netkobietyWszystkie działy
Antykoncepcja hormonalna oraz naturalna

Krwawienie w czasie przyjmowania tabletek Atywia

3 odpowiedzi6 143 wyświetleniazałożony przez gabi0224, 29.03.2014

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Wypowiedzi na forum to doświadczenia i opinie użytkowniczek, a nie porada medyczna. W sprawach zdrowia skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Krwawienie w czasie przyjmowania tabletek Atywia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Krwawienie w czasie przyjmowania tabletek Atywia

Witam:) Mam taki problem, jestem w trakcie przyjmowania pierwszego opakowania tabletek Atywia, 14 dnia zażywania tabletek pojawiło się krwawienie, a dwa dni wcześniej zapomniałam wziąć tabletkę ;/ nie wiem dlaczego się tak dzieje proszę o pomoc smile

2

Odp: Krwawienie w czasie przyjmowania tabletek Atywia
gabi0224 napisał/a:

Wiatm:) Mam taki problem, jestem w trakcie przyjmowania pierwszego opakowania tabletek Atywia, 14 dnia zażywania tabletek pojawiło się krwawienie, a dwa dni wcześniej zapomniałam wziąć tabletkę ;/ nie wiem dlaczego się tak dzieje proszę o pomoc smile

Ja tak nie miałam nigdy, a brałam najpierw Yasmin ( czy jakoś tak) a potem Asubtelle.ALE, czytałam nie raz,że u dziewczyn występowały plamienia/małe krwawienia.
Może weź opakowanie do końca tak jak powinno się brać, zobacz czy dostaniesz miesiączkę w tej tygodniowej przerwie, jeśli nie to zgłoś się do lekarza swojego.

P.S.
Rozumiem,że to Twoje PIERWSZE PIERWSZE opakowanie tabletek? Czy pierwsze opakowanie akurat tej Aktywi?

3

Odp: Krwawienie w czasie przyjmowania tabletek Atywia
gabi0224 napisał/a:

Wiatm:) Mam taki problem, jestem w trakcie przyjmowania pierwszego opakowania tabletek Atywia, 14 dnia zażywania tabletek pojawiło się krwawienie, a dwa dni wcześniej zapomniałam wziąć tabletkę ;/ nie wiem dlaczego się tak dzieje proszę o pomoc smile

U mnie krawienie podczas tabletek wystąpiło podczas brania Cilestu...Endokrynolog, która mi je zapisała ( brak miesiączki spowodowane poporodową nadczynnościa tarczycy) kazała je odstawić i brać cyklonamine, ale to nie dawało rezultato bo wiaodmo, że po odstawieniu krwawienie się nasili....Zadzwoniłam więc do ginekooga to stwierdził, że jak zaczełam brać to muszę kontynuować leczenie i powinnam zwiększyć dawkę do 2 tabletek i pomogło...Krawienie się zatrzymało i musiałam wybrać jeszcze jedno opakowanie aby ta błona śluzowa się odbudowała i dopiero odstawić.
Ale proponuję takie rzeczy skonsultować z ginekologiem, każdy lekarz ma inne podejście i sposób leczenia.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Krwawienie w czasie przyjmowania tabletek Atywia

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026