Temat: Silcopad for eye make up - płatki silikonowe do makijażu oczu

Silcopad for eye make up - płatki silikonowe do makijażu oczu

http://www.silcopad.pl/pliki/silcopad_back1.jpg

Opis producenta:

Profesjonalne płatki do makijażu oczu.
Wykonane z najwyższej jakości Silikonu High-Tech.
Silcopad sprawiają, że makijaż jest idealnie symetryczny i co najważniejsze
pozostawia czyste okolice oczu.
Wykonanie równych kresek pod okiem jest proste i nie ma już potrzeby męczących poprawek.
Gwarantuje bardzo dobrą przyczepność do skóry bez stosowania kleju, nawet po wielokrotnym myciu.
Płatki do wielokrotnego użycia, nawet do 100 aplikacji.

Silcopad nie usuwa podkładów, pudrów i różu, które zostały nałożone na twarz przed makijażem oka.
Są zmywalne, wielokrotnego użycia, wystarczą na prawie 100 aplikacji.

Silcopad zostały przetestowane dermatologicznie i mikrobiologicznie, są absolutnie bezpieczne nawet dla wrażliwej cery.

Sposób użycia:

Płatki Silcopad do makijażu są niezwykle proste w użyciu i łatwe do czyszczenia.

    przyklej silcopad błyszczącą stroną bezpośrednio na skórę pod oczy
    delikatnie przyciśnij silcopad do skóry, aby dokładnie przylegał
    wykonujemy makijaż bez obaw, że sypiące cienie, czy nierówną kreskę trzeba będzie usuwać razem z podkładem wcześniej nałożonym na twarz
    po każdym użyciu, silcopad umyj delikatnym mydełkiem i ciepłą wodą
    strząśnij resztki wody i pozostaw do wyschnięcia lub wytrzyj do sucha delikatną, bezpyłową szmatką, aby nie uszkodzić powierzchni silcopad
    używaj wyłącznie do makijażu - nie są przeznaczone do barwienia i przedłużania rzęs
    przechowuj w oryginalnym opakowaniu
    płatki wystarczą na co najmniej 100 aplikacji

Zawsze miałam problemy z bardziej skomplikowanymi, ciemnymi makijażami oczów, bardzo denerwował mnie wszechobecny brud na mojej twarzy, bez którego nie obyło się przy robieniu takiego makijażu. Z czasem zrezygnowałam z niego i pozostałam przy jasnych, mało wymagających makijażach (i nie oszukujmy się - nudnych...). ALE ! Miesiąc temu odkryłam te płatki ! Jak dla mnie są rewelacyjne ! Nie muszę się skupiać na bałaganie wokół oczu tylko na samym makijażu ! Również skrócił się czas wykonywania wink Płatki są łatwe w użyciu, co ważne nie naciągają delikatnej skórki wokół oczu, nie ściągają fluidu i są wielokrotnego użytku. Ze swojej strony - polecam w 100% smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Silcopad for eye make up - płatki silikonowe do makijażu oczu

Czego to ludzie nie wymyślą. big_smile Nie lepiej zainwestować w dobre cienie do powiek, które się nie obsypują?

3

Odp: Silcopad for eye make up - płatki silikonowe do makijażu oczu
starshaped napisał/a:

Czego to ludzie nie wymyślą. big_smile Nie lepiej zainwestować w dobre cienie do powiek, które się nie obsypują?

ja chyba jakaś niezdara jestem bo nawet bardzo dobre cienie brudziły mi twarz wokół oczu przy malowaniu wink

4

Odp: Silcopad for eye make up - płatki silikonowe do makijażu oczu

Hmm szczerze mówiąc jakoś nie za bardzo widzi mi się przyklejanie takiego silikonu do twarzy.. Słyszałam o jednorazowych papierowych, polecała je Sam Chapman z Pixiwoo.

Gdzie można dostać takie silikonowe cudo? I najważniejsze-ile kosztuje?

Ja radzę sobie z problemem opadania cieni zwykłym pudrem sypkim-nakładam sporo pod oczy, a po wykonaniu makijażu strzepuję pędzelkiem, razem ze wszystkim co opadło. Działa w 100% smile

5

Odp: Silcopad for eye make up - płatki silikonowe do makijażu oczu

Fumiko wpisz w google Silcopad for eye make up i wyskoczy Ci kilka sklepów, cena producenta to 98zł to trochę szalony koszt tongue nigdy bym tyle na nie nie wydała, ja kupiłam za 59 zł i to jest chyba najlepsza oferta ja mam je już miesiąc nadal wyglądają i spełniają swoją rolę b. dobrze więc na razie wychodzi 2 zł na dzień wink a będzie na pewno jeszcze mniej . Na youtube można też zobaczyć filmiki z zastosowania płatków smile