Powieści erotyczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Powieści erotyczne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Powieści erotyczne

Hej smile Ostatnio polubiłam czytanie powieści erotycznych. Przeczytałam właśnie "Ujarzmić bestię" Emily Maguire. Książka nie gruba a treści w niej ogrom smile Zdecydowanie godna polecenia koneserom tego typu powieści wink Mam jednak do Was pytanie - czy czyta ktoś tu takie książki i mógłby mi coś polecić? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powieści erotyczne

Mnie nic się tak nie podobało jak "Lolita" Nabokova. Majstersztyk językowy smile

3

Klasyczna jest "Delta Wenus" Anais Nin.
"Zwrotnik raka" Henry'ego Millera
"Śpiąca królewna" Anne Rice pod pseudonimem, którego nie pamiętam, ale znajdziesz bez trudu; to trylogia, sado-masochizm przez różowy muślin
"Życie seksualne Catherine M." Catherine Millet - orgiastyczne klimaty, autobiograficzna podobno
większość książek markiza de Sade
"Sto pociągnięć szczotką przed snem" Melissa P...coś tam, o nastoletniej nimfomance-masochistce (póki się nie zakocha)

4

O, dzięki dziewczyny, na pewno sobie poszukam tych tytułów i coś przeczytam smile

5

"50 twarzy Greya" - chyba najbardziej popularna ostatnio powieść erotyczna (i oczywiście dwa jej kolejne tomy)
"Dotyk Crossa" też podobno niezła lekturka, ale nie miałam jej w rękach. Pewnie przyjdzie na nią kolej wink

6

"W jego dłoniach" Marthe Blau. Powieść o toksycznej relacji damsko-męskiej z elementami sadomasochizmu. Bardzo dobre psychologiczne studium pełnego oddania drugiej osobie

"Życie to jest to, co nam się przytrafia, gdy planujemy coś innego..."

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Powieści erotyczne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021