czas do Pl. Doskonale wiem że to dobry czas i sposób aby poznać się w rl i oczywiście bliżej..

Nazywa mnie - "Mała" , "Maleńka" , "Pipka"
Dodam że widzieliśmy się już jako że zdjęcia - mamy w końcu XXI wiek, Facebook czy skype czy gg to już mamy za Sobą, on wie co przeżyłam i w jakim związku byłam i że było mi cholernie ciężko..

Jednak ostatnio wyskoczył do mnie z dziwnym tekstem, olałam to.. ale kilka dni temu powtórzyłam jego słowa
-" Ale możesz mnie zapłodnić " - oczywiście w żartach .(Na co odpowiedział chyba?!?! poważnie..)
-- "Chyba jeszcze mogę "
-- "Jak to chyba?"
-- "W moim wieku różnie to bywa " - <- to żart?! czy na poważnie wziął moje słowa?

I ogólnie czasami jego teksty niby wyglądają jak żarty -- np.
On - "Bolą mnie plecy, masaż by mi się przydał"
Ja - "Wiesz..bym pomasowała ale nie do mnie z tym " - ( wtedy akurat był z kimś )
On - " a do kogo ?"
Ja - " do swojej kobiety idź z tym "
On - " taaa ;/ "
Ja - " -masuje -
On - " Ona to się nadaje "
Ja - "Ja tam nie wiem tongue "
On - "ale ja wiem "
Ja - " masujjeeee "
On - "yay"


Nie chce być znowu kogoś zabawką. Mam jakąś też "blokadę" która mnie blokuję przed zapytaniem się czegokolwiek,jeżeli chodzi o uczucia..nie chce być nachalna i też nie chce pokazywać tego że jednak coś poczułam - podoba mi się oraz myślę o nim cały czas i o tym jak Nasze spotkanie może wyglądać i spędzanie reszty tygodni razem..
Wiem że mało napisałam jakie są między nami relacje inne niż wypisałam, z chęcią napiszę coś więcej..

Co mi radzicie ? Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje? Zawsze potrafiłam odgadnąć kiedy facet piszę/mówi żartem a kiedy na poważnie itd..Lecz po ostatnim związku się wszystko zmieniło, trudno mi jest odczytać czy z jego strony to zainteresowanie czy jednak tylko "przyjaźń " a może tylko pocieszenie się?!?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje?

Smieje sie z Ciebie.

3

Odp: Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje?

To, że cię rozśmiesza i interesuje przez internet, nie oznacza, że tak by było na żywo. W takich kontaktach ludzka wyobraźnia dopowiada to, czego w tym momencie nie widzimy/słyszymy.

Nieodmiennie dziwią mnie natomiast osoby świadomie wchodzące w relacje na dużą odległość. Rozumiem, że jest to wynikiem przypadku, np. poznaje się kogoś na jakimś wyjeździe, albo ktoś poznany na miejscu jedzie do pracy gdzieś daleko, jednak często czytam tutaj o problemach ludzi w "związku" na odległość, gdzie ludzie świadomie od początku weszli w takie relacje - np. na portalu randkowym, gdzie podstawowa informacja to miejsce zamieszkania. Całe to "zakochanie" w takiej sytuacji oparte jest o tęsknotę za wyidealizowaną osobą po drugiej stronie. Ja wiem, zawsze można znaleźć przypadki, gdzie ludzie się jednak tak poznali i są teraz ze sobą, ale to rzadkość. Prędzej, czy później pojawiają się problemy dojazdów, no i jeśli oboje pracują, to ktoś musi rzucić pracę i się przeprowadzić. A jeśli nic z tego nie wyjdzie, to zostaje nagle na lodzie.

Związki na odległość to "rozwiązki".

4

Odp: Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje?

" Całe to "zakochanie" w takiej sytuacji oparte jest o tęsknotę za wyidealizowaną osobą po drugiej stronie. Ja wiem, zawsze można znaleźć przypadki, gdzie ludzie się jednak tak poznali i są teraz ze sobą, ale to rzadkość."
Nie zgodzę się mój były związek był oparty właśnie na takim poznaniu i owszem byliśmy ze sobą bardzo długo.. a co się stało że nie jesteśmy to jest wyłącznie moja osobista sprawa..
Także.. "rzadkością" to nie jest, bo znam wiele par które się poznały w taki sposób i są na prawdę wiele lat ze sobą a nawet są małżeństwami..

5

Odp: Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje?

Ja też jak rozmawiam z kimś przez fb np to żartuje i większość osób wie że to takie tylko pisanie. Inaczej już jest w rozmowie na żywyo gdzie mniej więcej uważa się co się mówi.
Ja na Twoim miejscu lekko dalabym sobie spokój z tym facetem. Czy nie lepiej jest poznać faceta gdzieś w bliższym otoczeniu? Tylko aż w internecie? Może mimo 25lat to do Ciebie nie dotarło ale nie uważasz że facet może Cię nieźle wkrecac? Ja również lubie popisać z chłopakami a jestem z szczęśliwym związku a to tylko takie tam pisanie. Zaraz może się okazać że facet ma kogoś jednak albo jego była wrocíla itp. No trochę ryzykowny krok. Ja bym sobie go odpusciła i nie angażowała się bardzo w ta relacje wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy między mną a nim, mogło by coś być? Czy jednak to złudne nadzieje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024