jak rozpoznać prawdziwe uczucie??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak rozpoznać prawdziwe uczucie???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: jak rozpoznać prawdziwe uczucie???

Witam...

mam powazny problem i nie wiem co zrobic.... moje zycie za bardzo sie skomplikowalo tzn sama je skomplikowalam sad

mam 21 lat i w grudniu urodzilam synka. mam go z wspanialym chlopakiem ktorego znalam 2 lata bylam z nim szczesliwa raz bardziej raz mniej ale myslalm o moim bylym z ktorym znalam sie 7 lat. z nim tez byly rozne historie rozstania powroty klotnie moja rodzina go nienawidzi. rok temu sprobowalismy znowu i zamieszkalam z nim ucieklam do niego ale to trwalo tylko tydzien bo sie wystraszylam nie bylam pewna szczerze swoich uczuc ale ok. wrocilam do tego chlopaka z ktorym mam teraz dziecko i przez ten rok myslalam czasem o moim bylym, wracaly wspomnienia mimo ze bylam szczesliwa z obecnym chlopakiem.... teraz znowu zaryzykowalam i zostawilam ojca mojego dziecka i probuje z bylym... tyle ze on narazie jest jeszcze w angli wraca na stale w lipcu i chce zebym zamieszkala z nim i z synem... niby jest wszystko ok ale boje sie ze wrocilam do niego tylko dlatego ze on ma znajomych z ktorymi dobrze mi sie gada, ze ma ciekawsze zycie i z nim bede miala lepiej... tego cholernie sie boje!!!! ojciec mojego dziecka bardzo mnie kocha choc go zranilam.... boje sie tego!!! moj byly tez mnie kocha nad zycie... aja??? nie wiem co czuje!!! go kocham... pomocy... doradzcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak rozpoznać prawdziwe uczucie???

Dlaczego zistawiasz jeden związek i wchodzisz w drugi jsk zupełnie nie wiesz, co czujesz? Może najpierw trzeba się poukładać zanim będzie się biegało między dwoma favetami.

Moja rada - jeśli odeszlas juz od ojca dziecka (nie wynika to jednoznacznie z postu), pobadz sama. Może zapisz się ma terapię, daj sobie czas aż się dowiesz.  Nieważne czy oni będą czekać czy nie, bo z takim metlikiem będziesz biegać od jednego do drugiego.

Niektóre trudności się utrzymują,ponieważ ich rozwiązanie uzależniamy od zaistnienia określonych warunków. Lepiej   zaufać, że to,co istotne, się ułoży,gdy przyjdzie właściwy czas. Często jednak naszymi planami wchodzimy losowi w drogę.

3 Ostatnio edytowany przez pati9231 (2013-03-15 09:56:52)

wiem masz racje.... jestem niezdecydowana i moze lepiej byc sama!!!! nie chce ranic nikogo wiec wychodzi na to ze ranie wszystkich... sad chyba nie umiem odroznic prawdziwej milosci od wygody i lepszego zycia checi lepszego jutra hmm bo tak na prawde boje sie przyszlosci, nudyy ze nic mnie nie czeka ... co mam zrobic by przekonac sie kogo kocham? jak sie zachowywac teraz. moj byly to moja pierwsza prawdziwa milosc kochalam go nad zycie ale tyle sie wydarzylo ze juz tego nie czuje... uwielbiam z nim rozmawiac wyglupiac sie i wogole dobrze sie przy nim czuje ale na uczucie musialabym zaczekac a ojciec dziecka hmm zapomnialam przy nim o bylym na jakis czas, czulam ze go kocham i bylo super ale brakowalo mi wlasnie znajomych ktorych nie mamy, zabawy, rozrywki, pomyslu na przyszlosc tego co ma moj byly... nie jestem powierzchowna??? hmm nigdy nie chcialam byc dlatego to mnie tak przeraza!!!

4

wiesz,z tego co piszesz jestes bardzo straszna osoba.KOCHASZ TYLKO SIEBIE! nawet bardziej niz swoje dziecko.wygody?znajomi?zabawa?czy Ty jestes powazna?masz dziecko! czy dla Ciebie sie licza uczucia tego dziecka?to ,ze jakiemus obcemu gachowi ma mowic -tatus- bo mama wybrala znajomych i wygode?tylko nie pisz ,ze dla dziecka bo by mial lepiej. i jaka mu historie przedstawisz w przyszlosci? powiesz prawde?wydrukuj tego posta i zachowaj dla dziecka jak dorosnie.grasz uczuciami 2-ch mezczyzn. czy TY masz zamiar wziasc odpowiedzialnosc za czyjes uczucia? ze kogos zranisz?pamietaj-zla karma zawsze wraca ,a los sie na Tobie sam zemsci. bo wiedz ,ze ojcu dziecka zamienisz zycie w koszmar. MILOSC? co dla Ciebie jest miloscia?kochanie jednego,bycie z drugim i na koncu nie wiadomo co zrobic? odpowiedz sobie na te pytania zanim zaczniesz podejmowac jakiekolwiek decyzje.pobadz sama i dluuugo,rozwaznie wszystko przemysl. i wez zimny prysznic.
Panie chron mnie ,abym nie spotkal na swojej drodze takiej kobiety.i  Boze pomoz tej zblakanej osobce odzyskac rozum.
Sry ,ze tak pojechalem ,ale jest to szczera prawda,cos o tym wiem.

