Co sadzicie o filmie dokumentalnym "Bóg jest z nami mężczyznami" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co sadzicie o filmie dokumentalnym "Bóg jest z nami mężczyznami"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Damiann (2014-03-06 22:51:24)

Temat: Co sadzicie o filmie dokumentalnym "Bóg jest z nami mężczyznami"

Dokument opowiada o tym jak w Albanii kobiety są traktowane na równi ze zwierzętami tj muszą rodzić pracować fizycznie a za zabicie kobiety nie ma kary śmierci poza tym . kobiet nie obejmuje prawo krwi - tylko męski potomek przekazuje swoją krew dalej
Kobieta może stać się mężczyzna pod warunkiem iż do końca życia zostanie dziewicą.

Traktuj innych tak jak byś chciał żeby ciebie traktowano.
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Damiann (2014-03-24 23:07:30)

Odp: Co sadzicie o filmie dokumentalnym "Bóg jest z nami mężczyznami"

Dodam jeszcze że w ogóle w Islamie rozwód może wsiąść facet z bez podania jakiegokolwiek powodu wystarczy że trzykrotne wypowiedzenie formuły Rozwodzę się z tobą.
A kobieta już nie. Może to być powód finansowy, bądź w ciągu 3 miesięcy zero seksu ze strony faceta, w bardziej liberalnych krajach arabskich może to być z powodu dodatkowej żony. Ale w żadnym wypadku z innego powodu bądź tym bardziej bez podania powodu.

3

Ojej, to w Polsce i wogóle na całym świecie kobiety są traktowane na równi ze zwierzętami i muszą rodzić.... wink I wredni mężczyźni nie chcą nas w tym zastąpić!
Damiann, chcesz dyskutować tylko o filmie czy ogólnie o islamie? I prawach kobiet?

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

4

Oglądałem początek tego filmu i odniosłem inne wrażenie. Jasny podział ról w przeciwieństwie do naszej kultury. @Damiann, zmotywowałeś mnie do obejrzenia w całości.

Nobody Is Born Gay - GOD

5 Ostatnio edytowany przez Mussuka (2014-03-25 11:38:56)

kolejna pro-muzulmanska prowokacja. Zaraz znane mi meteoryty zleca sie bronic takiego "porzadku" swiata wiec wypinam sie i na temat i na ewentualne argumenty PRO.

marioosh - przesiadz sie na druga strone (te kobieca) i dalej podtrzymuj swoj entuzjazm dla tego podzialu rol. Wtedy bedzie to mialo jakis sens. Bo ja rozmow kata z ofiara nie uznaje za dialog. Troszke przypomina mi to wolne glosowanie pod ochrona zaproszonych "sojuszniczych" zoldakow:).

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

6

Mussuka napisał/a:

marioosh - przesiadz sie na druga strone (te kobieca) i dalej podtrzymuj swoj entuzjazm dla tego podzialu rol. Wtedy bedzie to mialo jakis sens. Bo ja rozmow kata z ofiara nie uznaje za dialog. Troszke przypomina mi to wolne glosowanie pod ochrona zaproszonych "sojuszniczych" zoldakow:).

Nie muszę się nigdzie przesiadać, bo nie wszystkie kobiety myślą tak jak Ty. Wiele z nich, szczególnie w dzisiejszych trudnych czasach, chciałoby mieć kata, który ma obowiązek je wraz z dziećmi utrzymać, a jeżeli mu się zejdzie z tego świata to ten obowiązek przechodzi na jego rodzinę. Tak jest skonstruowana większość patriarchalnych społeczeństw. Jedyne przeciwko czemu protestuje to pokazywanie tylko jednej strony, a do tego mocno wypaczonej. Zachodnie media mają swoje powody, żeby to robić...

Nobody Is Born Gay - GOD

7 Ostatnio edytowany przez Damiann (2014-03-25 18:48:25)

mariosh666 to nie jest tak żadna kobieta nie chce(o ile nie przeszła prania mózgu związanego z wychowaniem w tej kulturze) by w razie jej śmierci inny mężczyzna był bezkarny a to nie działało by w drugą stronę. W Islamie jak już napisałem mężczyzna może odejść od kobiety bez podania powodu ot tak według własnego widzimisię.
Najgorsze jest to że zwykle kobiety które zakochują się  w muzułmaninie nie wiedza tego sad
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozw%C3%B3d_w_islamie
Proszę tego nie kasować ku przestrodze dla naiwnych kobiet
Jeśli zaś chodzi o aborcję to normalnie jest tam kara śmierci wyjątkiem są dwie sytuacje pierwsza gdy zgodzi się na nią mąż oraz druga gdy jest ona wynikiem zdrady małżeńskiej.
Akurat o Albanii wiem sporo od znajomego który organizuje wyjazdy Min. do Tunezji, Albanii oraz Malezji, tego ostatniego kraju też bym nie polecał...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co sadzicie o filmie dokumentalnym "Bóg jest z nami mężczyznami"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021