ROZMOWA PRZY KAWIE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » ROZMOWA PRZY KAWIE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: ROZMOWA PRZY KAWIE

Witam smile
Mam na imię Magda. Jestem z Poznania (są jakieś kobietki stamtąd?). Obecnie odbywam studium na kierunku organizacja reklamy. Piszę także na kobiecą stronę internetową - o kobietach, dla kobiet. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana porozmawianiem ze mną na jakiś temat (zajmuję się rubrykami - zdrowie i uroda oraz seks i uczucia), zapraszam. Osoby z Poznania mogą spotkać się ze mną osobiście na rozmowie i wymienić poglądy:) Bardzo chętnie Was poznam.
Nr. tel - 514957095
Zapraszam do kontaktu smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ROZMOWA PRZY KAWIE

Jak napiszesz jednego posta to wystarczy, nie trzeba w każdym dziale.

3

Ja od września idę na studium organizacji reklamy. Możesz powiedzieć coś o nauce tam??

4

Na pewno jest interesująca smile Aczkolwiek to zależy także od prowadzących. Jeśli chodzi o zajęcia są to: rysunek i liternictwo, pracownia technik reklamy, organizacja reklamy, język angielski, historia sztuki i reklamy, grafika komputerowa, ekonomika i tak dalej smile

5

W zajęciach się orientuję smile Właśnie chodziło mi o to, czy to interesujący kierunek. Marzyłam o dziennikarstwie, ale mam nadzieję, że na reklamie też będę mogła się wykazać smile:):):)

6

Widzę, że mamy podobne zainteresowania wink Ja też chciałabym być dziennikarką. Od dziecka się tym fascynowałam. Interesuje mnie zwłaszcza dziennikarstwo prasowe/śledcze. Ale wyszło tak, że znalazłam się na reklamie. Kto wie, może później pomyślę o studiach dziennikarskich. Chyba, że pojawią się dzieci i nie będę miała do tego głowy smile Zresztą za 2 lata, kiedy skończę już reklamę planowałam z narzeczonym wyjazd za granicę.

7

Magdo, poczytaj proszę nagłówki tematów, w których chcesz napisać posta.

P.S. I lepiej nie rzucaj na lewo i prawo swoim numerem tel.

8

Ładne fotki smile Magdo

9

Dobrze "Cioteczko" wink Ten numer tak na wszelki wypadek, głównie dla kochanych Poznaniaków (a może raczej Poznanianek), którzy chcieliby poznać mnie osobiście i troszkę "poplotkować", wymienić się zdaniami smile Na gadu gadu też można pisać jak najbardziej smile
Stefciu dziękuję uprzejmie smile Miło mi smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » ROZMOWA PRZY KAWIE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018