Ludzie z Warszawy, poznajmy się - niemożliwe nie istnieje :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Ludzie z Warszawy, poznajmy się - niemożliwe nie istnieje :)

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 75 ]

1 Ostatnio edytowany przez zlewychowana (2014-03-10 02:22:25)

Temat: Ludzie z Warszawy, poznajmy się - niemożliwe nie istnieje :)

Ten wątek ma na celu zjednoczyć wszystkie ludziki, które chciałyby poznać innych ludzików w Warszawie. Co nie świadczy o tym, że jesteśmy z tego powodu jakimiś dziwakami. Nie jesteśmy! Jesteśmy ludźmi, którym nie chce się siedzieć wieczorem w domu, którzy chcieliby zrobić coś szalonego, coś ciekawego lub coś całkiem zwyczajnego, ale w towarzystwie fajnych osób, które również z jakiegoś powodu zostały przygnane przez los do Warszawy smile Jeżeli jesteście tu już od jakiegoś czasu (ja jestem od niedawna), to wiecie, że nie jest to takie proste stworzyć sobie jakieś grono ludzi, z którymi można wyskoczyć do kina, na piwo, na spacer, kawę czy na zakupy lub po prostu pogadać.
Nieważne, czy jesteś płci męskiej czy żeńskiej. Chcesz coś zmienić? Może zacznijmy od małych kroczków - poznajmy się wszyscy smile

Może tu będzie łatwiej smile Ja na przykład, wypatrzyłam sobie ostatnio naprawdę fajnego chłopaka w tramwaju. On uśmiechnął się do mnie, ja do niego. Zbieg okoliczności, że wysiadaliśmy na tym samym przystanku. On stanął przy drzwiach, ja za nim i wtedy pomyślałam, że zwyczajnie do niego zagadam. Zapytam, czy nie zna jakiejś fajnej knajpki w okolicy i czy nie zechciałby iść do niej ze mną. Pech chciał, że był to początek lutego, ja przeziębiona i nagle po prostu skichałam mu się w plecy. Odwrócił się, uśmiechnął, ale ja już wyczułam, jak na moje policzki napływa rumieniec. Uciekłam. O, losie.

Tak więc, widzicie. Nie jest łatwo smile Nieważne, czy w kwestii płci przeciwnej czy tej samej, poznawanie nowych ludzi stało się dziś prawdziwą sztuką.

Nie musimy chodzić do kina, na piwo, na spacer, kawę czy na zakupy sami. To co, bierzemy los w swoje ręce? Czy dalej gadamy sami do siebie? smile

Po raz kolejny wyjeżdżam, bo nie ma dla mnie w kraju
Wolnego miejsca częściej niż w tramwaju.
Czuję, że tracę coś, gdy po śniadaniu
Stawiam stopy znów na tym samym skrzyżowaniu.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ludzie z Warszawy, poznajmy się - niemożliwe nie istnieje :)

Hej smile Bardzo dobry post! Napisałam już w tamtym wątku, że jestem ZA, ale skoro założyłaś nowy, to ponawiam smile Chętnie się spotkam smile Ja mieszkam w okolicach Warszawy, ale mam blisko, dlatego dla mnie to żaden problem. Mam kilka znajomych, niewiele i chciałabym poznać więcej smile Ogólnie lubię poznawać nowych ludzi, fajnie by gdzieś wyskoczyć.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

3

Im nas będzie więcej, tym lepiej! Truskawa, ja nie widzę żadnego problemu, ja wprawdzie pracuję często do późnych godzin, ale dla chcącego nic trudnego, wystarczy ustalic dogodny termin smile Chocby i w tym tygodniu, nie widzę żadnych przeszkód!

4

To co, może sobota? smile

5

zlewychowana napisał/a:

To co, może sobota? smile

Hej smile

Sobota odpada, bo mam już inne plany, umówiona jestem. No mi najlepiej będzie pasowało w przyszłym tygodniu, bo w tym mam parę rzeczy zaplanowanych i dlatego tak wink

Wisława Szymborska

6

Przyszły tydzień też jest ok smile

7

Ok smile To pod koniec tygodnia może dokładnie się już umówimy? smile

Wisława Szymborska

8

Ok, pasuje, czekam smile)))

9

Ok, tak pojutrze czy coś takiego napiszę Ci co i jak, Ty też napiszesz jak Ci tam pasuje, ok? smile

