Moj byly w wiezieniu-co z alimentami? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Moj byly w wiezieniu-co z alimentami?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Moj byly w wiezieniu-co z alimentami?

Mam ponad trzyletnia corke z byly partnerem. Przez jakis czas corka byla u niego poniewaz mam okropne klopoty finansowe i mieszkaniowe. Wczoraj on trafil do wiezienia,dowiozla go policja bo nie stawil sie na wezwanie. Ja corke odebralam jako matka,corka byla chwile u jego obecnej dziewczyny. Teraz jest ze mna a ja nie wiem od czego zaczac. Prawnie nie bylo nic ustalone,i ja i moj byly mamy rowne prawa do dziecka. Co musze zrobic zeby uzyskac alimenty na corke i pomoc z opieki? niedawno stracilam prace,nie moge znalezc nowej,problemem jest brak meldunku w dowodzie osobistym. Mieszkam u rodziny, nie mam obecnie zadnych dochodow. Nie wiem nawet od czego w tej chwili zaczac.
Moze ktos potrafo doradzi,gdzie najpierw pojsc? wizyte u prawnika w pomocy spolecznej mam dopiero za trzy tygodnie,takie sa terminy.
z gory dziekuje za rady

Pieknie jest zyc dla kogos. Zyc dla siebie to sztuka
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Bullinka (2013-03-01 23:23:08)

Odp: Moj byly w wiezieniu-co z alimentami?

Zloz wniosek w sadzie o zasadzenie alimentow.
Zaznacz w nim, ze ojciec dziecka przebywa w zakladzie karnym-podaj adres, jesli go znasz.

Jesli nie masz zasilku rodzinnego-zloz wniosek.

Udaj sie do pracownika opieki spolecznej. Pomoc mozesz uzyskac majac jedynie miejsce zamieszkania. Zameldowanie nie jest problemem. Obowiazek meldunkowy przestaje obowiazywac. Musisz jednak wiedziec, ze jesli wraz z rodzina prowadzicie wspolne gospodarstwo domowe to wszystkie dochody zostana wziete pod uwage.
Chyba, ze tylko tam mieszkasz i jedynie z corka tworzysz owo gospodarstwo domowe.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Moj byly w wiezieniu-co z alimentami?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018