w łóżku... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: w łóżku...

Dobry wieczór.Nazywam Się Arleta pochodzę z Lublina i mam 22 lata.
Chciałabym się was poradzić,otóż mój pierwszy chłopak z którym poszłam do łóżka to chłopak obecny.
Jestem z nim koło 2 lat.Boję się,że mnie wkońcu zostawi bo nie jestem dobra w tych sprawach.
Wczoraj chciał przejść do czegoś wiecej a ja się tylko zasłoniłam i powiedziałam "nie chce ja tego nie lubie"Wstydzę się,że mam tyle lat a zachowuje się jak dziecko małe.
Boję się,że On wkońcu mnie zostawi..
Jak postąpić w tej sytułacji...?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: w łóżku...

hmmm to powinno sprawiac ci przyjemnosc a nie byc powodem wstydu smile zastanow sie w czym lezy problem moze czujesz sie mało atrakcyjna? co twoj partner robi w takiej chwili ?

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Paulo Coelho ? Alchemik

3

A może po prostu to nie ten, dla ktorego jesteś gotowa na wszystko?

(...) niewielu miej przyjaciół, niech będą prawdziwi.
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez kanika (2009-06-21 19:23:34)

spróbuj,nic nie stracisz

5

wg mnie Arletko nie rób tak jak pisze Kanika. nie chodzi o próbowanie po którym bedziesz czuła się podle i okropnie. poza tym nie jesteś dzieckiem, są po prostu rzeczy które Cię krępują i ograniczają w łóżku ale nie świadczy to od razu o niedojrzałości. Powinnaś zastanowić się skąd się to bierze, czy rzeczy które proponuje Ci partner są dla Ciebie obrzydliwe, czujesz że sprawią Ci ból? a może czujesz się właśnie mało atrakcyjna? poza tym należałoby się zastanowić czy nie jest czasem tak że Twój partner czerpie z seksu przyjemność a Ty nie? często facet wie co i jak, jest mu dobrze, i dlatego chce więcej, Ty nie czujesz się dobra w łóżku więc nie oczekujesz więcej. zastanów się jak on traktuje Ciebie w łóżku, czy daje Ci satysfakcję czy sprawia Ci przyjemność.

nie chodzi tu o to byś się zmuszała, ani myslała że jesli czegoś nie zrobisz to on Cię zostawi- jeśli tak zrobi to okaże się świnią i nic nie wartym człowiekiem, któremu kobieta służy jedynie do przyjemności w łóżku. Tego Ci nie życzę i póki co nie powinnaś się nad tym zastanawiać!!

przeanalizuj swoje lęki, sama odpowiedz sobie czego się boisz.. może napisz nam to i wtedy będzie łatwiej rozwiązać ten problem..

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez arletka (2009-06-21 20:53:08)

nie obrzydza mnie to,nieraz daje mu do zrozumienia,że chce spróbować.Daje mu delikatnie do zrozumienia.Nie przejmuje inicjatywy gdyż raz przyejęłam to stwierdził,że sypiam z kimś pod jego nie obecność,ponieważ wcześniej byłam całkiem lewa.

Gdy byłam taka lewa  a  chciałam go trochę "podroczyć"  to mówił" Nie męcz się, z Twoją inicjatywą przez 3 dni nie skącze"

Nieraz się zdarzało ,że ja go miziam kiziam a on śpi!

2 razy z nim rozmawiałam na ten temat.

To z rozbawioną miną mówił"udało Ci się 4 razy,żebym skończył na 50 HAH"

7

porozmawiaj z nim jeszcze raz. wiesz wg mnie niepokojące jest to że on myśli że kogoś masz, jednak uważam że powinniście ustalić pewne sprawy i się otworzyć, skoro masz ochotę na pewne sprawy to czemu się boisz? może po prostu sama się kiedyś na niego rzuć ale w taki subtelny seksowny sposób, wytłumacz mu że jesteś tylko jego że potrzebowałaś czasu ale chcesz spróbować czegoś więcej.. że chciałabyś by Ci pomógł w pewnych sprawach by było Wam obojgu dobrze smile

pamietaj że rozmowa nie ważne w jakiej ilości zawsze się przyda! czy będzie to raz czy dwa czy dziesięć to w końcu on zrozumie co chciałaś powiedzieć  wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

8

witam smile
nazywam sie Marika. Mam maly problem? a dokladnie nie wiem co mam myslec.
Moj chlopak ostatnio powiedzial mi ze chcialby miec taka dziewczyne, ktora ze wspolzyciem zaczeka az do slubu. On sam nie jest prawiczkiem. Osobiscie nie mam nic przeciwko wspolzyciu przed małżenskim. nawet czesto o tym myslalam, jakby wygladal nasz pierwszy raz. nie jestesmy ze soba dlugo, ale wiem, ze za jakis czas na pewno bede go pragnac w "ten" sposob. moze domyslacie sie co mial na mysli? czy to, ze nie chce sie ze mna kochac? czy moze zasugerowal ze nie jestem wlasnie TĄ dziewczyna?
Prosze o pomoc!
Pozdrawiam, M.

9

Marika, myślę, że on cię po prostu szanuje i kocha. Skoro nie jest prawiczkiem, to pewnie nie ma najlepszego zdania o dziewczynach, które robią to przed ślubem.

10

Arletka, on albo cię nie rozumie, albo tak naprawdę nie kocha. porozmawiaj z nim, wyjaśnijcie sobie wszystko.

11

arletka napisał/a:

Dobry wieczór.Nazywam Się Arleta pochodzę z Lublina i mam 22 lata.
Chciałabym się was poradzić,otóż mój pierwszy chłopak z którym poszłam do łóżka to chłopak obecny.
Jestem z nim koło 2 lat.Boję się,że mnie wkońcu zostawi bo nie jestem dobra w tych sprawach.
Wczoraj chciał przejść do czegoś wiecej a ja się tylko zasłoniłam i powiedziałam "nie chce ja tego nie lubie"Wstydzę się,że mam tyle lat a zachowuje się jak dziecko małe.
Boję się,że On wkońcu mnie zostawi..
Jak postąpić w tej sytułacji...?

JEzeli facet mial przed Toba kobiety,jezeli jest bardziej doswiadczony,
to powinien robic wszystko,abys nie czula sie gorsza od jego poprzednich
kobiet.Nie musisz umiec wszystiego,bo i skad, jak pewne rzeczy sa dla Ciebie
nowoscia?I nie mow,ze zachowujesz sie jak dziecko,bo ja dlugo wstydzilam
sie swojego partnera.To dzieki temu,ze zachowal sie z klasa poczulam
sie przy nim kobieta,minal wstyd.
A jezeli Twoj partner mowi Ci,ze cos robisz zle,potepia Cie,
i przy tym posadza o zdrade,to zastanow sie czy to facet,
ktory na Ciebie zasluguje.
Nie rob nic wbrew sobie,a z partnerem porozmawiaj.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018