Wisława Szymborska

10

Pewnie smile

11

No to super, bardzo się cieszę smile Ekspresowo mi odpisałaś, akurat obie jesteśmy na forum, dobra komunikacja smile

Wisława Szymborska

12

Truskaweczka, weszłam tu po dwóch dniach, bo nie miałam kiedy ostatnio smile pobalowałam trochę ze znajomymi u siebie w mieście. Pisz oczywiście, kiedy jesteś wolna, widzę, że odzywa się coraz więcej osób, więc wygląda na to, że inicjatywa ma sens smile Elegancko. W takim razie pozdrawiam i życzę udanego weekendu! smile

13

Ok, to prawda, może nawet w więcej osób nam się uda, a jak nie to we dwie. No to fajnie, że pobalowałaś. Ja wczoraj byłam w zoo z przyjaciółką, a dzisiaj z chłopakiem u niego w domu, potem spacerek wink Bardzo fajnie było smile Lubię tak pospacerować, pogadać, czas mija szybciutko, a zwłaszcza z ukochaną osobą smile
Ja również pozdrawiam i życzę miłego weekendu smile
Lecę spać, dobranoc smile

Wisława Szymborska

14

Hej:)
Sorki, że dopiero piszę.
Jak nie wypali nam spotkanie w tym większym gronie, to co byś powiedziała na spotkanie tak po wekendzie? W weekend niestety nie mogę, ale po weekendzie już tak. Pisz kiedy Ci pasuje smile

Wisława Szymborska

Cześć wam chętnie się dołącze big_smile

16

słoiczek warszawski napisał/a:

Cześć wam chętnie się dołącze big_smile

Kiedy Ci pasuje się spotkać? No bo jak rozumiem jesteś chętna na spotkanie?

Wisława Szymborska

17

Dawno mnie tu nie było... Udało Wam się jakoś umówic? Ja spotykam się z jedną koleżanką poznaną tutaj, na forum. Jestem zaskoczona, że można tu poznac tak cudowne osoby. Warto probowac, ale o tym już chyba pisałam na samym początku tego wątku smile

18

Też chętnie bym się z kimś z Wa-wy spotkał ale ja jestem facetem a wy pewnie wolicie babskie pogaduchy smile Więc nie przeszkadzam smile

19

Jako założycielka tego postu daję sobie prawo, by sprostowac, że płec nie jest żadnym warunkiem smile
Męski pierwiastek może byc tu ciekawą odmianą. Także witam smile

20

Również witam smile
Chętnie pokaże różne ciekawe miejsca w Warszawie, więc mogę pełnić rolę przewodnika big_smile

21

zlewychowana napisał/a:

Dawno mnie tu nie było... Udało Wam się jakoś umówic? Ja spotykam się z jedną koleżanką poznaną tutaj, na forum. Jestem zaskoczona, że można tu poznac tak cudowne osoby. Warto probowac, ale o tym już chyba pisałam na samym początku tego wątku smile

No mi się nie udało, nie można było się zgrać, a potem nie odpisywała... A Ty jak się z nią spotkałaś i z kim jak można spytać rzecz jasna? smile Na priv się jakoś zgadałyście, napisałaś do kogoś czy ona do Ciebie? smile Ja znam z forum 3 osoby, jedna znajomość szkoda gadać, nie wypaliła, druga tak i widziałyśmy się dwa razy, piszemy i będziemy się spotykać, no i jednego kolegę znam- miało być spotkanie w większej grupie, ale nie wypaliło i we dwójkę się spotkaliśmy- koleżeńsko, bez żądnych podtekstów oczywiście bo mam faceta. Ta druga znajomość bardzo fajna , ten kolega też spoko smile Tzn niby znam więcej niż 3 osoby z forum, bo byłam jeszcze kiedyś na takim spotkaniu z forum Warszawiaków i okolice i było z 5 czy 6 osób, ale to tylko raz, a potem nie było kontaktu.

