chetnie kogos poznam :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » chetnie kogos poznam :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: chetnie kogos poznam :)

doskwiera mi strasznie samotnosc chetnie poznam kogos z kim mozna porozmawiac na rozne tematy,

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chetnie kogos poznam :)

Tutaj jest bardzo dużo otwartych osób, zawsze możesz z nami pogadać.

Też w weekend siedzę w 4 kątach sama ale cóż. Sama tak zadecydowałam. A co do rozmowy to zawszę mogę pogadać - nie ma dla mnie tematów tabu - pozdrawiam cieplutko smile

3

ja tez siedze sama.... choc nie z wyboru tylko z koniecznosci:( jakos tak wyszlo

4

hej jak chcesz to pisz na maila chętnie pogadam wink a z kad jesteś?

5

z warszawy

6

Też chętnie porozmawiam smile

7

kurcze sobota wieczor a ja siedze w domu...........jakis czas temu rozstalanm sie z facetem po 8 latach bycia razem byly plany jakies ale on odszedl do mlodszej a dluga historia i od tamtej pory probuje poukladac zycie ale mi nie wychodzi

8

Nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli,ważne jest by myśleć pozytywnie i nie poddawać sie mimo wszystko. Też siedzę w domu jak zwykle zresztą ale myślę że niedługo się to zmieni.

9

jakies plany????

10

historyczka222 napisał/a:

jakis czas temu rozstalanm sie z facetem po 8 latach bycia razem byly plany jakies ale on odszedl do mlodszej a dluga historia i od tamtej pory probuje poukladac zycie ale mi nie wychodzi

Nie, jeszcze nie rozstałaś się z tym facetem. Właśnie dlatego nie wychodzi. Niepoukładane życie jest tylko efektem trzymania się nieaktualnych planów.

P. S. Jak chcesz to pisz smile

Nobody Is Born Gay - GOD

11

to w takim razie chyba nie uda mi sie z nim nigdy rozstac:( bo mija rok

12

Założyłam sobie konto a właściwie to juz wcześniej je miałam ale z niego nie korzystałam na portalu gdzie można poznać ludzi,może coś z tego wyjdzie. Staram się też odnowić znajomości bo mam dos tego siedzenia w domu i postanowiłam że będę ćwiczyć na świeżym powietrzu smile

13

ja tez zalozylam konto na pewnym portalu ale jakos szalu nie ma zeszta niedlugo opuszczam warszawe wracam do rodzicow do malej miejscowosci wiec trzeba chyba przywyknac do bycia samej

14

W mojej głowie pojawiły się myśli że lepiej być samej ale z drugiej strony ile można?? może nie miałam długich poważnych związków ale jakies tam były a zwłaszcza ten ostatni wydawał się być tym który mógłby być poważny ale myliłam się. Zauważyłam że uciekam od ludzi i zamykam się w 4 ścianach więc dlatego postanowiłam coś z tym zrobić. Co do tego portalu to poczekaj na pewno sie ktos odezwie albo ty pierwsza do kogoś napisz.

15 Ostatnio edytowany przez paulo71 (2014-01-18 22:48:07)

pomyłka

16

to w takim razie chyba nie uda mi sie z nim nigdy rozstac:( bo mija rok

Rozstanie z nim to praca na efekt, a nie na czas smile Kiedyś pisałem tutaj jak szybko i skutecznie to zrobić. Jak poszukasz to znajdziesz.

Nobody Is Born Gay - GOD

17

musi minac troche czasu....ale wierze ze sie pozbieram kiedys napewno:)

18

musi minac troche czasu....ale wierze ze sie pozbieram kiedys napewno:)

Jak wbije Ci się zadra w palec to ją od razu wyciągasz czy tylko ścierasz ropę i krew, a zadrę zostawiasz, bo przecież musi minąć trochę czasu?

Nobody Is Born Gay - GOD

19

łatwo powiedziec zycie nie jest takie  czarno-białe. ani takie proste jak ty piszesz. nie da sie tak jednym ruchem zaomniec o czlowieku z ktorym bylo sie kilka lat.

20

łatwo powiedziec zycie nie jest takie  czarno-białe. ani takie proste jak ty piszesz. nie da sie tak jednym ruchem zaomniec o czlowieku z ktorym bylo sie kilka lat.

Po pierwsze, nie chodzi o to, żeby zapomnieć, bo wystarczy posprzątać, czyli wyciągnąć wnioski i uwolnić emocje, a po drugie nawet gdyby potrzebne było tysiąc ruchów, a nie jeden to i tak - szybciej zaczniesz, szybciej skończysz...

Nobody Is Born Gay - GOD

21

witam chcetnie poznam fajną i milą kobiete z ktorą  mozna pogadac

22

Hej mam 22 lata i jestem studentką, również z chęcią kogoś poznam smile

23

skad jestes?

24

z warszawy

25

Hej:) Widzę,że wszystkie jakoś tak samotnie spędzamy ten weekend u mnie to wyjątek i czuję się z tym jakoś nieswojo..
HISTORYCZKA jeśli mieszkasz w Wawie to możesz też skorzystać z szybkich randek może jak poznasz kogoś to Ci tamten przejdzie?

Człowieka definiują dwie rzeczy: Jego cierpliwość kiedy nie ma nic i jego postawa kiedy ma wszystko.

26

Może jakiś wypad na ciacho i kawę.

27

historyczka222 z warszawy

Historyczko z Warszawy w samotności sztuka,
By kogoś miłego poznać, nie żadnego kruka,
Co zaprosi do tańca nad wysokim drzewem,
A potem opuści z hukiem, gdy nie jest w potrzebie.

Skorzystaj z samotności, rozszerz rozpoznanie,
Dzisiaj partnera pragniesz, stan singel doskwiera,
Panów co to wzdychają do oblubienicy,
Są hordy całe, wybieraj - życie żniwo zbiera.

W Warszawie, to nie na wsi, pokus masz bez liku,
Nie musisz z kimś wychodzić i razem się stroić,
możesz wyjść jak samotna, lecz wrócić we dwoje,
Pogadać, poflirtować i napełnić korzec.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » chetnie kogos poznam :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018