Bols Blue - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Bols Blue

Dziewczynki gdzie moge kupic Bols Blue bo mam zamiar zrobic kamikadze,a nie mam zielonego pojecia gdzie tego szukac i czy istnieje zamiennik?pozdrawaim

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bols Blue

OlaJestem, chyba w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie z alkoholami. To żaden wielki wynalazek wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Oj no ja mieszkam na wsi i moj jedyny sklep w poblizu to biedronka i lewiatan i tam pytalam nie maja tongue

4

No w biedronce to wątpliwa sprawa. No ale sądzę, że w hipermarketach w mieście, będzie bez problemu dostępny.
Ewentualnie przez internet, tylko nie wiem czy się opłaca w porównaniu z cena sklepową. Trzeba by wiedzieć ile kosztuje w sklepie. Przez internet wiadomo, że trzeba policzyć przesyłkę. Jednak jeśli do miasta masz daleko, to może na jedno wyjść.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

5 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2013-03-20 20:21:20)

OlaJestem napisał/a:

Oj no ja mieszkam na wsi i moj jedyny sklep w poblizu to biedronka i lewiatan i tam pytalam nie maja tongue

Zobacz może w internecie lub w jakimś monopolowym , daleko masz do miasta ?

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021