Dyskryminacja w PRACY - co robic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Dyskryminacja w PRACY - co robic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dyskryminacja w PRACY - co robic?

Witam,
przyjechalam do Anglii 2 tygodnie temu. Znalazlam prace w Hotelu jako sprzataczka.
Moj angielski jest sredni. Wystarcza mi aby porozumiec sie w pracy ale o prowadzeniu szerokich rozmow w tym
jezyku raczej nie ma mowy wink
Moja przelozona jest Polka. I to ona wlasnie jest moim a raczej naszym problemem.
Na pierwszy rzut oka wyglada na symaptyczna osobke, mila zawsze usmiechnieta. Niestety juz po 3 dniach w pracy
wyszlo na jaw ze prawda jest calkiem inna ...
Wyzywa sie na swoich pracownicach, oskarza je o rzeczy ktorych nie zrobily lub wmawia im ze sa
zbyt wolne lub zbyt glupie do wykonywania swoich obowiazkow.
Zdania rzucane przez nia na '' Dziendobry '':
- '' jesli nie bedziesz pracowala szybciej znajde kogos innego na Twoje miejsce ''
- '' dzisiaj nie mam najlepszego nastroju bo musze tutaj byc wiec i WY nie liczcie na to ze ten dzien bedzie mily ''
- '' dlaczego tak wolno sprzatasz ... jesli wydaje Ci sie ze wszystko Ci wolno to zrobisz jeszcze dodatkowo dzisiaj wiecej ''
moglabym tak wymieniac ale ...
-

zwrocilam jej uwage ze nie moze tak sie do Nas odnosic i co!?
skonczylo sie na tym ze musialam pracowac danego dnia dluzej i wykonac wiecej niz powinnam,
oczywiscie na koncu oberwalo mi sie ze jestem do niczego i sie wywzszam ...

popytalam troche wiecej na jej temat i okazalo sie ze w Naszym Hotelu bylo juz wiecej takich sytuacji,
dziewczyny przychodzily do pracy i zwalnialy sie lub zostaly zwolnione juz po 2-3 tygodniach.
nie wiem co robic?

najchetniej zmienilabym prace ale czy mam pozowlic jej nadal znecac sie nad swoim personelem?
zastanawia mnie tylko dlaczego Menadzer Hotelu nie zauwazyl tego jeszcze ... czy to nie jest dziwne ze
tyle osob przewinelo sie juz przez ten Hotel?

jakich dowodow potrzebuje i gdzie mam sie zglosic aby ktos pomogl mi zmienic sytuacje w mojej pracy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dyskryminacja w PRACY - co robic?

Nie wiele zrobisz , albo zmienisz prace , albo zostaniesz i nabawisz się nerwicy . Przełożona wbiła Sobie do głowy , że jest "wielką " postacią od duuuuuzych miotł .

3

Raczej mobbing dyskryminacja znaczy zupełnie co innego, co do problemu niestety ludzi nie zmienisz. Ja radziłabym ci jeszcze troszkę popracować i w międzyczasie szukać pracy by przejść z firmy do firmy.

4

Zmień pracę, nie psuj sobie nerwów, od stresu można naprawdę bardzo się rozchorować, wiem coś o tym. Sama wiele nie zmienisz, ale możesz napisać na pewno anonimową skargę do jakiegoś angielskiego biura praw pracowniczych czy coś w tym stylu. Najlepiej gdybyś namówiła też do tego koleżanki( jakieś znające lepiej język), a nuż załatwicie im przynajmniej jakąś solidną kontrolę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Dyskryminacja w PRACY - co robic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024