nasza garderoba ..........:) Czy wiecie że...........?! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » nasza garderoba ..........:) Czy wiecie że...........?!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: nasza garderoba ..........:) Czy wiecie że...........?!

Kochane netkobietki czy słyszałyście że my kobiety spedzamy łącznie ponad rok w naszym życiu nad staniem przed szafą i dobieraniem stroju w który chcemy się ubrać?? tongue
to dopiero naukowcy no .... tongue ciekawe jak do tego doszli smile

prawdą jest że dużo czasu na to idzie ale kto by pomyślał że to ponad rok z życia ?  nie chodzi tu o malowanie, stojenie się a samo dobieranie ciuszków i dodatków do nich tongue

a jak to jest z wami dziewczyny? macie taki problem że rano poświęcacie mnóstwo czasu na wybieranie ubrania? ja mam dosc duzo ciuchów i czesto nie wiem co ubrac az w koncu wybieram to co ostatnio sobie kupiłam albo top który lubie najbardziej by nie marnowac juz wiecej czasu...... z cala reszta dodatkow i z butami mam podobnie...
wczoraj robiłam porządek garderoby.. i mimo ugietych półek nadal stwierdzam ze nie mam tego, tamtego... tongue to juz nieładne, w tym nie wyglądam za fajnie.... heheh to chyba problem większości kobiet prawda?:>

porozmawiajmy o tym...przecież kazda z nas to lubi.....pomówmy o naszych garderobach? co lubicie najbardziej nosić? jakie są wasze ulubione ciuszki buty?? zbieracie torebki paski buty chusty..... ?

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nasza garderoba ..........:) Czy wiecie że...........?!

no to ja chyba jestem wyjatkiem;) nie lubie zakupow,strojenia sie,
a ubieranie to zwykla czynnosc,taka jak mycie zebow itp.
Nie bardzo zwracam uwage jak jestem ubrana.Takze mnie rok napewno nie pochlania
ubieranie sie;)

3

ja lubie sie od czasu do czasu wystroić, ale zakupów nie cierpię...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

4

Ja uwielbiam zakupy, i ciuchy, zawsze coś się przyda. ale idąc do pracy na 6 rano wkładam co bądź bo za bardzo jestem niewyspana żeby szukać czegoś do ubrania. Ale kiedy wuchodzę gdzieś po pracy, to bardzo długo zastanawiam się smile

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

5

Ja mam to samo, półki się uginają, narzeczony mówi że jego rzeczy zajmują 10% szafy reszta to wszystko moje, a jednak gdy robię porzadek to szkoda mi wyrzucic lub komuś dać...
Najczęściej stoje jak ten kołek i myslę przez 15 min. w co się ubrać??? potem zamykam szafę, znów patrzę, ubieram się potem ściągam znów zakładam coś nowego aż w końcu wybieram to co lubię najbardziej i to w czym często chodzę,  kupię czasem jakąś rzecz a potem w ogóle e niej nie chodzę hmm
Cóż- Być kobietą, to nie takie proste tongue

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

6

A u mnie zupełnie inaczej big_smile
Mieszkam z chłopakiem w jego mieszkaniu - moje rzeczy zajmują właśnie jakieś 15%...
wyrzucam rzeczy, w których już nie chodzę - bo po co mają niepotrzebnie zajmować miejsce big_smile
Dla porównania - o wiele więcej miejsca zajmują moje książki wink Serio!
Nie mam w mieszkaniu dużego lustra - tylko małe w łazience - więc nie mam gdzie się przejrzeć jak wyglądam big_smile ubieram się szybko i zmykam ...szkoda mi czasu na jakieś przemyślenia - wolę spontan!
Choć miałam kilka wpadek - np. szykując się szybko rano wyszłam z bluzką na lewą stronę a kilka razy w czarnych spodniach całych w białej sierści mojej kotki big_smile
Więc takie choćby luknięcie na siebie przed wyjściem jest jednak niezbędne - trzeba będzie zainwestować w lustro wink

Być jak płynąca rzeka...

