Usuwanie plamy z jajka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Usuwanie plamy z jajka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Usuwanie plamy z jajka

rozbiło mi się jajko na kolanie - w sumie zapaćkane obie nogawki mych pracowniczych spodni.
oddałam do pralni. następnego dnia odpakowuję, bo do pracy chcę załozyc skoro już tak ślicznie zaprasowali, a tu...plamy ! nie sprały się
nie chce mi się iść żeby reklamować...
zna któraś z was sposób na usunięcie takiej plamy ? głównie to białko miałam na tych spodniach....chciałabym je uratować
help!

dam radę
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Usuwanie plamy z jajka

Jajko

Usuwanie plam po jajku - zaschnięte plamy pierzemy w wodzie z dodatkiem amoniaku, a następnie w proszku. Świeże wystarczy natychmiast wypłukać w zimnej wodzie. W żadnym przypadku nie urzywać gorącej wody. Drugim sposobem na usuwanie plam z jajka, jest wypłukanie tkaniny w zimnej wodzie , a następnie upranie w proszku enzymatycznym. Trudne do usunięcia plamy namoczyć w perhydrolu z dodatkiem 5 kropel salmiaku.

Coś takiego znalazłam wink

3

mhm, wielkie dzieki ! kurcze...nie wiem czy samej sie męczyć czy reklamować... ech

dam radę

4

chyba lepiej zareklamuj kochana, bo po co sama masz się męczyć wink

5

masakra z tym jajkiem - poszłam niedawno do innej pralni -nie do sieciówki tylko do takiej osiedlowej i kobieta mi powiedziała że jak poprzednia pralnia tego nie sprała, to już nic z tym nei zrobię bo oni to tylko utrwalili i spodnie moge wyrzucić. ech szkoda spodni

dam radę

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Usuwanie plamy z jajka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018