1

Temat: SORAYA Kuracja Dotleniająca - Tonik odświeżająco - dotleniający

SORAYA Kuracja Dotleniająca - Tonik odświeżająco - dotleniający (200ml).
http://static.efox.pl/33c5a3d64c8ff266c18925fed655116b8d30d139-1.jpg

Tonik z ultranowoczesnej linii kosmetyków Kuracja Dotleniająca zawiera naturalne, bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej oraz Błękitnego Lotosu.

Działanie:
Zapewnia głębokie nawilżenie skóry, dotlenienie i oczyszczenie z toksyn. Jego receptura została wzbogacona w d-Panthenol o właściwościach łagodzących i kojących podrażnienia. Skóra po użyciu toniku odzyskuje świeżość, korzystny dla skóry poziom pH, jest gładka i aksamitna w dotyku. Przyjemny zapach toniku potęguje uczucie komfortu.

Moja opina:
Tonik bardzo łagodny, nie powoduje podrażnień i ma przyjemny, świeży zapach. Skóra jest przyjemna w dotyku, nawilżona i odświeżona. Cena ok 10- 12 zł. Polecam, ponieważ produkt jest naprawdę dobry.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SORAYA Kuracja Dotleniająca - Tonik odświeżająco - dotleniający

Na półce w mojej łazience od dłuższego już czasu ten tonik ma swoje stałe miejsce. Rzeczywiście jest bardzo uniwersalny, nadaje się w zasadzie do każdego typu cery, moją dobrze nawilża, łagodzi uczucie ściągnięcia czy podrażnienia. Ze swojej strony szczerze polecam.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Odp: SORAYA Kuracja Dotleniająca - Tonik odświeżająco - dotleniający

ja posiadam mleczko do demakijażu z tej serii - jest bardzo dobre, nie podrażnia (co w moim wypadku jest cudem) i ładnie nawilża. oczyszcza też bardzo dokładnie smile

Reklama