No, ale często było tak, że niby ktoś chciał się spotkać, a potem milczał, więc niektórzy są dziwni tongue No więc teraz jak ktoś pisze, że chce poznać koleżankę, to mam nieco dystans, bo różnie bywa, a sporo miałam przypadków, że niby chce się spotkać, a potem cisza albo chce niby popisać jakaś dziewczyna tak pogadać o życiu, na mailu, a potem cisza i sporo takich akcji. Po prostu w większości nie wypaliło, tylko jedna wypaliła- oczywiście liczy się jakość, nie ilość, a to fajna znajomość, więc bardzo fajnie. Niemniej teraz bardziej sceptycznie do tego podchodzę, bo wielu ludzi niby chce, a potem pisze, pytam i jednak jakby olanie czy milczenie, więc nie tak łatwo jednak jest poznać koleżankę widać wink Szkoda, że niektórzy tak postępują, bo chociaż napisali by, że nie, a nie olewka. No, ale niektórzy widocznie takie zagrywki mają hmm No nic wink Nie chcę już tak narzekać, ale taka jest prawda.

A czemu nie odzywałaś się w wątku tak długo? Przecież wiedziałaś, że ja chcę się spotkać też smile Heh. Pisałam przecież w tym wątku o spotkaniu, miałyśmy się umówić, napisałam tutaj, zapytałam co i jak, miałaś dać znać, a cisza tongue Niby mogłam też napisać na priv, ale nie byłam pewna czy tak robić, skoro miałaś tutaj zawitać i miałyśmy się  tak umówić. To czekałam, czekałam, a Ciebie nie było tongue  Czemu nie weszłaś? smile Zapomniałaś o naszym spotkaniu, że miałyśmy się spotkać? wink To nie wyrzut jak coś, tylko pytam.

Witam Tom94 smile

Wisława Szymborska

22

truskaweczka19 napisał/a:
zlewychowana napisał/a:

No mi się nie udało, nie można było się zgrać, a potem nie odpisywała... A Ty jak się z nią spotkałaś i z kim jak można spytać rzecz jasna? smile Na priv się jakoś zgadałyście, napisałaś do kogoś czy ona do Ciebie? smile Ja znam z forum 3 osoby, jedna znajomość szkoda gadać, nie wypaliła, druga tak i widziałyśmy się dwa razy, piszemy i będziemy się spotykać, no i jednego kolegę znam- miało być spotkanie w większej grupie, ale nie wypaliło i we dwójkę się spotkaliśmy- koleżeńsko, bez żądnych podtekstów oczywiście bo mam faceta. Ta druga znajomość bardzo fajna , ten kolega też spoko smile Tzn niby znam więcej niż 3 osoby z forum, bo byłam jeszcze kiedyś na takim spotkaniu z forum Warszawiaków i okolice i było z 5 czy 6 osób, ale to tylko raz, a potem nie było kontaktu.

No, ale często było tak, że niby ktoś chciał się spotkać, a potem milczał, więc niektórzy są dziwni tongue No więc teraz jak ktoś pisze, że chce poznać koleżankę, to mam nieco dystans, bo różnie bywa, a sporo miałam przypadków, że niby chce się spotkać, a potem cisza albo chce niby popisać jakaś dziewczyna tak pogadać o życiu, na mailu, a potem cisza i sporo takich akcji. Po prostu w większości nie wypaliło, tylko jedna wypaliła- oczywiście liczy się jakość, nie ilość, a to fajna znajomość, więc bardzo fajnie. Niemniej teraz bardziej sceptycznie do tego podchodzę, bo wielu ludzi niby chce, a potem pisze, pytam i jednak jakby olanie czy milczenie, więc nie tak łatwo jednak jest poznać koleżankę widać wink Szkoda, że niektórzy tak postępują, bo chociaż napisali by, że nie, a nie olewka. No, ale niektórzy widocznie takie zagrywki mają hmm No nic wink Nie chcę już tak narzekać, ale taka jest prawda.

A czemu nie odzywałaś się w wątku tak długo? Przecież wiedziałaś, że ja chcę się spotkać też smile Heh. Pisałam przecież w tym wątku o spotkaniu, miałyśmy się umówić, napisałam tutaj, zapytałam co i jak, miałaś dać znać, a cisza tongue Niby mogłam też napisać na priv, ale nie byłam pewna czy tak robić, skoro miałaś tutaj zawitać i miałyśmy się  tak umówić. To czekałam, czekałam, a Ciebie nie było tongue  Czemu nie weszłaś? smile Zapomniałaś o naszym spotkaniu, że miałyśmy się spotkać? wink To nie wyrzut jak coś, tylko pytam.

Witam Tom94 smile

Witaj Truskaweczko smile

Jest tak jak piszesz, też rozmawiałem z wieloma osobami i często bywało tak że kontakt nagle się urywał ale jak już wspomniałaś liczy się jakoś nie ilość tak więc na sto osób których poznam w sieci to zawsze jest szansa na to że "wyłowi" się tą odpowiednią smile

23

A no, już Ci truskaweczka odpowiadam.

