Jestem sama... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jestem sama...

Hej.Jestem tu nowa...Szukam drugiego czlowieka,aby zwyczajnie pogadac.Siedze w domu sama i zycie przecieka mi przez palce.10,5 roku temu odszedl moj maz po dlugiej chorobie,a dla mnie to chwilka.Nie potrafie zapomniec, ulozyc zycia na nowo.Tak bardzo chcialabym znow pokochac i byc kochana ,ale nie potrafie wyjsc do ludzi ,otworzyc sie..Dzis trafilam tu...przez przypadek...czuje sie taka bezwartosciowa.czy spotkam tu ludzi w moim wieku?Czy odezwie sie ktos do mnie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem sama...

Jasne, że spotkasz tutaj ludzi którzy chętnie z Tobą porozmawiają.
To nie dobrze, że czujesz się bezwartościowa gdyż na pewno tak nie jest, problem zapewne leży gdzieś w Twojej głowie i trzeba postarać się go wyskrobać;)

3

Odp: Jestem sama...

dzieki za dobre slowo.wiem trzeba wierzyc w siebie...ale to tak latwo sie mowi...

4

Odp: Jestem sama...
Anulek73 napisał/a:

dzieki za dobre slowo.wiem trzeba wierzyc w siebie...ale to tak latwo sie mowi...

Łatwo mówi się tym którzy stoją obok. Patrzą z dystansem.

Przypadek lub nie. Dobrze że tutaj trafiłaś. "Samych" jest tuaj mnóstwo z własnymi demonami z którymi nie sposób wygrać. W grupie siła. W tym tkwi mądrość.

Uszy do góry! Każdy z nas w coś wierzy, lub chce wierzyć.

5

Odp: Jestem sama...

to przykre, o czym piszesz sad

6

Odp: Jestem sama...

Witaj WARTOŚCIOWA kobieto . Nie smuć się . Jak chcesz pogadać , to napisz do Mnie na maila .

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024