obawiam sie ze moge byc w ciazy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » obawiam sie ze moge byc w ciazy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: obawiam sie ze moge byc w ciazy.

Witam . Nie wiem czy mam bac sie o to, czy nie jestem w ciazy.
Ostatni okres mialam 31 stycznia ,powinnam dostac 28 lutego .
Mam regularny okres od 7 lat.
Nigdy mi sie raczej nie spoznial.
Moze nie martwilabym sie tak bardzo, gdyby nie fakt , ze zwsze tydzien przed okresem boli mnie brzuch, czuje sie inaczej, wiec zawsze czuje ze zblizaja sie ''te dni'' .
Kochałam sie z moim partnerem i nie wiem czy nic podczas stosunku sie nie stalo.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: obawiam sie ze moge byc w ciazy.
oona15 napisał/a:

Moze nie martwilabym sie tak bardzo, gdyby nie fakt , ze zwsze tydzien przed okresem boli mnie brzuch, czuje sie inaczej, wiec zawsze czuje ze zblizaja sie ''te dni'' .
Kochałam sie z moim partnerem i nie wiem czy nic podczas stosunku sie nie stalo.

To jeszcze de facto się nie spóźnia.
Test powinnaś kupić.
Skoro doszło do zbliżeń bez zabezpieczenia to ryzyko jest.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

3

Zielony_Domek napisał/a:
oona15 napisał/a:

To jeszcze de facto się nie spóźnia.
Test powinnaś kupić.
Skoro doszło do zbliżeń bez zabezpieczenia to ryzyko jest.

Nie,nie.
Zabezpieczalismy sie,ale w koncu wszystko jest mozliwe ;/

4

Ja też zawsze miałam cykle regularne. Ale choroby, stres, zmiana klimatu często mi to rozregulowały. Nie masz czym się martwić, jeżeli okres będzie spóźniał się, tydzień, dwa, sięgnęłabym po test ciążowy. Póki co, i tak może nic nie wykryć. Spokojnie, sama siebie nakręcasz, pewnie niepotrzebnie smile

Mój Skarbek 22.03.15 <3

5 Ostatnio edytowany przez nocnalampka (2013-02-28 22:46:51)

No rany koguta - wypisz sobie gdzieś w widocznym miejscu te prawdę dziewczyno, że jak sie uprawia seks to mozna zajsc w ciązę! Koniec tematu. Obecność zabezpieczenia, prawidłowość jego stosowania tylko zmieniają prawdopodobieństwo ciązy, absolutnie wyklucza ciążę jedynie wstrzemięźliwość seksualna. Toż tego to w szkole uczą, a kolejny taki "kwiatek" na forum. I jeszcze rozpaczliwe "czy jestem w ciąży". Czekaj dziecino, odkurzę tylko moją kryształową kulę i tam cała prawdę o Tobie i Twojej macicy zobaczę...

A podobno ferie już się skończyły...

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

6

Mi kiedyś okres spóźniał się 16dni i też obawiałam się, że jestem w ciąży, ale to z powodu stresu. Moja koleżanka zaś nie miała miesiączki przez 4 miesiące, myślała, że jest w ciąży, poszła do ginekologa i okazało się, że miesiączkowanie się zatrzymało, podał jej tabletki na wywołanie miesiączki i dopiero po pół roku dostała . Więc może się stresujesz, lub jesteś lekko przeziębiona. Nie martw się na zapas:)

7

Oglądałyście program "Ciąża z zaskoczenia". Tam niektóre kobiety orientowały się, że są w ciąży, gdy już zaczynała się akcja porodowa.

Czy twój nick oona15 - oznacza, że masz 15 lat? bo pytanie jest na poziomie 15 latki.

Może zróby głosowanie:
Kto jest za ciążą?
Kto uważa, że oona15 jednak nie jest w ciąży?

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

8

Averyl napisał/a:

Oglądałyście program "Ciąża z zaskoczenia". Tam niektóre kobiety orientowały się, że są w ciąży, gdy już zaczynała się akcja porodowa.

Programu nie oglądałam, ale słyszałam takie rewelacyjne historie i jakoś trudno mi w to uwierzyć, aby faktycznie przejść ciążę i nie zorientować się... Choć w sumie skoro wciąż są dziewczyny, które radośnie seks uprawiają, a potem dziwią się serdecznie "jak to możliwe, przecież byliśmy ostrożni..."

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » obawiam sie ze moge byc w ciazy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021