Nie wchodziłam, bo sporo pracuję, a poza pracą miałam ostatnio kilka spraw do ogarnięcia. Trochę zapomniałam o istnieniu tego forum.

A z drugiej strony (i to przeważyło) poczytałam na początku, gdy dołączyłam do tego forum, kilka wątków o podobnej tematyce i zauważyłam jedną zgodnośc między nimi wszystkimi - niby wszyscy chcą się spotkac, niby wszyscy chcą się poznac, udzielają się te same osoby, ale gdy przychodzi do ustalenia jakiegoś terminu, każdy ma inne plany, każdy jest zajęty i już z-kimś-tam-umówiony, i po przeczytaniu kilkunastu stron wątku na końcu okazuje się, że nic z tego nie wyszło. Szczerze? To zniechęca. Proponowałam, z tego, co pamiętam, spotkanie w którąś sobotę, ktoś tam nie mógł, potem zagościło na podobnym wątku, w którym obie się udzielamy, kilka nowych osób, i co? I dokładnie to samo.

Więc, szczerze mówiąc, po przeczytaniu któregoś z kolei postu o tym, że ktoś tam nie może, że komuś nie pasuje, ktoś może spotkac się wieczorem, a ktoś po południu i widac, że generalnie temat się nie kręci w odpowiednią stronę, to w sumie człowiek sam już nie wie, co ma napisac czy zaproponowac.

Poza tym nie mam nic innego na swoje usprawiedliwienie wink

Jeśli o mnie chodzi, jestem otwarta na terminy, ale ja bardziej piszę się na popołudnia i wieczory, co do weekendów, nie każdy mam wolny. Ale jeśli ktoś wali konkretami, "słuchaj, umawiamy się tego i tego dnia o tej i o tej porze, pasuje ci?", to rozmowa schodzi już na zupełnie inny tor.
Dokładnie tak poznałam dziewczynę z tego forum. Poza tym już po kilku wymienionych mailach widac było, że nadajemy na tych samych falach. Na spotkanie z nią biegłam niemal prosto z pracy, ale skoro założyłam ten wątek i udzielałam się w kilku podobnych, to dołożyłam starań, żeby coś z tego późnowieczornego pisania na tym forum wyszło. Nie będę tu pisac, kto to, jeśli koleżanka uzna, że chce się wyłonic, to z pewnością sama to zrobi, pisząc radosne "To ja!".

24

Ok. No masz rację, ludzie często niby chcą się spotkać, ale tak naprawdę nie. To dokładnie to o czym wyżej pisałam. Zapewniam Cię jednak, że ja do nich nie należy smile Nie zawsze piszę konkrety, bo nie jestem pewna czy komuś pasuje, ale że mam dużo czasu, bo nie pracuję jeszcze na stałe, to mogę się dostosować. Co powiesz np na środę po świętach? Teraz podaję to jeszcze luźno, bo jeszcze trochę czasu jest, potem się obgada dokładnie, bo wiesz tak chyba najlepiej smile

Wisława Szymborska

25

Hej Warszawiaki, słoiki też się liczą? wink

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać

26

SzaraMyszka20 napisał/a:

Hej Warszawiaki, słoiki też się liczą? wink

Jasne, że tak smile

Ja akurat nie z Wawy, tylko okolic, ale blisko wink

zlewychowanie, halo halo, jesteś tam? smile To jak się umawiamy? Ten termin co pisałam po świętach już minął, czyli ta środa wczoraj, ale można i na kiedy indziej się umówić smile Tylko odezwij się tongue

Wisława Szymborska

27

Hej, tez jestem od niedawna w Warszawie i chetnie poznam nowe osoby. Widze, ze spotkanie bylo planowane od jakiegos czasu, ale jesli nadal nie mialo miejsce, to podbijam temat - kto ma ochote na wspolna kawe albo wyjscie dokads po pracy? Mam nadzieje, ze temat ozyje i faktycznie uda nam sie spotkac, nawet w bardzo malym gronie.

28

avocado345 napisał/a:

Hej, tez jestem od niedawna w Warszawie i chetnie poznam nowe osoby. Widze, ze spotkanie bylo planowane od jakiegos czasu, ale jesli nadal nie mialo miejsce, to podbijam temat - kto ma ochote na wspolna kawe albo wyjscie dokads po pracy? Mam nadzieje, ze temat ozyje i faktycznie uda nam sie spotkac, nawet w bardzo malym gronie.

