Dentosept - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dentosept

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Nikuś (2009-05-15 16:23:31)

Temat: Dentosept

Czy ktoś stosował płyn do płukania jamy ustnej Dentosept ?
Jak działa, jest dobry?
Ile razy dziennie należy go stosować ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dentosept

ja używam, bo właśnie miałam wyrwaną 8mkę. Jest niezły, płuczę 3 razy dziennie:)

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

3

ja uzywalam jak bolaly mnie dziasla, no i pomogl smile juz po pierwszym uzyciu smile

porąbana jak łajno w tartaku

4

Dzięki za informacje smile

A używałyście przy zebraniu się ropy w dziąśle ? POMAGA?

5

Ja mialam opuchniete i bolace dziasla, nie wiem czy byla tam ropa czy nie, ale przeplukalam raz dentoseptem i przeszlo, wiec mysle, ze warto sprobowac

porąbana jak łajno w tartaku

6

Musisz wyprobowac czy DENTOSEPT czy AZULAN bedzie lepszy.jak masz stan zapalny po 2 dniach ropa powinna schodzic

7

na ropę lepszy będzie dentosept ale do bezpośredniego nałożenia na dziąsło- taki do "pędzlowania"- moja mama używa i sobie chwali smile

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

8

hihi to cos dla mnie:)
a wiec jako przyszła farmaceutka polecam dentosept A do pedzlowania.. bo podobnie jak karmelciaa pisze jest on o tyle lepszy od dentospetu do plukania..ze zawiera substancje, ktora dziala znieczulajaco i przecibolowo:) sama stosuje czasem jak mam jaks afte czy zaczerwienione i obrzekniete dziasla i pomaga:)
pozdrawiam:)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dentosept

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021