Rudy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Rudy

Witam Was,
mam pewne pytanie. Dawniej bedac jeszcze w gimnazjum mialem kompleks z powodu koloru wlosow. Dlatego przez wiele lat je farbowalem, poczatkowo rozjasniaczem na blond, pozniej farba na ciemny blond. W sumie do tej pory nie wiem po co to robilem, jak i tak wszyscy wiedzieli, ze mam rude wlosy hehe. Jak wiadomo odrosty pokazywaly sie srednio co 4 tygodnie, wiec zawsze poprawialem je farba. Dochodzac do sedna kiedys mialem bardzo geste wlosy, teraz jest wrecz odwrotnie... Do tego doszly zakola jednak jest to wina genow bo w mojej rodzinie prawie wszyscy faceci je maja. Rok temu gdy zaczalem prace w ochronie duzo kobiet podchodzilo do mnie i sie pytaly jaka farba farbuje wlosy ze sa one takie zlote. Na poczatku patrzalem sie na nie jak na jakies glupie, ale odpowiadalem ze to moj naturalny kolor. Nastepnie dostalem przeniesienie na inny obiekt, tam dostalem misje lapania przestepcow. Moze to wydawac sie smieszne ale dziennie musialem zatrzymywac tam minimum 3-4 osob. Dlatego zeby wygladac grozniej postanowilem kupic maszynke i scinac sie na lyso. Dzis zmienilem prace i nadal jestem lysy, dobrze sie z tym czuje. Nie mam lustra na glowie wiec po 3 dniach widac moje rude wlosy. Ale zaczalem sie zastanawiac czy to nie wyglada zalosnie w oczach kobiet? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rudy

Rude jest super i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Tylko 2% ludzi na świecie ma rude włosy, może dlatego to budzi tyle kontrowersji. Chociaż w sumie może tylko u nas, bo w Skandynawii rudzielców jest sporo. Nie strzyż się na łyso, to paskudnie wygląda przy bardzo jasnej karnacji.

3

Rudy to piekny kolor smile

4

Kolor wlosow juz  mi nie robi roznicy, bardziej mnie denerwuja zakola ktore male nie sa smile

5

Sam napisałeś, że to geny.Myślę, że nie jest to jakiś straszliwy mankament.Jeśli kobieta będzie Cię kochać zakola nie będą jej przeszkadzać.

6

Przeczytałem Twój pierwszy wątek na tym forum. I wiesz co? Wyłonił mi się obraz bardzo wartościowego człowieka. Cieszę się, że istnieją jeszcze tacy ludzie jak Ty. smile
Co prawda nie jestem kobietą, ale też coś dorzucę;) Myślę, że najważniejsze jest, abyś sam czuł się dobrze we własnej skórze, ze swoim własnym ciałem, jakkolwiek dziwnie miałoby to nie zabrzmieć. Bądź świadomym siebie. Swojej wartości. Bo ona jest ogromna. A jeśli czegoś nie możemy zmienić, tak jak w przypadku zakoli - najlepiej to zaakceptować:) Zresztą, kiedyś na pewno spotkasz taką dziewczynę, która jak ujrzy Twoją wartość, nie będzie zastanawiała się nad wielkością Twoich zakoli:)
3maj się chłopie! smile

7

Thomas22 napisał/a:

Kolor wlosow juz  mi nie robi roznicy, bardziej mnie denerwuja zakola ktore male nie sa smile

Mojemu chłopakowi też się robią zakola i to dość spore. Jak się to komuś nie podoba niech spada, ja go kocham takiego jaki jest. Poza tym w obecnych czasach to nie taki problem. Robi się przecież przeszczepy włosów. 80% populacji męskiej prędzej, czy później dotyczy problem łysienia - taka fizjologia, nie ma się co spinać.

8 Ostatnio edytowany przez Dussia (2013-06-03 22:32:42)

Przytoczę tutaj pewien kawał smile Nie zadawaj się z rudym i łysym hehehe , bo rudy jest fałszywy, a łysy zawsze mógł być kiedyś rudy smile hehhe......

A tak na serio to nie ma się czym przejmowac smile Czy rudy czy łysy, czy z zakolami, jeżeli człowiek jest wartosciowy  to jest wspaniały smile Najważniejsze to mieć własne poczucie wartości i nie zwracać uwagi na innych smile

9 Ostatnio edytowany przez Thomas22 (2013-06-03 23:51:00)

Dzieki za wsparcie wink A jesli chodzi o moja karnacje to nie jest ona jasna. Sa osoby ktore mysla ze jestem opalony a tak nie jest smile
Juz dawno przestalem sie przejmowac ludzmi ktorzy obrabiaja tylek za plecami. Takich osob na tym swiecie nie brakuje i nie ma czym sie przejmowac wink Co do wlosow hymm... mam juz takie zakola ze nie wiem czy jest sens je zapuszczac, bo nawet jak to zrobie to w sytuacji gdy postawie je na zel bedzie to wygladac po prostu h***wo tongue

10

Hmmm widziales nowa fryzure Beckhama? To jest genialne wyjscie dla osoby z zakolami. Nie wiem jak w Pl ale w De jest ona bardzo popularna. Swietnie w niej faceco wygladaja. Zobacz sobie w internecie moze Ci podpasuje;) tylko z tym jest troche pracy;)

11

Obetnij się na łyso, uśmiechaj się, wtedy będziesz dobrze wyglądał

12

właśnie dzisiaj jechałam na zajęcia autobusem i siedziało w nim trzech rudzielców tongue jeden gdzieś w moim wieku i dwóch młodszych (przypuszczalnie bracia smile ) kurcze, tak fajnie im było w tym kolorze! big_smile ogólnie rzadko spotykam facetów o rudych włosach, ale uważam ze nie jest to jakiś mankament czy powód do ukrywania się smile

13

cherry_dance napisał/a:

właśnie dzisiaj jechałam na zajęcia autobusem i siedziało w nim trzech rudzielców tongue jeden gdzieś w moim wieku i dwóch młodszych (przypuszczalnie bracia smile ) kurcze, tak fajnie im było w tym kolorze! big_smile ogólnie rzadko spotykam facetów o rudych włosach, ale uważam ze nie jest to jakiś mankament czy powód do ukrywania się smile

ppopieram;)

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023