"Prawdziwa miłość zaczyna się wtedy, gdy niczego w zamian nie oczekujesz." Antoine de Saint-Exupéry

5

Zgadzam się z przedmówcą - nie kochasz żadnego z nich. Swoimi wahaniami nastroju rujnujesz im życie, najgorsze jednak że własne dziecko targasz za sobą...
Zastanów się czego chcesz. Nie podejmuj decyzji pod wpływam chwili - przecież nie jesteś już nastolatką.

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

6

alfaalfa napisał/a:

Zgadzam się z przedmówcą - nie kochasz żadnego z nich. Swoimi wahaniami nastroju rujnujesz im życie, najgorsze jednak że własne dziecko targasz za sobą...
Zastanów się czego chcesz. Nie podejmuj decyzji pod wpływam chwili - przecież nie jesteś już nastolatką.

Dokładnie. I dodam jeszcze, że warto żebyś sama poukładała siebie, zanim zaczniesz układać coś z kimś.
I pamiętaj w tym wszystkim o dziecku. Bo nie jesteś już sama.

7 Ostatnio edytowany przez pati9231 (2013-03-17 10:19:10)

rozumiem wasze odpowiedzi zjechaliscie mnie i ok ale chyba zaden z was nie przeczytal dokladnie mojej wypowiedzi!!!! bo pisalam tam o uczuciach a nie o zabawie tylko o tym ze nie wiem co mnie do bylego ciagnie a to roznica!!! przeczytajcie jeszcze raz i dopiero odpiszcie... a syna kocham nad zycie i nie macie pojecia jak sie staram zeby bylo mu dobrze zastanowcie sie za nim oskarzycie mnie ze jestem zla matka bo nie przebywacie ze mna i nie wiecie jaka jestem w stosunku do dziecka!!!

8

długo czekałam na to by komuś pomóc jak w twoim przypadku. miałam podobny problem, bo byłam młoda i głupia nie wiedziałam czego chce od życia próbowałam to zrozumieć nie potrafiłam wszyscy do okoła mnie oskarżali o złe, na dodatek mam córke ade teraz ma 13 lat ja mam 32 lata do dziś jestem sama miałam do wybrania pomiędzy 2 super facetami ojciec ady miał coś czego nie miał mój 2 facet a ten 2 miał coś czego nie miał ojciec małej niewiedziałam którego wybrać raz miałam jednego raz drugiego na zmiane świetnie się uzupełniali nie raz mieli rywalizacje między sobą lecz zawsze walczyli o mnie zawzięcie inponowalo mi to trochę ale tak mną to zamieszało w zyciu że stało się to do mnie normalnością i nie wiedziałam co jest dobre, córka ma do mnie wyrzuty za dzieciństwo, mam z nią problemy, wychodzi gdzieś przesiaduje w jakimś dziwnym towarzystwie, nie rozmawiamy dużo na wywiadówkach dowiaduje się czesto o nie tolerancji innych uczni, wszystko chyba jest przez to że nie pozwoliłam aby ojciec ady ją wychowywał, tylko raz widziła jednego raz 2 bywało tak że czasem zjawiła się osoba 3 z którą chciałam ułożyć życie na nowo ale za dużo dowiadywał sie o mnie i po prostu sie rozstawaliśmy , gdybym mogła cofnąc czas wszystko potoczyło by się inaczej , bo dopiero po czasie zrozumiałam i uświadomiłam sobie że straciłam swoje szczęście w normalnej rodzinie , też to że ten 2 to tak naprawde był zwykłym dupkiem mimo tego że starał sie okazać że ma kase nie chodzi o to że jestem materialistką, ale nie żałował mi na dziecko wyjazdy za granice wakacje ciuchy itp,a tak naprawde zależalo mu na seksie miałam do tego kilka powodów żeby tak myślec niby wszystko wydawało sie tak super za planowane aż za dobrze wiedział jak do mnie podejśc,byłam zaślepiona swiatłem swojej przyszlości, z patrykiem tego nie maiłam zarabiał nie wiele ale można było z tego użyć mimo tego potrafił sprawić mi radośc zabawny towarzyski przystojny podejście miał do dziecka niesamowite, gdy ada się urodziła zdziwiłam sie że aż tak bardzo potrafi się nią zająć no wstyd przyznać nieraz lepiej potrafił się nią zająć niż ja sama, podsumowując popełniłam popełniałam wiele błedów niestety dopiero teraz potrafie to zauważyć gdy jestem sama gdzie zraziłam do siebie obu,gdybym mogła cofnąć czas postarała bym się zrobić wszystko w swoim życiu by mała była szczęśliwsza przy ojcu bo słyszeć od dziecka że jest się niedobrą matką to naprawdę boli nie raz mam problem z jej wychowaniem,mala tak naprawde wydała się za ojcem. ucieka do niego nie raz dostaje telefon od niego że jest z nim przyzwyczajam sie że zamiast wrócić do mnie ucieka do ojca , ja muszę jechać potem po nią gdy widzę patryka z jego żoną za każdym razem wściekam się na samą siebie że wypóściłam z rąk cudownego faceta który kiedyś był do mnie kiepskim facetem czegoś mi brakowało bo on był niewidoczny a tamten facet miałwiele dzisiaj mój eks stacza się gdybym z nim była dalekobym nie zaszła a wydawało się inaczej,bylam zamroczona, za to patryk ma piękną żone, mercedesa jakiegoś ale ładny, mieszka w bloku,ale dowiedziałam sie że prowadzi własna bydowe domu, gdzie nigdy nie pomyślałabym że jest do takiego celu w stanie dążyć,bo nigdy jakotakich planów nie miał tylko rozwarzał nad wlasną firmą,teraz mu się powodzi, wydawało mi się że jest nie udacznkiem lecz ja musialam widocznie mieć wszystko odrazu byłam niecierpliwa, lecz niestety życie nie jest takie proste jak sie mi wydawało, a patryk udowodnił że małymi krokami zdołał więcej niż damian gdzie miał wiecznie długi i skończył jak skończył mimo dobrej pracy, zosta łz niczym
powodzenia w życiu pati9231

