ciagle plamienie\krwawienie sylwie 20 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » ciagle plamienie\krwawienie sylwie 20

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: ciagle plamienie\krwawienie sylwie 20

Witam jesli byl taki temat przepraszam nie znalazlam go jak cos przeniescie watek
wiec tak biore tabletki anty sylwie 20. Bralam je 3 miesiace wszystko bylo ok, zadnych plamien, swietne samopoczucie no wszystko super, potem nie bralam ponad dwa miesiace teraz znowu zaczelam brac i wzielam w pierwszy dzien okresy i tu moje zdziwienie biore juz 14 tabletke i ciagle plamie raz na brazowo raz na czerwono, jest to dla mnie dziwne wiec zadzwonilam do gina i kazal wziasc harmonet niby mniej plamie ale nadal. Czy to jest normalne? Dziwi mnie to bo juz bralam te tabletki i tak nie mialam czemu teraz tak jest? Po drugie wtedy nie palilam, teraz czasem zapale moze to miec wplyw? A po trzecie czy te plamienia moga oznaczac ze tabletki sa nieskuteczne? Nie chce drugiego dziecka. Dziekuje serdecznie za odpowiedzi

Amanda Amelia - 22.08.2013
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ciagle plamienie\krwawienie sylwie 20

Przed tabletkami nie miałaś takich problemów , to powinnaś dać Sobie spokój z tymi tabletkami . Nie służą Ci . Organizm powinien odpocząć od tabletek i zgłoś się do ginekologa .

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » ciagle plamienie\krwawienie sylwie 20

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018