Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić?

Witam. Od lutego jestem z chłopakiem. Współżycie zaczęliśmy jakieś 1,5miesiąca temu - a raczej go nie zaczęliśmy, próbowaliśmy. Nie sądzę, że sex jest dla mnie najważniejszy, ale w pewnym stopniu potrzebuje tego rozładowania.Otóż problem jest taki, ze mu nie staje hmm. Chcę dodać, że on jeszcze nigdy się nie kochał - ja już mam za sobą pierwszy raz. Próbowałam mu zrobić loda, ręką, ale to nic nie daje... A bez tego, nie możemy nic dalej zrobić... Pomocy! sad

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez fragola_369 (2013-07-07 09:33:37)

Odp: Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić?

Wydaje mi się (skoro to jego pierwszy raz) że bardzo się stresuje i to stwarza wasz problem.

edit: Ale mogę się mylić, bo nigdy tego problemu nie miałam..

Odp: Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić?

Dayan,
jak często podejmujecie próby pieszczot lub współżycia? Ile było dotąd takich prób podczas ostatnich niemal 2 miesięcy?
W jakim wieku jest partner?
Czy kiedykolwiek miał wzwód w Twojej obecności?
Czy ma wzwody poranne, erekcję podczas mastrubacji, w samotności itp?

4

Odp: Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić?
JustynaPiatkowska napisał/a:

Dayan,
jak często podejmujecie próby pieszczot lub współżycia? Ile było dotąd takich prób podczas ostatnich niemal 2 miesięcy?
W jakim wieku jest partner?
Czy kiedykolwiek miał wzwód w Twojej obecności?
Czy ma wzwody poranne, erekcję podczas mastrubacji, w samotności itp?

Pieścimy się dosyć często,2-3razy w tygodniu, ale podczas tych pieszczon nigdy nie miał wzwodu (chyba był jeden przypadek, ale to dosłownie trwało ułamki sekund). W ciągu 2miesięcy próbowaliśmy współżyć kilka razy (4-5), ale nie przyniosło to porządanych rezultatów.
Chłopak ma 20lat. I z tym wzwodem to właśnie raz podczas pieszczot poczułam.
A na ostatnie pytanie niestety nie potrafie odpowiedzieć.

Odp: Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić?

Dayan,
jeśli chłopak ma prawidłowe wzwody nocne i poranne, nie ma problemów z erekcją podczas masturbacji, podnieca się spontanicznie podczas oglądania filmów erotycznych itp, a nie może osiągnąć wzwodu jedynie podczas pieszczot i prób stosunku z Tobą, najprawdopodobniej wynika to z jego stresu, lęku (np. przed "kompromitacją", "sprawdzeniem się", spełnieniem Twoich oczekiwań, ciążą, byciem nakrytym na seksie itp), wychowania w domu rodzinnym lub poglądów, że seks nie jest dobry i bezpieczny (np. przekonania religia, surowość rodziców, negatywne stereotypy o rolach kobiety i mężczyzny, o seksie i związkach).

Jeśli problemy z erekcją pojawiają się również w samotności, mogą wynikać ze stanu zdrowia (choroby obecne lub z dzieciństwa, przewlekłe, wady anatomiczne, przyjmowane leki, używki, higiena życia) lub bardzo nasilonych i bardzo utrwalonych problemów emocjonalnych.

Ważne, co sam chłopak mówi w sytuacjach, kiedy podczas prób stosunku nie uzyskuje wzwodu. Jak to rozumie, jak o tym rozmawiacie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie moge się kochać z chłopakiem! Co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024