Ciekawe Szlaki turystyczne Tatr / cennik - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Ciekawe Szlaki turystyczne Tatr / cennik

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ciekawe Szlaki turystyczne Tatr / cennik

Witam Was Wszystkich!
W te wakacje na poczatku lipca razem z moim chlopakiem planujemy 3 dniowy wyjazd do Zakopanego. W Tatrach bylam tylko raz , dawno temu na wycieczce szkolnej w szkole podstawowej.
Niekoniecznie mam pojecie po jakich szlakach moglabym pochodzic . Napewno chcialabym wejsc na Morskie Oko a co dalej...?
Wiem ze wstep do TPN to koszt 20 zl / osobe na 7 dni ale nie bardzo wiem co bym tam mogla zobaczyc, jakimi szlakami chodzic i czy na poszczegolne szlaki w TPN tez sa osobne cenniki? Nie chcemy sie porywac z motyka na slonce wiec wolalabym szlaki dla osob poczatkujacych jak np Morskie Oko.
Jesli ktos z Was ma na ten temat jakies pojecie to napiszcie mi gdzie co i za ile wink .
Z gory bardzo dziekuje smile

"...Kto sieje wiatr ten zbiera burze..."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciekawe Szlaki turystyczne Tatr / cennik

Nikt nic nie podpowie? hmm

3

Nie płacisz za wejście na poszczególne szlaki, tylko za wejście na teren TPN.
Jeśli nie macie doświadczenia w chodzeniu po górach, to proponuję doliny smile W 7 dni zwiedzicie na pewno większość z nich i na pewno się nie zmęczycie. Piękna jest dolina Kościeliska. Można mniej więcej w połowie drogi odbić z głównego szlaku i zobaczyć, którąś z jaskiń. A jeśli byście chcieli wejść na słynny Giewont, to polecam szlak Doliną Małej Łąki, bo jest piękny i mniej uczęszczany niż ten od strony Doliny Kondratowej. A jeśli wjedziecie kolejką na Kasprowy, to warto zejść do schroniska w Murowańcu albo podejść do Czarnego Stawu Gąsienicowego.
W każdym razie warto kupić dobrą mapę z czasami przejścia i na jej podstawie planować wycieczki smile

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

4

Wielkie dzieki za informacje. Nie wiem czy Giewont to nie za powazny szlak jak na nas wink
Czy wie ktos mniej wiecej jak daleko od centrum Zakopca jest do TPN i wejscia na Morskie Oko? Czy na Morskie Oko jest osobna oplata, czy wchodzi sie od TPN?

5

Nie ma osobnej opłaty: wchodzisz przez bramy na teren TPN (a są one w różnych miejscach) i możesz wędrować do woli, oczywiscie po wyznaczonych szlakach.
Aby wejść na szlak do Morskiego Oka trzeba podjechać, najlepiej busem do parkingu przy Palenicy Białczańskiej, potem płacisz za wstęp do Parku i wchodzisz na szlak. Szlak prowadzi bezposrednio do Morskiego Oka, ale po drodze odchodzą od niego różne inne szlaki: np. na Rusinową Polanę, gdzie można spróbować w bacówkach prawdziwe (nie te z Krupówek wink ) świeżutkie oscypki, albo do Doliny Pięciu Stawów.
Aha, busy odjeżdżają z okolic Dworca PKP w Zakopanym, praktycznie co kilka minut, bez rozkładu, bo ich kierowcy czekają po prostu aż zbierze się komplet pasażerów. Moim zdaniem jest to najwygodniejszy sposób dostania się na Palenicę smile

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

6

Bosa dzieki za pomoc smile
Moze ktos jeszcze podpowie jakies szlaki.
Nie wiecie mniej wiecej ile wynosi srednio 4 dniowy pobyt w Naszych Tatrach odliczajac nocleg i podroz bo to juz wiem mniej wiecej ile nas wyniesie smile

7

Bosa dzieki za pomoc smile
Moze ktos jeszcze podpowie jakies szlaki.
Nie wiecie mniej wiecej ile wynosi srednio 4 dniowy pobyt w Naszych Tatrach odliczajac nocleg i podroz bo to juz wiem mniej wiecej ile nas wyniesie smile

8

Podpowie ktos ? wink

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Ciekawe Szlaki turystyczne Tatr / cennik

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018