POSZUKUJE PRACY ZA GRANICĄ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » POSZUKUJE PRACY ZA GRANICĄ

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: POSZUKUJE PRACY ZA GRANICĄ

Szukam chętnych osób do wspólnego wyjazdu do pracy  a może ma ktoś namiary na prace i nie chce jechać sam ,zapraszam do wymiany opini,pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: POSZUKUJE PRACY ZA GRANICĄ

azalia moj M tez poszukuje pracy za granica ale bez znajomosci troche to kiepsko a gdie chcesz wyjechac i jaki to jest rodzaj pracy?

3

Ja również poszukuję pracy za granicą na okres wakacyjny- bo mam szkołę, razem z siostrą i z chłopakiem. W internecie jest mnóstwo tych stron, ogłoszeń na jakies prace sezonowe, ale nikt się nie odzywa.

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

4

Witam
   Fajnie,że się ktoś odezwał to prawda ogłoszeń jest pełno ale i oszustow jeszcze wiecej,najbardziej to się opłaca pojechać do skandynawii ale tam do pracy aby pojechać to trzeba mieć znajomośći albo mieć pieniązki odłożone na życie.Ja mysle na początek poszukac pracy przy zbiorach bo tam oferuja zakwaterowanie i wypłaty przeważnie co tydzień, a jak się troche odłoży to można szukać czegoś lepszego,w ciemno wyjazd to się napewno nie opłaca,pozdrawiam

5

Hej ja mieszkam na Cyprze. a od kwietnia zaczyna sie sezon. Jest mnostwo pracy w hotelach do sprzatania i nie tylko. Glownie w kurortach turystycznych...

6

To zależy gdzie chcesz pracować mam sporo namiarów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech (sprawdzone!!!!) jak jesteś zainteresowana pisz na meila pozdrawiam :col:

7

Do Jolanta 52,witaj fajnie ,że sie odezwałaś ja do opieki to sie nie nadaje,szukam sprzatania,pakowania,-tego rodzaju praca mnie interesuje,pozdrawiam

8

ja tez mam zamiar wyjechac do pracy interesuje mnie dania  norwegia albo szwecja,mam 40 lat i szukam rowiesniczki ktora zna jezyk angielski,moze razem sprobujemy

9

hej
Też szukam pracy za granicą ale póki co bez odzewu. Odwiedzałam strony dotyczące zbiorów i wysyłałam maile.

10

Hej
Dziewczyny jak tam wasze poszukwania pracy za granica bo u mnie cisza nikt sie nie odzywa, moze macie jakies sposoby na szukanie  pracy,pozdrawiam

11 Ostatnio edytowany przez theamber (2013-05-05 07:53:54)

Zbiory owoców i warzyw -
Kraj: UK
Region: Szkocja
Miasto / Dzielnica:
Edinburgh
Rodzaj Pracy: Tymczasowa
Doświadczenie zawodowe:
Poniżej 1 roku
Oferta pracy w Wielkiej Brytanii
Praca na farmach w Anglii i
Szkocji, start
kontraktów:kwiecien, maj,
czerwiec; wymóg
komunikatywny jezyk angielski.
Stowarzyszenie Almatur jest
Agencja Posrednictwa Pracy
(numer wpisu do rejestru
17/16), mozliwosc wyjazdu dla
kobiet, mezczyzn, par oraz
wiekszych grup. Email:
farmy3almatur.pl

TA OFERTA WYDAJE SIĘ BARDZO WIARYGODNĄ TO BIURO MOŻNA ZNALEŹĆ PRZEZ GOOGLE, WYSTARCZY NAPISAĆ MAILA

Tam gdzie jest w mailu 3 a nie ma małpy, jako nowy użytkownik mam ograniczone funkcję

12

Trzeba na ile się da sprawdzic czy jest to wiarygodne zeby się nie wpakowąc w kanała,nie natkneliście sie na jakieś agencje pracy w skandynawii

13

Na priv zapraszam zainteresowanych pracą w Anglii.

Ty jesteś dla mnie jak ósmy cud świata, masz na imię Krystian - ja Mietek - twój tata.

14

Podana fraza - farmy3almatur.pl - nie została odnaleziona

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

15

W ubiegłym roku bylam z agencji Poland Workforce we Francji jako kelnerka. W tym roku tez bym sie chetnie wybrala. nie wiem tylko czy nie wybrac innego kraju smile Zawsze to mozna przy okazji cos zwiedzic w wolnym czasie, gdzies pojachac i poczuc wakacje choc przez weekend wink jakie kraje polecacie?

16

Odpisalem na priva

Ty jesteś dla mnie jak ósmy cud świata, masz na imię Krystian - ja Mietek - twój tata.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » POSZUKUJE PRACY ZA GRANICĄ

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018