7

nie lubię zastanawiać się nad tym, co mam założyć. Ubieram sie w pierwszą rzecz, jaka przyjdzie mi na myśl i jest odpowiednia do sytuacji i już :] za to przy zakupie marudzę dotąd, az nie znajdę czegoś, co mnie w pełni usatysfakcjonuje ;D

Chodzić swoimi ścieżkami...

8

Zakupy robię szybko:) Bo i tak zazwyczaj jak już mi się coś spodoba a jeszcze chcę pochodzić po innych sklepach i popatrzeć to i tak wracam bo tą pierwszą rzecz. Tak już to ze mną jest. Więc zazwyczaj kupuje to, co akurat wpadnie mi w oko. Jeśli natomiast chodzi o strojenie się... o tak jak najbardziej. Ubieram się, przebieram, zmieniam...

Czasem jest tak, że np. chcę koniecznie założyć tą bluzkę. Wybieram więc do niej spodnie. Te nie pasują, ani inne... ok- założę spódnicę. Zakładam- ale bluzka nie za bardzo. Postanawiam, że jednak wolę spódnicę niż tą bluzkę. Szukam innej bluzki. Może być- w miarę pasuje. Przypominam sobie, że zostawiłam w pracy te buty co mi tak pasują do tej spódnicy. No to inne- ojej tylko adidasy i trampki. Toż wszystkie na obcasie mam w pracy bo po drodze miałam obcasy nareperować. Kurczę hmm No więc spodnie. Te co na początku nie pasowały. No i ta bluzka, co ją tak chciałam na początku... W sumie nie jest źle. Wychodzę big_smile AAAA! Mam 15 minut do autobusu a jeszcze makijaż wink hehehe - oto cała ja big_smile

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

A ja mam od cholery ciuchow! Niestety zaczelam sie pakowac, bo odchodze od meza i co sie okazalo? 10 ogromnych kartonow ubran, nie liczac kurtek i butow, bo butow to bedzie ze 3 kartony - mam 57 par. To tego 1,5 - 2 kartony ksiazek i ze 2 kosmetykow i pierdolek. Kurcze. Chyba musze kontener do Polski zamowic wink

Jesli nie wiesz co zrobic - usmiechnij sie.

10

Alicja, ja z butami mam tak samo... Mam ich tyle, że nawet liczyć mi się nie chce... Ale na oko grubo ponad 50par... Ledwo je jeszcze upycham, ale i tak ciągle kupuję nowe... Uwielbiam buty i ostatnio wyparzyłam takie boskie sportowe... wink

11

jeśli przeciętnie kobiecie zajmuje to rok to u mnie na koniec wyjdzie tak gdzieś ze dwa lata;D

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

U mnie jeszcze sa torebki. Kuzwa! Ile tego!

Jesli nie wiesz co zrobic - usmiechnij sie.

13 Ostatnio edytowany przez Liren25 (2011-07-31 21:18:16)

Ja uwielbiam zakupy, i ciuchy i buty i torebki a kosmetyki to uwielbiam.  Czasami szkoda że , to życie takie krótkie... .

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

14

Ciuchów mam sporo, wiele z nich jednak uszyłam sama. Ubieram się raczej klasycznie, a że klasyka nigdy nie wychodzi z mody, a dobrej jakości rzecz można nosić latami, to siłą rzeczy trochę się tego uzbierało.

Niemniej alergicznie nie lubię ciuchowych zakupów - tego szukania, rozbierania się i mierzenia, sprawdzania czy wszystko jest dobrze wykonane. Robię je, bo muszę. Zwykle też czas na nie poświęcony staram się skrócić do minimum.

Buty i torebki lubię bardzo, paski, szale i inne dodatki podobnie, ale wszystko też raczej klasyczne, proste w formie. Znacznie bardziej szaleję z biżuterią - ta powinna być oryginalna.

W swoim pokoju mam wielkie lustro i nie wyobrażam sobie inaczej, choćby dlatego, że wychodząc gdzieś muszę widzieć się w całości. Inna rzecz, że podczas szycia też jest niezbędne.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » nasza garderoba ..........:) Czy wiecie że...........?!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018