Praca jako stylistka paznokci, przedłużanie metodą żelową. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Praca jako stylistka paznokci, przedłużanie metodą żelową.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Praca jako stylistka paznokci, przedłużanie metodą żelową.

Czy praca jako stylistka paznokci, przedluzanie paznokci metodą żelową to dobry sposób na zarobek? mam certyfikat z tej dziedziny, pani u ktorej robilam kurs mowila że mam do tego talent i szkoda by bylo jakby sie zmarnowal. Czy lepiej otworzyc wlasna działalność w tym zawodzie czy może iść do jakiegos salonu? przynajmniej na poczatek. Czy w takim zawodzie mozna dobrze zarobic? np. ok. 2 tys. na miesiac, na reke?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praca jako stylistka paznokci, przedłużanie metodą żelową.

jeśli na prawdę jesteś w tym dobra to idź popraktykować w jakimś studium, ale tam kokosów nie zarobisz, dlatego po jakimś czasie załuż własną działalność, ale najpierw musisz wybadać rynek, bo bez sensu zakładać własną firmę ktora nie miała by perspektyw na przyszłość no i klientów

Serce nigdy nie ma zmarszczek... ono ma blizny

3

Ja bym w to nie wchodziła - za duza konkurencja w tej dziedzinie.
Przykład: mieszkam w malutkim miasteczku (10 tys mieszkancow)i możesz wierzyć lub nie, ale takich punktów jest około 9.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama

4

z tego co wiem jestem w tym bardzo dobra. Musze tylko reke pocwiczyc. A w moim miescie nie ma tego tak duzo i tez jest male. W salonach takie stylistki zarabiaja nawet 150 zl od klientki.

5

Na początek radziłabym Tobie zacząć współpracę z jakimś salonem.

Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Praca jako stylistka paznokci, przedłużanie metodą żelową.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018