gumki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: gumki

W czwartek najprawdopodobniej czeka mnie mój pierwszy raz :) ale Moja Pani zażyczyła sobie że mają być truskawkowe gumki :P
powiedzcie mi gdzie moge je dostać i będe miał pewność że "będziemy bezpieczni" ? :)
wiem że są w różnych marketach przy kasach, ale mam obawy że to może być jakiś słaby produkt... :(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gumki

Obojętnie czy truskawkowe, czy morelowe, bananowe czy jakiekolwiek inne kupuje się tylko i wyłącznie w aptece! Tam masz najpewniej.

3

myślisz że będą tam mieli takie cuda? :P 
a jak nie będzie to gdzie sie udać?

4 Ostatnio edytowany przez ikaa (2009-06-21 17:24:11)

bo ja wiem czy takie cuda :)
w aptece powinny byc

a czy bedziecie bezpieczni? no jezeli dobrze zalozysz prezerwatywe, nie uszkodzisz jej, a w czasie stosunku sie nei zsunie ani nie peknie to tak :)

porąbana jak łajno w tartaku

5

dziewczyny mają rację- apteka to najlepsze miejsce na takie zakupy! i nie sądzę żeby nie mieli w asortymencie takiego "smaku" ;) najważniejsze żebyś nie dokonał zakupu na pierwszej lepszej stacji paliw albo kiosku ruchu! aa w czwartek staraj się zachowaj spokój i dasz sobie radę :) będziecie bezpieczni. życzę powodzenia.

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

6

dziewczyny a tak juz nie zakłądajac nowego watku to co najezy zrobic jak peknie gumka?? ?? ??

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Paulo Coelho ? Alchemik

7

jak peknie.. no w trakcie stosunku to sie raczej tego nei zauwazy, predzej po stosunku, po sciegnieciu gumki. a co wtedy.. no albo miec nadzieje, ze jednak nie zajdzie sie w ciaze, albo w ciagu 72h isc do lekarza po tabletke po i ja zazyc po prostu

porąbana jak łajno w tartaku

8

Mojmalyumysl każdy temat na forum ma swój dział- wystarczy użyć wyszukiwarki ;) ten temat był już przerabiany w wielu sytuacjach opisanych przez nasze forumowiczki. znalazłam trzy tematy dotyczące właśnie pękniętych prezerwatyw- po ich przeczytaniu na pewno będziesz wiedziała co zrobić ;)

http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=3563

http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=3473

http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=2086

9 Ostatnio edytowany przez Kins (2009-06-21 18:05:23)

Modlić się. Zapytaj ją, czy ma dni płodne, jeśli tak, to możecie ewentualnie poczekać. O ile ma regularny okres, hehe. Ja mam co 1-2 miesiące. Nie znam dnia ani godziny, więc u mnie to co innego.
Tak na prawdę to nigdy nie ma 100% pewności.

10

kins zgadzam sie nie ma 100 procentowej pewnosci :)
a co do noelle to wiesz co az głupio sie przyznac bo jestem tu od kwietnia a nie skumałam sie ze jest cos takiego tutaj jak wyszukiwarka hehe :D ale dzieki za info ;) o boze troszke sie zbłazniłam ze nie wiem :D

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Paulo Coelho ? Alchemik

11

pewność daje tylko wstrzemięźliwość ;) ale gumki dobrze założone chronią i przed ciążą i przed chorobami.

Mojmalyumysl nie ma czego się wstydzić, ciesze się że teraz będziesz mogła sama szukać konkretnych wątków i tematów bo właśnie po to mamy wyszukiwarkę ;)

12

a jeszcze mam pytanie :)
czym różnią sie gumki (tej samej firmy) kupione w aptece a w jakimś innym sklepie? (kiosk, spożywczy itd.)
przecież durex to durex :P więc chyba bezpieczeństwo to samo...

13

nie powinny się różnić niczym, ale jednak apteka to apteka tam masz pewność że nic nie stoi na słońcu nie jest narażone na uszkodzenia mechaniczne :) a w takich kioskach np to wszystko wystawione na działanie słońca, nie wiadomo ile te gumki tam leżą, dla sprzedawców liczy się tylko sprzedaż a nie bezpieczeństwo. A apteka służy przede wszystkim zachowaniu zdrowia klientów ;)

14

Noelle ma rację.....ku przestrodze powiem Ci co robią dzieci z mojego miasteczka......chłopcy chodzą po marketach z igłami i przekłuwają prezerwatywy w opakowaniach.......a gdy się o tym dowiedział kierownik marketu stwierdził,że przynajmniej wskaźnik przyrostu naturalnego wzrośnie....więc lepiej iść do poczciwej apteki;)

" Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje."
                                                                                                                                          Fiodor Dostojewski

15

poszedłem przed chwilą do pobliskiej apteki :P
i co?   nie mają takich frykasów ;P  czuje że czeka mnie dłuuuuga wycieczka po aptekach :/

16

troszkę cierpliwości ;) a tak z czystej ciekawości czemu akurat prezerwatywy zapachowe?  przecież one niczego nie zmieniają ;) a jeść czy wąchać ich nie będziesz ;) najlepiej kup durexy. I daj znać nam potem jak poszło :P

17 Ostatnio edytowany przez zakłopotany (2009-06-22 18:33:04)

jak już wspominałem :P to był pomysł mojej Pani :P
chyba raczej nie będe sie temu sprzeciwiał :P

aaa tak przy okazji. jakich Wy używacie? jakie polecacie? :P   
miałyście kiedyś takie "zapachowe" ? :)

18

ważne żebyś dostarczył swojej kobiecie przyjemnych doznań, czy z pachnącą prezerwatywą czy zwykłą ;)

19

a pamiętasz może jakiej firmy były te zapachowe? ;)

20

Mój mąż kupuje w sklepie w naszej miejscowości albo w Rossmanie czy markecie i nigdy nie przyszło mi do głowy wątpić w ich jakość.
Mi z zapachowych podobają się miętowe Durex-a  są zielone,ale kolor nie jest istotny.Ale ładnie pachną nie to co zwykłe...
Najczęściej używamy jednak Unimil Max Love przedłużające stosunek,chyba że akurat nie mają wtedy musimy zadowolić się innymi :(

21 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-07-13 09:23:58)

Ja tez jestem za gumkami Unimila, szczególnie, ze teraz mozna je testowac jesli zalogujesz sie na stronkę klubu testerów unimila:) mozna wygrac zestaw do testowania i wtedy juz wiadomo jakie wybrac;)

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018