Usg dopochwowe a wykrycie ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Usg dopochwowe a wykrycie ciąży

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Usg dopochwowe a wykrycie ciąży

Czy w 10 tyg. po ryzykownym pettingu lekarz może ze 100% pewnością stwierdzić brak ciąży. W takim terminie byłam i otrzymałam potwierdzenie, że w ciąży nie jestem. W tym czasie wystąpiły 3 krwawienia ale słabsze trochę. Lekarz określił macicę na drugą fazę.
Moje pytanie brzmi, czy po takim czasie podczas badania przezpochwowe lekarz nie może tej ciąży nie zauważyć.?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Usg dopochwowe a wykrycie ciąży

Zrób sobie test z krwi w laboratorium (beta hcg) i będziesz wiedziała, skoro lekarzowi nie ufasz.

3

Odp: Usg dopochwowe a wykrycie ciąży

Moim zdaniem tak, bo zakładam, że ewentualny wiek płodu miałby ok. 8 tygodniu i w tym okresie widoczny byłby już pęcherzyk ciążowy, wykrywany właśnie przez usg dopochwowe. Jak nie wierzysz/nie ufasz lekarzowi u którego byłaś, wybierze się do innego, zrób test o jakim wspomina poprzedniczka.

4

Odp: Usg dopochwowe a wykrycie ciąży

Po takim czasie lekarz musi zauważyć pęcherzyka chyba że byłby jakiś niekompetentny, mój doktor widział już w 4 tyg przez takie usg.

5

Odp: Usg dopochwowe a wykrycie ciąży

mi w 3 tygodniu wykrył ciążę przez usg dopochwowe.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Usg dopochwowe a wykrycie ciąży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024