To może tak, kiedy masz czas? smile Ja jeszcze nie pracuję, więc mam dużo czasu.

Wisława Szymborska

29

To więc tak proponuje spotkanie w czwórkę, ja, truskaweczka, avocado i szara myszka.
Spotkajmy się w weekend za tydzień, co wy na to? Muszę przejąć sprawy w swoje ręce bo inaczej minie rok i się nie spotkamy big_smile

30

Mnie pasuje, teraz pozostało czekać na dziewczyny i niech się wypowiedzą czy im pasuje smile

Wisława Szymborska

31

Witajcie tongue poszukuję dobrego fajnego /fajnej przewodnika /przewodniczki po Wawie, przyjechałam tu pracować, jestem nianią i chętnie się z kimś zobaczę aby pokazał mi stolicę, bo nie mam z kim wyjść nawet i się odstresować. ;pp więc jak ktoś chętny pisać na gg 47834326 wink)) jestem otwartą osobą, i uwielbiam poznawać ludzi  ! wink

32

Widzę że dziewczyny zapomniały zadeklarować czy pasuje im ten weekend czy nie tongue
Cóż widzę że tylko ja i Truskaweczka zostajemy na pokładzie wink
Mąkaaa, chętnie się spotkamy, pasuje ci ten weekend? smile

33

A ja dla odskoczni od życia codziennie przyjezdzam na rowerze po pracy na pole mokotowskie i chilluje na ławeczce, dzisiaj spotkałem sporą grupę rolkarzy którzy też tam się ustawiają ekipą.

Proponuje ustawić się kiedyś nie ważne na czym czy na nogach rowerze rolkach, zabrać jakąś szamke, browarki czy co kto lubi i ustawić się na takim polu mokotowskim posiedzieć pochillować tongue

34

Tom94 napisał/a:

Widzę że dziewczyny zapomniały zadeklarować czy pasuje im ten weekend czy nie tongue

No właśnie, pisałyście, że chciecie się spotkać, to czemu zamilkłyście? sad  Halo halo? smile

Wisława Szymborska

35

Tom94 napisał/a:

No właśnie, pisałyście, że chciecie się spotkać, to czemu zamilkłyście? sad  Halo halo? smile

To zupełnie normalne nie ma co się spinać. Dużo chętnych się umawia, a później jak przychodzi od słów do czynów to nic z tego nie wychodzi wink
Chociaż z tego co czytam Ciebie to nie miałbym problemów się spotkać na jakieś pogadanko wink
Tylko dwa weekendy mam teraz zajęte uczciwie piszę.

36

srebrny napisał/a:
Tom94 napisał/a:

To zupełnie normalne nie ma co się spinać. Dużo chętnych się umawia, a później jak przychodzi od słów do czynów to nic z tego nie wychodzi wink
Chociaż z tego co czytam Ciebie to nie miałbym problemów się spotkać na jakieś pogadanko wink
Tylko dwa weekendy mam teraz zajęte uczciwie piszę.

No wiem, zauważyłam już, że tak jest. No, ale naprawdę miło jest się spotkać, więc potem tak szkoda, że inni tak gadają, a jak przychodzi co do czego... Ja tak nie robię, dlatego np z forum poznałam 2 fajne osoby smile No, ale fajnych osób mi nigdy mało, więc super byłoby jeszcze się spotkać smile No a najchętniej poznać fajną kumpelę, sam rozumiesz, wyjść, poplotkować tongue No, ale nic, niedługo wychodzę z przyjaciółką, na pewno będzie super, bo to nie jest tak, że nikogo nie mam z kumpeli, mam, ale niewiele i nowych fajnych osób nigdy dość, że tak powiem wink A moja przyjaciółka to oczywiście największy skarb wink  Jak coś umówicie to z Wami chętnie się spotkam wink

Wisława Szymborska

37

Srebrny, jak będziesz mieć czas to daj znać, mi najbardziej pasują środy lub soboty.
Wówczas możemy spotkać się ja, ty i truskaweczka wink

38

O kurczę, dwóch chłopaków na jedną wink Hehe tongue No, ale można smile

Wisława Szymborska

39

Przeważnie, gdy pojawiają się nowe posty, dostaję maila na pocztę, a teraz długo, długo nic, wchodzę z ciekawości, a tu temat podbity. No, ładnie smile

40

zlewychowana napisał/a:

Przeważnie, gdy pojawiają się nowe posty, dostaję maila na pocztę, a teraz długo, długo nic, wchodzę z ciekawości, a tu temat podbity. No, ładnie smile

Niestety i ja mam podobnie, nie zawsze działa to jak należy.

