Wypad nad jezioro ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wypad nad jezioro ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Wypad nad jezioro ;)

Pogoda ostatnio dopisuje, więc ludzie korzystają jak tylko mogą...
Ostatnio chyba najwięcej skupia się ich blisko jezior...
Macie jakieś swoje ulubione jeziorka, gdzie spędzacie miło czas?

Moje ulubione jeziorko to Jez. Białkosz - w miejscowości o tej samej nazwie - 60km od Poznania, tam spędzamy bardzo dużo czasu podczas wakacji, na majówkach i nie tylko...
Całe jeziorka jest otoczone pięknymi, bujnymi lasami...a obszar naokoło ma bardzo ciekawe ukształtowanie terenu - liczne pagórki i wzniesienia morenowe ....
głośny śpiew ptaków rozbrzmiewa tu cały czas smile
Najbardziej podoba mi się płynięcie łódką ze znajomymi, gdyż jezioro to ma wiele cudownych zatoczek - jedna z nich - nazywana jest Zatoką Zakochanych, gdzie woda pokryta jest pięknymi liliami wodnymi, kaczeńcami i innymi roślinami wodnymi...Obalone stare drzewa, nastrój tajemniczości i dzikości miesza się z zachwytem! jest tam tak cudownie, że aż ciężko opisać!

Być jak płynąca rzeka...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wypad nad jezioro ;)

Jeziora na Kaszubach i w Borach Tucholskich smile

3

Mazurskie jeziora smile

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

4

O tak, Mazurskie jeziora, zwłaszcza Nidzkie i Bełdany smile

5

Jeziora pomorskie są super. smile
Niektóre przereklamowane, ale mam swoje ulubione, nad którymi mogłabym spędzać całe dnie. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

6

Dla mnie nr 1 - Jezioro Solińskie w Bieszczadach smile
Samo jeziorko - czyste, woda szybko się nagrzewa, a największym plusem jest to, że otoczone jest zielonymi górkami. Jak dla mnie najpiękniejszy widok smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wypad nad jezioro ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018