Pigułki antykoncepcyjne a antybiotyki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Pigułki antykoncepcyjne a antybiotyki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Pigułki antykoncepcyjne a antybiotyki

Jeśli biore antybiotyk który powoduje mniejsze działanie antykoncepcji to tylko podczas kuracji antybiotykowej powinnam uważać czy także tydzień po?

(wiedziałam to ale jakoś wypadło mi z pamięci bo dawno chora nie byłam big_smile )

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pigułki antykoncepcyjne a antybiotyki

Myślę, że jeszcze po. Logika by na to wskazywała o tyle, że lepiej jak się w organizmie jednak ten poziom hormonu wyrówna. Nie zaszkodzi przeczekać tydzień. Ani ulotka ani ginekolog dzieci Ci niańczyć nie będą tongue

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

3

Noo... To razem daje dwa tygodnie big_smile mój chłop chyba zwariuje, ale to mu dobrze zrobi wink

4

Tydzień po- i co ważne antybiotyki nie działają wstecz smile

5 Ostatnio edytowany przez martadela (2009-06-11 16:24:44)

nawet do dwóch tygodni - tyle może antybiotyk półtrwać w krwii. W jaki to antybiotyk?

6

Mcrka napisał/a:

Noo... To razem daje dwa tygodnie big_smile mój chłop chyba zwariuje, ale to mu dobrze zrobi wink

Pewnie XD Dobrze mu tak big_smile Potem umrze z zachwytu =P

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

7

harmony11 napisał/a:
Mcrka napisał/a:

Pewnie XD Dobrze mu tak big_smile Potem umrze z zachwytu =P

Tiaa i się zatrzepie biedak na śmierć wink hehe

Nazwa antybiotyku -azitrox. Nie wiem czy szkodzi ale wolę uważać. Wiecie coś na Jego temat? smile

8

azitrox nie wplywa na antykoncepcje smile:)

Jeżeli chodzi o antybiotyki to nie wszystkie mają wpływ na antykoncepcje jest to tylko wybrana grupa o szerokim spektrum działania smile i wszystkie te antybiotyki które odniżają slkutecznośc pigułek mają to napisane w ulotce. Jeżeli sprawa została w niej przemilczona tzn. że nie wpływają smile

9

sluchajcie, mam taką sprawę. biorę hormony od 1,5 roku. mam jakies zapalenie i lekarz rodzinny przepisał mi antybiotyk. w ulotce przeczytalam, ze może zmniejszyc skutecznosc antykoncepji doustnej. a kochaliśmy się dzisiaj. kiedy mogę wziąć ten antybiotyk?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Pigułki antykoncepcyjne a antybiotyki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021