Testowanie kosmetyków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Testowanie kosmetyków

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Testowanie kosmetyków

Właśnie przebywam na urlopie macierzyskim, mam trochę czasu i szukam jakiegoś fajnego zajęcia, myślałam o utworzeniu bloga z własnymi recenzjami kosmetyków.
Czy znacie sprawdzone strony z których można otrzymać produkty do testowania?

Carpe Diem..
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Testowanie kosmetyków
Dorka003 napisał/a:

Właśnie przebywam na urlopie macierzyskim, mam trochę czasu i szukam jakiegoś fajnego zajęcia, myślałam o utworzeniu bloga z własnymi recenzjami kosmetyków.
Czy znacie sprawdzone strony z których można otrzymać produkty do testowania?

Raczej nie dostaniesz tak od razu od jakiejs firmy produktów do testowania. Najpierw musisz rozwinać swojego blogas. Napisac ciekawa recenzje kosmtyków i pisac do firm ze z checia przetestujesz ich kosmetyki i napiszesz recenzje. Takich blogow jest teraz milion i ciezko jest sie przebic.

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-20 12:54:01)

Polecam platformę spam , dostajesz darmowe produkty a w zamian opiniujesz je . Brałam udział w kilku akcjach , świetna zabawa smile

4

moze skontaktuj sie z firmami kosmetyczymi, podejrzewam ze maja jakies granty przeznaczone dla testerow.

5

Masz szanse jeśli Twój blog będzie naprawdę dobry, początkującym raczej nie dają produktów. Jak widzą zainteresowanie blogiem i częste odwiedziny to tak.

6

a czy to działa? sugerujecie się opiniami na takich blogach? jestem ciekawa Waszej opinii.

Wczoraj do Ciebie nie należy. Żyj dzisiaj.

7

no właśnie nie zawsze. Skoro wiem, że testują kosmetyki jednej firmy to będą oczywiście polecać bo takie mają zadanie.

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-04-07 23:08:09)

A testowała któraś z Was już kosmetyki?? Ja się zarejestrowałam na stronie link i wypełniłam ankietę. Teraz ma ruszyć nowa kampania dotycząca kremów najprawdopodobniej przeciwzmarszczkowych bo dużo pytań ze zmarszczkami w tle było.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Testowanie kosmetyków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018