Wakacje nad morzem Bałtyckim!! Proszę o pomoc:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje nad morzem Bałtyckim!! Proszę o pomoc:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Wakacje nad morzem Bałtyckim!! Proszę o pomoc:)

Witam, w tym roku skończyłam 18 lat, nigdy nie  byłam nad morzem i, że miałam okazję by sobie trochę dorobić chciałabym w końcu się tam wybrać i zobaczyć je na własne oczy wink Chcemy jechać w 3 osoby ale dopiero 1-2 wrzesień do 10 września nie mniej niż na 5 dni do 7. W innych terminach nie mam za bardzo jak się zgrać, wtedy też jest trochę taniej niż w sezonie a to ma być tylko taki spontaniczny wyjazd i tutaj prośba do was.. Jest tak dużo tych różnych ofert w internecie, że sama nie wiem co wybrać a, że moi znajomi raczej nie jeżdżą nad morze tylko częściej w góry nie mam za bardzo kogo się poradzić ani kogo dopytać. Chciałabym coś sprawdzonego i konkretnego, była bym bardzo wdzięczna za pomoc bo jednak jest to nasza mała "podróż marzeń"... Najbardziej zależy nam na leniuchowaniu na jakiejś zadbanej plaży. Z góry dziękuje smile

?Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać.?
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wakacje nad morzem Bałtyckim!! Proszę o pomoc:)

Jak dla mnie, najsuperowsza plaża i leniuchowanie na niej jest w Chałupach smile

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-07-10 12:38:36)

Ja poleciłabym Trójmiasto, jako iż jesteście młodymi ludzmi, leżenie na plaży  na pewno wam nie wystarczy:) a w Trójmieście czeka na was ogrom atrakcji za dnia jak i w nocy:) Jeśli chodzi i leżenie na plaży to jak najbardziej również sprawdzi się ta lokalizacja, Gdańsk, Gdynia, Sopot piękne plaże, może nieco czasami przeludnione, ale to ma róznież swoj klimat, można spotkać ciekawe osoby i w ogóle:) Osobiscie najbardziej podoba mi się w Gdyni, nie będę  opisywał co tam jest do zobaczenia i dlaczego własnie Gdynia, gdyż za wiele byłoby pisania, ale sami nieco możecie poczytać np tutaj: spam

4

Ja mogę polecić Władysławowo i pole namiotowe zaraz nad samym morzem smile W dzień plaża, wieczorem plaża, w nocy bary i zabawy smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

5

O właśnie, a jak wygląda sprawa z polami namiotowymi nad morzem??

6

Byłam we Władysławowie - są tam pola namiotowe jedno za drugim, dlatego nie ma z tym problemu. Za dobę przeciętnie 10 zł osoba, 10 namiot, 10 samochód.

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

7

drogo! jeśli jadę z mężem i to autem to koszt będzie 50 zł! Za to mamy pokój wynajęty.

8

Nieee... 10 zł ty i 10 zł mąż. 10 zł namiot + 10 zł auto (doba). Więc łącznie za dobę 40 zł, dzieląc na dwie osoby to 20 zł za dobę pod namiotem smile

9

Osobiście także radzę wybrać się do dużego miasta - Gdańsk, ew. Kołobrzeg, bo w małym nadmorskich miejscowościach można zbankrutować w dodatku straszenie się wynudzić... to nie Adriatyk, pogoda jest zmienna... nie ma sensu liczyć na to, że będzie zawsze świeciło słońce.

10

Łeba, Pobierowo, Kołobrzeg - 3 najfajniejsze miejscowości nadmorskie w takiej kolejności jak wymienione smile

?To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.?

11

Tak tak, Pobierowo też polecam! smile

12

Sopot odradzam ze względów finansowych sad

13

Pojedziesz we wrześniu nad bałtyk i będziesz opalać polar tongue

Jakim budżetem dysponujesz?

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

14

ja polecam Mielno, najlepsze miejsce na polskim wybrzeżu dla młodzieży. Tylko we wrzesniu, może tam być za spokojnie.

15

We wrześniu w Mielnie wszystko cichnie, kluby powoli zamykają. Najlepszym wyjściem byłoby pojechanie pod koniec sierpnia, pogoda raczej dobra, dużo atrakcji, w dzień plaża, a wieczorem/w nocy na jakąś fajną imprezę, gdzie dyskoteki stoją jedna na drugiej. Są różne pensjonaty, bliżej i dalej od morza. Ludzie też wynajmują pokoje w swoich prywatnych domach. Polecam i pozdrawiam smile

16

Ja tam bardzo lubie Miedzyzdroje- a szczegolnie to, ze jak nie ma pogody na plazowanie to jest naprawde duzo fajnych atrakcji w obrebie kilkunastu kilometrow.

1.01.2014- mój Adaś :*

17

Osobiście wybrałabym się do Łeby. To dla mnie najpiękniejsze miejsce w Polsce smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje nad morzem Bałtyckim!! Proszę o pomoc:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021