kremy i preparaty z olejkiem arganowym? - czy to na serio działa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » kremy i preparaty z olejkiem arganowym? - czy to na serio działa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez natka85 (2013-02-06 16:48:35)

Temat: kremy i preparaty z olejkiem arganowym? - czy to na serio działa?

witajcie,
mam taką zagwozdke, moja mama ma 50 urodziny za tydzień i postanowiłam jej kupić kosmetyki z olejkiem arganowym. Dużo się ostatnio nasłuchałam o tym przy okazji wizyty u fryzjera - klientka bardzo się chwaliła jakie to naturalne i w ogóle.

Czy któraś z Was miała, stosowała czy stosuje kremy czy balsamy z olejkiem arganowym? Znalazłam akurat na aukcjach duży zestaw 9 różnych sztuk na wyprzedaży za niecałe 4 stówki yikes i się zastanawiam czy warto się skusić tongue

Firma się nazywa naturelle d'argan - chyba francuska. no nie wiem, w mojej aptece mają kilka ale nie mają próbek, a chciałabym to najpierw sprawdzić.

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, wiadomo wyprzedaż może się wyprzedać tongue

nie podaje linku, bo nie chce nic reklamować wink ktoś chce to sobie pewnie znajdzie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kremy i preparaty z olejkiem arganowym? - czy to na serio działa?

Ja uzywam olejku arganowego Marion na włosy i uważam, że jest naprawdę dobry. Polecam wink)

3

Używanie olejków naturalnych do pielęgnacji włosów i ciała jest jak najbardziej wskazane. Ale musisz przede wszystkim pomyśleć czego mama używa do tej pory, jaką na cerę, włosy. Zestaw za prawie 400zł, może być trafem w 10 a może się okazać klapą..

4

Olejek arganowy jest naprawdę świetnym produktem.
Do włosów polecam zwłaszcza - ja używam ale czystego olejku, nie wiem ile olejku jest w tych kosmetykach o których mówisz. Gdy olejku jest bardzo mało w danym kremie/preparacie to nie będzie super efektów niestety.

5

Jeżeli używasz olejku arganowego na włosy to moim zdaniem będzie skuteczny,ale tylko w połączeniu z dobrym szamponem,inaczej na próżno szukać efektów. Wtedy powinien nadawać on piękny zapach oraz wzmacniać nasze włosy.

6

Mam 2 kosmetyki z olejkiem arganowym. Mleczko do ciała wyszczuplajaco- ujędrniające i regenerujacy krem półtłusty. Obydwa Firmy SORAYA z kolekcji Świat Natury.
Dla mojej skóry super smile Kremik ma w składzie pantenol, a więc dobrze łagodzi podrażnienia, a oprócz tego dobrze natłuszcza , a mleczko super nawilża, wygładza i ma ekstrakt z agawy, który działa przeciwzapalnie i bardzo pięknie pachnie.

7

Używam czystego olejku arganowego do włosów, dodatkowo smaruje nim skórę... na włosach, a w szczególności na końcówkach bardzo się sprawdza

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » kremy i preparaty z olejkiem arganowym? - czy to na serio działa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021