9 Ostatnio edytowany przez 89_majeczka_89 (2013-03-19 14:52:35)

Jak dla Mnie to Ty dziewczyno nie masz zielonego pojęcia o uczuciach, miłości, kochaniu i szanowaniu ludzi. Takim zachowaniem tylko ranisz wszystkich do okola. Zastanów się choć przez chwilę i postaw się w sytuacji tych, którzy Cię otaczają. Jak byś się czuła na ich miejscu? Mówisz, ze ojciec twojego dziecka jest taki cudowny, kochany to czemu Go tak traktujesz? Zastanawia Mnie to, czy jesteś tak mało dojrzała czy może rzeczywiście pogubiłaś się w tym wszystkim... Jednakże, to co piszesz wskazuje na to pierwsze. Zresztą myślę, że decydując się na dziecko byłaś świadoma z kim jesteś, co czułaś do niego. Swoją drogą i z własnego doświadczenia, wiem że to co było kiedyś (mówię o związkach z młodych, szczeniackich lat) - nie warto do tego wracać. Gdyby ten ktoś z owego czasu był Ci pisany, bylibyście ze Sobą dotychczas, nie mając takich problemów z  jakim obecnie się borykasz. Podsumowując, mimo, iż ludzie mają naprawdę pokręcone życie, niekiedy trudne problemy i sytuacje bez wyjścia to w Twoim przypadku radzę: DZIEWCZYNO NIE CZAS NA WYGŁUPY, ZABAWĘ! MASZ SYNA, musisz stać się odpowiedzialna za swoje czyny. Jeśli rzeczywiście nie wiesz czego chcesz w życiu to daj sobie czas by to przemyśleć i pojąć co jest ważne dla CIEBIE i DZIECKA! A jak już naprawdę nie potrafisz się zdecydować to daj spokój jednemu i drugiemu. Jeśli OJCIEC jest dobry to DZIECKO zawsze będzie miało z nim dobry kontakt i postara się o to, by miało godne życie. BIERZ ŻYCIE W SWOJE RĘCE i ODPOWIEDZIALNIE PODEJMUJ DECYZJE! Pozdrawiam

10

Witam! Mam 20 lat mam problem i niewiem jak sobie z tym poradzić. Mam narzeczonego z którym jestem w związku od 2 lat ale od niedawna zaczełam pisać na gg z moim kolegą z którym kiedyś chodziłam do gimnazjum zawsze mi się podobał ale ja jestem taką szarą myszką i nigdy mu nie wyznałam że mi sie podoba. Jak zaczeliśmy ze sobą pisać na gg to dowiedziałam się że on wyjechał do niemiec i już tam pracuje i mieszka kilka lat fajnie nam się ze sobą pisze super się dogadujemy i niedawno on mi wyznał że czuje coś do mnie i że juz w gimnazjum się we mnie podkochiwał ale jest nieśmiały i dlatego nigdy mi tego nie powiedział. chodzi o to że ja też zaczynam coś do niego czuć i napisałam mu o tym i on teraz chce mnie ściągnąć tam do siebie do niemiec i załatwić mi prace, chce żebyśmy zamieszkali razem i ułożyli sobie życie. A ja niewiem co mam zrobić z moim facetem ostatnio wogóle się nie dogaduje ciągle się kłócimy i niewiem czy jeszcze go kocham. Pomóżnie bo niewiem co mam robic

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak rozpoznać prawdziwe uczucie???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018