Wisława Szymborska

41

W takim razie te subskrypcje to jedna wielka lipa. Dlaczego jeszcze nie śpisz, Truskawa?

42

zlewychowana napisał/a:

W takim razie te subskrypcje to jedna wielka lipa. Dlaczego jeszcze nie śpisz, Truskawa?

Nocny marek ze mnie tongue A Ty czemu?
No, ale za chwilę idę spać.

Wisława Szymborska

43

Ze mnie też. Tym bardziej, że fajnie posiedziec do późna ze świadomością, że mogę pospac do bólu smile

44

Zgadzam się z Tobą : Jutro jak ktoś pracuje, to i tak często wolne, ja jeszcze nie pracuję na stałe, to tym bardziej. To pospać mogę, to prawda. Na razie lecę, więc dobranoc smile Jak jesteś chętna na spotkanie, to pisz co i jak smile Może sobota? smile Dobranoc raz jeszcze smile

Wisława Szymborska

45

No, kolorowych smile

46

zlewychowana napisał/a:

No, kolorowych smile

A i jak jesteś chętna na spotkanie, to pisz co i jak smile Może sobota? smile Dobranoc raz jeszcze smile

Wisława Szymborska

47

W sobotę pracuję, ale jeszcze nie wiem, jak. Dowiem się w piątek i dam znac smile Ale jedno drugiemu jakby nie przeszkadza, mogę gdzieś wyskoczyc nawet, jeśli pracuję, tyle, że jak już pisałam, wtedy piszę się na godziny bardziej wieczorne smile

48

Ok to dasz znać smile O ile to nie będzie np 21 to mogę wink

Wisława Szymborska

49

Czesc wink jestem nowa na tym fotum I od paru miesiecy w wawie. Szukam towarzystwa do spedzania czasu po pracy i w weekendy, czytalam ze organizujecie spotkanie, chetnie dolacze.... chociaz widze ze ciezko z terminami u was;) dajcie jakies propozycje ja z pewnoscia  dolacze wink pozdrawiam Karola

50

Hej ,ja również bardzo chętnie przyłączyłabym się do Was smile

51

A może ktoś na rower chętny? Pogoda bardzo odpowiednia smile

52

Chętnie tylko teraz nie mam roweru smile

53

Dzień dobry smile Się zastanawiam czy nie dołączyć do grona poznawaczy warszawskich ^^

54

Hejka! też chętnie poznam nowych ludzi:) a może ktoś jeszcze nie ma planów na ten weekend hmm? jestem otwarta na wszelkie propozycje smile

55

Witam witam smile
Ja co prawda nie z samej wawy lecz nie mam daleko i chętnie się poznam smile
Pozdrawiam

56

O kurczę, dwóch chłopaków na jedną wink Hehe tongue No, ale można smile

hihi pewnie

57

Temat umarł smiercia naturalna, a szkoda.

58 Ostatnio edytowany przez *Pełnia* (2014-08-29 21:05:05)

To może warto go przywrócić do życia?

Chętnie poznam nowe osoby, więc jeśli ktoś miałby ochotę, to zapraszam na maila smile

PS. Przez to forum udało mi się poznać swojego czasu naprawdę świetne osoby, z którymi mam kontakt do dziś, więc naprawdę można! smile

59 Ostatnio edytowany przez 1Emma (2014-09-16 21:46:11)

- Witam.Warszawianki i Warszawiacy szczególnie samotni,stwórzmy swoją stronę czy inne miejsca na nasze spotkania .Jest                                                                                                                                      nas zapewne niemało.Dla ludzi 55+czy 60+.Myślę że mamy jeszcze dużo do zrobienia.Mam trochę różnych pomysłów i chciałabym
bym więcej przebywać ze swoimi rówieśnikami.Jeśli się znajdą taki osoby proszę o e-mail.Pozdrawiam.''EMMA.

60

Czy w dalszym ciągu są chętni za spotkanie?

Posty [ 1 do 60 z 75 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Ludzie z Warszawy, poznajmy się - niemożliwe nie istnieje :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021